Page 70 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:59 10. Dec 2012
by -RoF-
Amber wrote:
-RoF- wrote: Já vím, mléčný bar.... :lol: proto taky neříkám, že to je ona. Důvodů se najde víc.
Mléčný bar, to je dobré označení. Pobavilas :D :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:00 10. Dec 2012
by Aulus
Aria a Alice... :mrgreen:
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:02 10. Dec 2012
by Nalkanar
Moc ty šaty zahalují na Alici :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:18 10. Dec 2012
by Pajule
xxxMajkyxxx wrote:Take neco prihodim do placu. Ackoliv si tim nejsem u Eriho jistej. Nicmene ten jeden je jasnej Arcane Archer a ten druhej nejakej sberac :mrgreen:

EDIT: *lepsi obrazek*
hmmm ten první :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:15 14. Dec 2012
by jachyra
Pre každého, kto chce vedieť, ako sa Kora .... zmenila ;) omladla a opeknela (nebojte sa, je pre to IC dôvod) .... myslím, že som ju vykreslila presne ako si ju predstavujem :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:24 14. Dec 2012
by innfra
hmm nice :) vyměnil bych hned za sestru :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:01 14. Dec 2012
by -RoF-
Má takový asijský ksichtík, aspoň ty oči teda, to se mi líbí ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:17 14. Dec 2012
by jachyra
Yep yep, ona je imperiálka, takže má cudzokrajný odtieň pleti a aj črty a aj prízvuk XD výhoda zvaliť to, že som slovenka, na prízvuk lol

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:41 14. Dec 2012
by Prasokralik
innfra wrote:hmm nice :) vyměnil bych hned za sestru :lol:
tvou sestru nikdo nechce, akorát johannes

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:11 14. Dec 2012
by Prasokralik
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:14 14. Dec 2012
by -RoF-
Prasokralik wrote:Image
Rienka za mlada? :twisted: ..... Ale ne to bude určitě Sirya :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:25 14. Dec 2012
by Prasokralik
Co se děje když se Nien nedívá, aneb Rodal a Ryu noc před jeho skonem....
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:29 14. Dec 2012
by Braenn
:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:28 14. Dec 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:Co se děje když se Nien nedívá, aneb Rodal a Ryu noc před jeho skonem....
Image
A není to Rodal a Vilma? :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:36 14. Dec 2012
by Amber
-RoF- wrote:
Prasokralik wrote:Image
Rienka za mlada? :twisted: ..... Ale ne to bude určitě Sirya :wink:
Na Rienku to má málo rudé vlasy, na Siryu málo havraní... a na obě je to (zatím) příliš vyvinuté! :P
Ale hezké to je, obzvlášť ty taháky na ruce mě pobavily... ;)