Page 70 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 07:36 02. Jan 2015
by Puxina
Pohodová scifi odechovka :) http://www.csfd.cz/film/320638-strazci-galaxie/

Je to sice děsná újetárna, ale ty legrační hlášky tam stojí za to, hlavně zábavný mýval Rocketman a jeho společník Groot.

Pobavilo mě, že se tam objevil i Stan Lee, který se vlastně ukázal i v X-men. :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:59 02. Jan 2015
by kokosak
Puxina wrote:Pobavilo mě, že se tam objevil i Stan Lee, který se vlastně ukázal i v X-men. :)
Má cameo v každym filmu se svejma hrdinama, od Spidermana po Avengery ;)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:01 02. Jan 2015
by Puxina
kokosak wrote:
Puxina wrote:Pobavilo mě, že se tam objevil i Stan Lee, který se vlastně ukázal i v X-men. :)
Má cameo v každym filmu se svejma hrdinama, od Spidermana po Avengery ;)
Jo ty já právě ještě neviděl, tak to nevím :). Ale na ty Avengers mrknu.

Ale u X-men Budoucí minulost nějak nechápu co tam dělá ten Xavier, když toho přece zabila Jean v Posledním vzdoru a Magneton přišel o své schopnosti. Asi se ten třetí díl nějak vymyká no, je to fantasy a sci-fi, takže budiž, vše je možné :).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:04 02. Jan 2015
by G-ladiator
Puxina wrote:
kokosak wrote:
Puxina wrote:Pobavilo mě, že se tam objevil i Stan Lee, který se vlastně ukázal i v X-men. :)
Má cameo v každym filmu se svejma hrdinama, od Spidermana po Avengery ;)
Jo ty já právě ještě neviděl, tak to nevím :). Ale na ty Avengers mrknu.

Ale u X-men Budoucí minulost nějak nechápu co tam dělá ten Xavier, když toho přece zabila Jean v Posledním vzdoru a Magneton přišel o své schopnosti. Asi se ten třetí díl nějak vymyká no, je to fantasy, takže budiž, vše je možné :).
Myslím, že v tom díle, kde je "zabit" je after-credits scéna, kde se ukáže, že není tak úplně mrtvý. Ve filmu také mluví o tom, zda by bylo morální využít tělo člověka ve vegetativním stavu k uchování vědomí člověka, který umírá fyzicky. Možná to psolu souvisí. Ale proč vypadá furt stejně, to nevím. Asi byla ta osoba ve vegetativním stavu jeho identické dvojče, o kterém nikdo nikdy nemluvil a schovávali ho ve sklepě.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:06 02. Jan 2015
by Infra
Slátanina no.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:14 02. Jan 2015
by Nalkanar
Nejsem až tak znalý komiksů o X-Menech, ale tak jak znám obecně komiksy, tak je možné, že se film snaží zkombinovat alternativní vesmíry X-Menů. Ale sám jsem to neviděl, protože se mi to nelíbí, tak nevím, na co se vyloženě odkazují. Z traileru mi přišlo, že to navazuje na First Class a snaží se to tou cestou do minulosti dosáhnout toho, aby existoval děj z původních třech filmů.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:46 02. Jan 2015
by Puxina
G-ladiator wrote: Myslím, že v tom díle, kde je "zabit" je after-credits scéna, kde se ukáže, že není tak úplně mrtvý. Ve filmu také mluví o tom, zda by bylo morální využít tělo člověka ve vegetativním stavu k uchování vědomí člověka, který umírá fyzicky. Možná to psolu souvisí. Ale proč vypadá furt stejně, to nevím. Asi byla ta osoba ve vegetativním stavu jeho identické dvojče, o kterém nikdo nikdy nemluvil a schovávali ho ve sklepě.
Jo no, to jsem viděl. Ted jsem četl v diskuzi že to , přesně jak píšeš ty, nejspíš bylo jeho dvojče, do kterého přenesl svou mysl.

A ten poslední díl svým dějem změnil časovou linku, takže díky tomu znovu žila i Jean a Kyklop.

No těším se na rok 2016 a další díl Apocalypse, snad se tam objeví ten nejsilnější mutant, co byl na konci Budoucí minulosti :). A zase se těšit na Mystique :roll:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:47 15. Jan 2015
by Jachym
Nedávno jsem si stáhnul tento film a líbil se mi http://www.uloz.to/x2QtBFjJ/cesta-do-pa ... &_fid=d0r8

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:25 16. Jan 2015
by Caehan
Grand Budapest byl fajn...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 14:37 16. Jan 2015
by Jachym
Co toto viděl to tu někdo? http://www.csfd.cz/film/343881-vychozi-bod/ pokud to někdo viděl tak bych se chtěl na něco zeptat fundovanějších než-li jsem já .
Pokud to někdo neviděl a chtěl by se podívat tak na uložto to mají , ale musím upozornit na to že je to ten náboženskou filozofií přikořeněný film a ten závěr je sci - fi , proto opatrně at nemám něco na nasvědomí .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 17:14 21. Jan 2015
by Sielencer
Jachym wrote:Co toto viděl to tu někdo? http://www.csfd.cz/film/343881-vychozi-bod/ pokud to někdo viděl tak bych se chtěl na něco zeptat fundovanějších než-li jsem já .
Pokud to někdo neviděl a chtěl by se podívat tak na uložto to mají , ale musím upozornit na to že je to ten náboženskou filozofií přikořeněný film a ten závěr je sci - fi , proto opatrně at nemám něco na nasvědomí .
Už dávno jsem na to narazil, těšil se až shlédnu a díky tvému připomenutí jsem tak učinil včera. Je to fajný střet levé a pravé mozkové hemisféry, kde se vyřkne spoustu zajímavých myšlenek.

Nedávno jsem také shlédl film Moon, který je tématikou podobný novějšímu filmu Nevědomí/Oblivion s Tomem Cruisem ale minimálně stejně tak povedený.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:02 22. Jan 2015
by Jachym
Sielencer wrote:
Jachym wrote:Co toto viděl to tu někdo? http://www.csfd.cz/film/343881-vychozi-bod/ pokud to někdo viděl tak bych se chtěl na něco zeptat fundovanějších než-li jsem já .
Pokud to někdo neviděl a chtěl by se podívat tak na uložto to mají , ale musím upozornit na to že je to ten náboženskou filozofií přikořeněný film a ten závěr je sci - fi , proto opatrně at nemám něco na nasvědomí .
Už dávno jsem na to narazil, těšil se až shlédnu a díky tvému připomenutí jsem tak učinil včera. Je to fajný střet levé a pravé mozkové hemisféry, kde se vyřkne spoustu zajímavých myšlenek.

Nedávno jsem také shlédl film Moon, který je tématikou podobný novějšímu filmu Nevědomí/Oblivion s Tomem Cruisem ale minimálně stejně tak povedený.
Moon jsem viděl a je to fakt dobrý .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:08 22. Jan 2015
by G-ladiator
Doporučuji britský satirický seriál (i když na satiru to asi není dost humorné) Black Mirror. (Je to krátké, jen 6 dílů+Vánoční speciál, a nenavazují na sebe)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:24 23. Jan 2015
by montacue
Také doporučím britský 6 dílný komediální seriál "Ať jedí koláče". Velmi humorná záležitost

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 06:54 23. Jan 2015
by Bahnak
Případně "jistě pane ministře".