Page 69 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:25 12. Oct 2009
by kucik
Kucik sedi doma s chripkou, tak se rejpe v toolu

Re: Poděkování
Posted: 00:38 13. Oct 2009
by Manas
Diky DM Cairon za to ze byl v pul jedny rano ve hre

Re: Poděkování
Posted: 06:42 13. Oct 2009
by -RoF-
Manas wrote:Diky DM Cairon za to ze byl v pul jedny rano ve hre

No mě je jasné co ho tak dlouho drželo ve hře
S tím souvisí mé poděkování za úpravu pokojů a postelí v Ivoře. Je to moc pěkné a užitečné

. A největší sranda je že den před úpravou sme si o téhle možnosti tellovali s pilnikem
Díkas
Re: Poděkování
Posted: 09:36 13. Oct 2009
by Cairon
Chci poděkovat všem co měli včera trpělivost a dokázali s problémy počkat až na ně dojde řada , včera to byl totiž zas jeden z těch na komplikace úrodných dní. Tím to se chci i omlouvit všem hráčům co se namotali do questů okolo deníku , že to nešlapalo na 100% i když jsem se snažil být u všech třech družin najednou , ale nebojte se v dalším kole si Vás vychutnám o to víc

Re: Poděkování
Posted: 11:45 13. Oct 2009
by Sveneld
dík caironovi (a take kucikovi

) za denikovy quest
Re: Poděkování
Posted: 12:11 13. Oct 2009
by Lorelei
Také chci moc poděkovat Caironovi za včerejší Q a teším se na jeho dokončení. Opravdu se mi moc líbil a také chci poděkovat všem ze skupiny. Bylo to super... JO a ještě děkuji tomu kdo udělal a předělal ty nádherné nové lokace kolem Ivory. Jsou moc pěkně a konečně nějaká změna a něco dalšího pořádného.
Re: Poděkování
Posted: 23:34 13. Oct 2009
by Reni
Taky moc díky. Nevěřila bych, že se moje postava náhodou připlaee k událostem, které jí přinesou na dosah ruky vysněný objev.

Re: Poděkování
Posted: 22:10 14. Oct 2009
by Cairon
Děkuji za pochvalu nových lokací.
A jako DM chci poděkovat Kucikovi za tu novou hračku...díky té hůlce jsem dnes pár postavám připravil zajímavá překvapení
Tím zdravím a děkuji hráčům postav které potkali : Vodního pavouka , Tichého skřetího zvěda , Umučenou duši Syntha Laneral a Hladové klíště
Potřeboval jsem pokusné myšky... snad Vás ty questíky moc neboleli...

Re: Poděkování
Posted: 22:32 14. Oct 2009
by bigbull666
Zlaticko Cairon mi uz asi 5x vratil veci o ktere jsem prisel kvuli padum modulu. Straaaasne moc dekuju a doufam, ze tentokrat uz ty chranice konecne usiju driv nez to zas padne...
Re: Poděkování
Posted: 23:17 16. Oct 2009
by cmon
dik caironovi za dnesni Q
Re: Poděkování
Posted: 23:18 16. Oct 2009
by Freddy
Chtěl bych poděkovat Caironovi za jeho dnešní "ostrý" nástup v dnešním Questu ze Strážným golemem ve Staré věži .
Jen díky mentální duchaplnosti ČížyD hrajícího Rýšu Všetečku nedošlo k masakru osmi postav hned na začátku tohoto na hádanky a logiku zaměřeného Questu
Neboli rekordu DM Kill 8 postav za 5 minut
U sesutí Asshena k zemi a pootočení golema na další postavu jsem se fakt děsil

Re: Poděkování
Posted: 23:27 16. Oct 2009
by Danseur
Freddy wrote:Chtěl bych poděkovat Caironovi za jeho dnešní "ostrý" nástup v dnešním Questu ze Strážným golemem ve Staré věži .
Jen díky mentální duchaplnosti ČížyD hrajícího Rýšu Všetečku nedošlo k masakru osmi postav hned na začátku tohoto na hádanky a logiku zaměřeného Questu
Neboli rekordu DM Kill 8 postav za 5 minut
U sesutí Asshena k zemi a pootočení golema na další postavu jsem se fakt děsil

Pod tohle bych se podepsal. Jen bych chtěl říct, že jsem byl asi stejně jako Cairon zklamaný, že hned druhá hádanka byla uhádnuta. Lepší by bylo ještě pár těl na podlaze a nejlepší kdyby se to zastavilo těsně předemnou

)
Re: Poděkování
Posted: 23:30 16. Oct 2009
by Lorelei
Já taky Caironovi děkuji za pěkný Q. Pěkně jsme si v praci zahrál 
Re: Poděkování
Posted: 23:55 16. Oct 2009
by Sveneld
pod DM-chválu to Questu se podepíšu taky

...
Re: Poděkování
Posted: 00:08 17. Oct 2009
by bigbull666
Mozna to nekomu prijde jako banalita, ale... Musim podekovat Esu a Ghorinovi za dnesni RP v dilnach. Fakt jsem se pobavil a dokonce jsem se kvuli tomu cca na hodinku odtrh od kovadliny a to uz je co rict (na me).