Page 70 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:10 29. Nov 2012
by Shaman88
Já jedu francouzké arty a jsem spokojenej.

Re: World of Tanks

Posted: 12:11 29. Nov 2012
by -RoF-
Tak tak, když budeš mít 100% posádky a koupíš si lepší pohon děla, tak je to paráda. Hummel je snad nejčastější arty 5. tier, páč je dost dobrá ;).

Jinak mě se vcelku dobře hraje i s tou britskou Matildou, takový tank na oddech. Dělo stejně rychle zaměřuje jak nabíjí :twisted: Sice pižlám po pár dmg, ale zase ta penetrace. Už jsem si s ním dal i 9 killů :D :roll:

Re: World of Tanks

Posted: 13:32 29. Nov 2012
by kucik
Rychlejší pohon děla? Kde se to dá koupit? Asi mi v tý hře něco uniká.

Re: World of Tanks

Posted: 13:38 29. Nov 2012
by Awadar
kucik wrote:Rychlejší pohon děla? Kde se to dá koupit? Asi mi v tý hře něco uniká.
V garáži máš u každého tanku šest pozic pro doplňky. Tři napravo, tam kupuješ lékárnu, hasičák, … . A další tři uprostřed a tam můžeš kupovat speci drahý vychytávky.

Re: World of Tanks

Posted: 13:59 29. Nov 2012
by Braenn
Finišujem sběr xp na GW Tigera, jen někde vzít tři miliony penízků :( . Jen k té devítce neměcké se z VK ne a ne prodrat.

Re: World of Tanks

Posted: 15:15 29. Nov 2012
by drake127
Rád bych upozornil na jedno video, které demonstruje, co se stane s náboji (do ručních zbraní), pokud jsou zasaženy jinou střelou. Stručný výsledek je, že se nestane vůbec nic a i když se náhodou stane, tak výbuch náboje nemá smrtící energii.

http://www.saami.org/videos/sporting_am ... ighter.cfm

Samozřejmě, je rozdíl mezi výbuchem náboje do pistole a kanónu, ale princip zůstává ten, že v nejhorším případě se rozlétnou střepiny nábojnice.

That's all folks.

Re: World of Tanks

Posted: 15:44 29. Nov 2012
by kucik
drake127 wrote: Samozřejmě, je rozdíl mezi výbuchem náboje do pistole a kanónu, ale princip zůstává ten, že v nejhorším případě se rozlétnou střepiny nábojnice.

That's all folks.
Těžko říct, jakej ten rozdíl opravdu je, dokud to nezkusíš. Prachová slož se asi liší řádově a je otázka, jestli střepina nábojnice může prorazit jinou nábojnici a jestli tudíž může dojít k řetězový reakci.
Každopádně výbuch náboje do kanónu asi nebude v uzavřenym prostoru nic příjemnýho.

Re: World of Tanks

Posted: 16:04 29. Nov 2012
by KaTo
kucik wrote:
drake127 wrote: Samozřejmě, je rozdíl mezi výbuchem náboje do pistole a kanónu, ale princip zůstává ten, že v nejhorším případě se rozlétnou střepiny nábojnice.

That's all folks.
Těžko říct, jakej ten rozdíl opravdu je, dokud to nezkusíš. Prachová slož se asi liší řádově a je otázka, jestli střepina nábojnice může prorazit jinou nábojnici a jestli tudíž může dojít k řetězový reakci.
Každopádně výbuch náboje do kanónu asi nebude v uzavřenym prostoru nic příjemnýho.
LoL. To určitě ne(edit:)ní nic příjemného.
Btw - to že zásah do muničního skladu potopil během pár minut(?) bojovou loď Hood :wink: zdůvodníme jak? Střepiny tu loď určitě neroztrhly :mrgreen: . Btw - kdybych se snažil potrápit mozek (a google), určitě bych našel víc lodiček, které po zásahu do "nábojnic" přišli o víc než jen poškrabaný lak na lodních přepážkách. Pamatuji ještě jeden příklad, kdy takhle velký bojový lodi zásah "nadzvedl a odhodil" otočné dělové věže, když bouchla pod věží "prachárna" s náboji.

Re: World of Tanks

Posted: 16:45 29. Nov 2012
by -RoF-
Osobně si myslím, že zásah do munice vypadá u tanku asi nějak takhle :twisted: Au au au

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=13688

Re: World of Tanks

Posted: 16:56 29. Nov 2012
by drake127
Uznávám, ale na druhou stranu, posádku určitě zabily mimo jiné střepiny.

Re: World of Tanks

Posted: 18:25 29. Nov 2012
by Shaman88
Která posádka je lepší - 50% pro aktuální tank nebo 80% z nižšího tieru?

Re: World of Tanks

Posted: 20:31 29. Nov 2012
by Diemo
aaaha :-) kdyz tam das nizsi tridu a posadka nebude preskolena, pocita se jako by byla padesatkova

Re: World of Tanks

Posted: 23:46 29. Nov 2012
by Bahnak
Diemo wrote: kdyz tam das nizsi tridu a posadka nebude preskolena, pocita se jako by byla padesatkova
Ne, nepočítá.
If a crew member is not competent to operate the tank he is placed in, or if a crew member gets injured during battle, then there is a penalty to the base training level of his primary and non-role specific skills. Penalties are always applied before Bonuses.

Lack of Competence
A crew member is always trained for a specific vehicle. Should a crewman operate a vehicle that he is not trained for, he may receive a penalty to his training level. This is indicated by the training level being colored red in the garage screen. A penalty received for the following situations:

If a crew member is in a vehicle of the same class, and the vehicle is a premium vehicle, there is no penalty.
If a crew member is in a vehicle of the same class, and the vehicle is not a premium vehicle, he will take a 25% penalty to his current training level. So, for example, 80% base training level will be reduced to 60%, or 100% base training level will be reduced to 75%.
If a crew member is in a vehicle of a different class, and the vehicle is a premium vehicle, he will also take a 25% penalty to his current training level.
If a crew member is in a vehicle of a different class, and the vehicle is not a premium vehicle, he will take a 50% penalty to his current training level. So, for example, an 80% crew will be reduced to 40% base training level, while a 100% crew will reduced to 50% base training level.

Re: World of Tanks

Posted: 01:40 01. Dec 2012
by kucik
Proste se musim pochlubit. Epicka bitva, kdy jsem zbyl s artynou proti ctyrem tankum sam. Posledniho jsem dostal face to face campujiciho u nepratelsky zakladny :)

Re: World of Tanks

Posted: 10:23 01. Dec 2012
by -RoF-
Hehe povedené teda :twisted: