Page 70 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:20 02. Aug 2012
by kokosak
Kdyby ty dinosauřové byli živý, tak to bych se aj z tej prace ulil. Ale takhle teda e-e.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:48 02. Aug 2012
by Braenn
Pokud někdo z folkomilců poslouchá Asonanci a případně Ginevru, mají společný koncert na vyšáku v září. Já bych se tam objevila ráda.
http://www.dokoncertu.cz/akce.php?id_akce=10735
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:26 13. Aug 2012
by kokosak
Čtvrtek, 17:00 na vyšáku. Možno i s děckama

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:28 13. Aug 2012
by J.F.Payne
Budu tam, bez děcek.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:15 13. Aug 2012
by Miell
To je na moje děcka pozdě.. takže já nemůžu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:48 13. Aug 2012
by Caehan
Asonance celkem nedávno přišla o bubeníka, Aleš Zimola zemřel při havárii při rychlostní zkoušce na nějaký závod... jen jsem si vzpomněl. Rád bych se na ně někdy šel podívat, jen škoda, že všechny je už asi nezastihnu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:46 13. Aug 2012
by mandos
kokosak wrote:Čtvrtek, 17:00 na vyšáku. Možno i s děckama

Taky se s největší pravděpodobností stavím zas už

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:51 13. Aug 2012
by -darkvision-
mandos wrote:kokosak wrote:Čtvrtek, 17:00 na vyšáku. Možno i s děckama

Taky se s největší pravděpodobností stavím zas už

a sám nebo s děckama?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:19 13. Aug 2012
by mandos
No jasně že s děckama s Pepíkem i Ančou už nevíš?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:50 16. Aug 2012
by mandos
Budete tam teda dneska na tom Vyšehradě někdo? Jestli má smysl tam chodit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:57 16. Aug 2012
by Nalkanar
Co vím, tak by to mohlo být podobné jak ten srazík v zimě. Jen bez kvalitních lidí jako jsem já.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:27 16. Aug 2012
by J.F.Payne
Já přijdu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:55 16. Aug 2012
by -darkvision-
Já tam nejsem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:42 16. Aug 2012
by Absinthorix
Já se opil... o samotě
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:00 07. Sep 2012
by kucik
Co takhle konečně to lezení? Stěna na Ruzyni je tak pěkně na ráně.