Page 70 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:07 12. Sep 2018
by Jachym
Ahoj, kdysi jsem tu četl o PC hře podobné NWN jmenovala se nějak jako - Shard nebo The Shard - nějak tak . Hledal jsem jí tady ale nenašel jsem zmínku o ní ale vím že se tu o ní psalo. Pokud něco o ní víte prosím napište - díky
Konečně jsem to našel je to - Shards Online - nevíte jede ta hra?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:30 12. Sep 2018
by soul1
Jachym wrote:Ahoj, kdysi jsem tu četl o PC hře podobné NWN jmenovala se nějak jako - Shard nebo The Shard - nějak tak . Hledal jsem jí tady ale nenašel jsem zmínku o ní ale vím že se tu o ní psalo. Pokud něco o ní víte prosím napište - díky
Konečně jsem to našel je to - Shards Online - nevíte jede ta hra?
kdy bylo asi to kdysi a nakolik měla bejt podobna NwN?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:33 12. Sep 2018
by Jachym
Je to tato hra máte s ní nějaké zkušenosti ?
http://free2play.chip.de/shards/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:34 12. Sep 2018
by sandoftime
Spíš než Shard nebo co to je bych sázel na tohle.
https://www.legendsofaria.com/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:46 12. Sep 2018
by soul1
Plně souhlasím. už skladam skupinu hraču s kterejma do toho pujdem jakmile to vyjde.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:50 12. Sep 2018
by Jachym
Ano Legends of Aria vychází z konceptu Shards a má u nás na Fb už stránky :
https://www.facebook.com/croentee/
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:55 12. Sep 2018
by soul1
ktere jsou uplně mimo protože se o ně už dlouho nikdo nestara

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:06 12. Sep 2018
by Zeerit
Přesněji řečeno Shards online je původní název, než to změnili na Legeds of Aria.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:12 12. Sep 2018
by sandoftime
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 05:13 13. Sep 2018
by Zeerit
Komu by se mohlo splést Shard online a Shards online?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:02 13. Sep 2018
by Jachym
Tak že , se toho někdo ujměte - někdo chytřejší , inteligentnější a i rozumnější jak já a zkuste tu a nebo na Fb napsat co a jak a jak to hrát jestli se tam platí (asi jo) a kolik a co za to (viděl jsem v nabídce tři možnosti ale nepřekládal jsem to.) Jestli bude cz verze atd atd. Napsat to sem nebo na Fb . Děkuji
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:11 13. Sep 2018
by soul1
Jachym wrote:Tak že , se toho někdo ujměte - někdo chytřejší , inteligentnější a i rozumnější jak já a zkuste tu a nebo na Fb napsat co a jak a jak to hrát jestli se tam platí (asi jo) a kolik a co za to (viděl jsem v nabídce tři možnosti ale nepřekládal jsem to.) Jestli bude cz verze atd atd. Napsat to sem nebo na Fb . Děkuji
Jednou koupiš navždy máš
žádné měsiční placení
Hra je ještě zatim ve vyvoji brzo bude EA na steamu. teď maš možnost koupit jeden ze tři baličku s vyhodama.
planovanej překlad se zatím nechystá vzhledem k tomu že je to MMO. ale to neznamena že se toho častečně někdo v budoucnu třeba nechytne.
někdy na říjen se planuje ten EA. ale 100% to není zaleži dle vysledku z poslednich testu a pokrok ve vyvojí za tu chvily.
Máš li dalši dotazy tak se ptej.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:35 13. Sep 2018
by Jachym
Díky moc za info , vypadá to dobře asi tam vznikne něco jako česká komunita , sám tam asi nevlezu , ale jak tam budou češi tak to nebude marné a zkusím to.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:58 13. Sep 2018
by soul1
Jachym wrote:Díky moc za info , vypadá to dobře asi tam vznikne něco jako česká komunita , sám tam asi nevlezu , ale jak tam budou češi tak to nebude marné a zkusím to.
použivaš Discord? jestli jo není problem se domluvít. už jsme 3 co to planují a podle toho co jsem diskutoval s některejma tak i zde par lidi o tom začina přemyšlet. neni problem prostě už teď složit nějakou skupinu a až to začne tak se dotoho pustit najednou.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:17 13. Sep 2018
by Uradin
ja momentalně jedu na tomhle
https://www.youtube.com/watch?v=GfYBSWAOcZs
koupil sem na steamu za velkou slevu