Page 69 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 14:19 09. Nov 2012
by Molly23
http://worldoftanks.eu/news/4590-polish ... ce-day-cs/

Ty kráso... to není fér, já chci český speciál! Ted budou poláci ještě víc otravní!!!!

Re: World of Tanks

Posted: 18:48 09. Nov 2012
by Braenn
Molly23 wrote:http://worldoftanks.eu/news/4590-polish-independence-day-cs/

Ty kráso... to není fér, já chci český speciál! Ted budou poláci ještě víc otravní!!!!
Já nechci český speciál, já chci na tank ty husarská křídla!

Ale zajímalo by mne, jaký bonus dostaneme k výročí třeba k výročí Mnichovské dohody. :D Možná slevu na Německé tanky?

Re: World of Tanks

Posted: 18:53 09. Nov 2012
by Shaman88
Já chci aby tam přidali něco co umí pokládat miny...

Re: World of Tanks

Posted: 00:23 10. Nov 2012
by Molly23
Já chci tanky zavést do Warthunderu abych je mohl štvát se svými bombardéry.

Re: World of Tanks

Posted: 12:41 11. Nov 2012
by Shaman88
Na kterém tieru vy hrajete ty roty?

Re: World of Tanks

Posted: 13:20 11. Nov 2012
by Diemo
nejlip asi sestky...tedka jsme se hodne dlouho nesesli

Re: World of Tanks

Posted: 13:47 11. Nov 2012
by Molly23
šestky... no na to mám ted T-34/85 ale možná ... koupím KV-1S :D

Re: World of Tanks

Posted: 14:05 13. Nov 2012
by KaTo
Takhle to začíná... :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 14:10 13. Nov 2012
by Molly23
KaTo wrote:Takhle to začíná... :lol:
A takhle končí :)

http://www.youtube.com/watch?v=4dhSYDZy2Yc

Re: World of Tanks

Posted: 00:10 29. Nov 2012
by Shaman88
Ta T50 je dobrá ale strašně dementní hry mi to vybírá, pořád hraju proti devítkám... to je strašnej fail.

Re: World of Tanks

Posted: 07:51 29. Nov 2012
by -RoF-
Shaman88 wrote:Ta T50 je dobrá ale strašně dementní hry mi to vybírá, pořád hraju proti devítkám... to je strašnej fail.
T-50 je scout a scouty to takhle dává téměř vždy ;). Jen vyjímečně to hodí mezi 5. tier a tam jsi zase král, páč tě těžko trefí :twisted:

Já si nedávno koupil Lorraine 40t a je s tím francouzským strojem vcelku sranda hra. Sice prd vydrží a arty si ho smahne na ránu, ale zase ten zásobník, kdy přijedu a můžu vystřílet 6 ran s potencionálním DMG 1800 je drsné :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 08:27 29. Nov 2012
by Theogil I
Víte co mě sejří, ty super kritikali co na jednu ránu sejmou tank s plnou výdrží, tohle je dle mého přestřel.
P.S. Co si zase někdy zajezdit? Posledně jsme s Diemem vytvořili KV-1S četu a 3 KV-1S to bylo něco jako morová rána pohybující se mapou. :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 10:20 29. Nov 2012
by -RoF-
Theogil I wrote:Víte co mě sejří, ty super kritikali co na jednu ránu sejmou tank s plnou výdrží, tohle je dle mého přestřel.
P.S. Co si zase někdy zajezdit? Posledně jsme s Diemem vytvořili KV-1S četu a 3 KV-1S to bylo něco jako morová rána pohybující se mapou. :mrgreen:
Proč? Ono když ti to střelí někdo do munice, tak ti to krásně vypálí celý tank i s posádkou, kterou asi už nikdo nenajde. :twisted:

Jinak Roty? Proč ne, ale hodně lidí n to bud sere a nebo nehrají ;).

Takže si dejte termín a já snad příjdu,ale já už to domlouvat nebudu.

Re: World of Tanks

Posted: 11:35 29. Nov 2012
by kucik
Na radu Diema jsem koupil Hummela a musim říct, že jsem zklamanej. Dmg sice ujde, ale ono to taaak dlouho zaměřuje...

Re: World of Tanks

Posted: 12:03 29. Nov 2012
by Diemo
dlouho? :-) tak to chce koupit jeste par vecicek a stovkovou posadku :-D