Page 70 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:34 04. May 2010
by Práček
prvni pohled jsem videl co jsem mel a ted porad vidit ty tancici...tady je neco spatne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 22:43 04. May 2010
by -darkvision-
Kdyby se tam nepsalo o nekom ze tanci tak si toho snad ani nevsimnu :roll: me zaujala ta leva noha s tim krasnym briskem a pak prsa samozrejme :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 09:17 05. May 2010
by KaTo
-darkvision- wrote:Kdyby se tam nepsalo o nekom ze tanci tak si toho snad ani nevsimnu :roll: me zaujala ta leva noha s tim krasnym briskem a pak prsa samozrejme :twisted:
Tak mě napadá, je tu někdo z hráčů "gay", kdo tam viděl ženskou? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S.
Kdybych nevěděl, že ta mám hledat ještě něco jiného než tančící pár...asi by mě čekal "coming out" :oops: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 12:50 06. May 2010
by Rejty

Re: Vtípky

Posted: 17:43 08. May 2010
by Urlraen
Urlraenův plyšák strážící postel :D Drowky třeste se!

Re: Vtípky

Posted: 19:16 08. May 2010
by Xantipa
Urlraen wrote:Urlraenův plyšák strážící postel :D Drowky třeste se!
:D Bych jednoho plyšáka potřebovala taky

Re: Vtípky

Posted: 22:39 08. May 2010
by Urlraen
Ten Urlraenův žere, ale jenom maso z půlčíků nebo z lidí (není to totiž obyčejnej plyšák, ale je jako některý ty panenky, který musíš krmit :D ). Hrozně rád to má zalitý svíčkovou s knedlíkama :D
Tenhle je akorát na tulení :) Jen je z žiletek :D

Re: Vtípky

Posted: 12:35 09. May 2010
by Freddy
Kejklíř , komediant , kumštýř , žongléř Vítek

a jeho pouliční postava Efreet s vysokou akrobacií http://www.youtube.com/watch?v=R8kXs8TlD6c&NR=1 :D


http://www.sedmicka.cz/jindrichuv-hrade ... k?id=51666
http://www.vitkuv.net/?page=video

Re: Vtípky

Posted: 11:57 10. May 2010
by Lynx23

Re: Vtípky

Posted: 15:16 10. May 2010
by Sobik

1:23... To je hodně husté. :D

Re: Vtípky

Posted: 20:15 10. May 2010
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:35 10. May 2010
by Sobik
Image
Hell yeah! :D

Re: Vtípky

Posted: 01:03 11. May 2010
by Krata
obě jsou parádní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 08:21 11. May 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 08:22 11. May 2010
by maku
No, to je humus, velebnosti