Page 70 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:16 17. Oct 2009
by Cairon
Jsem rád že se quest líbil... sice to u Vás "trošku" zaskřípalo v komunikaci ( tak rychle vychrlené nápady jak záchránit svoji kůži na úkor ostatních se jen tak nevidí ), ale to se dalo čekat když sedum postaviček čeká kdo bude další po smrti první z nich...

No a dokonce se vám podařilo mne čtyřikrát překvapit :

1, čekal sem víc mrtvých na prvním hlavolamu :twisted:
2, snažit se zevnitř otevřít dveře ven , tak že je nechám vyrazit golemem ... přitom jste se tam pár minut předtím děsně tiše vloupávali oknem :roll:
3, samej geniální student IT , MatFyzu , programátor atd... a nejsou schopni zrušit dobře původní program a vydat správný rozkaz ( viz. TROJE dveře ) :mrgreen:
4, hlavolam s dalekohledy a hvězdami...teda pánové jak chcete romanticky balit děvčata když nevíte co kde na obloze je ? Ještě že "dvojčata" chodí na večerní kurzy. :wink:

Ale stejně Vám děkuji , že jste si ten adrenalínek risknuli... , ale počkejte ... příště zkrátím odpočet :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 07:46 17. Oct 2009
by Hacanus
HEHEHE :D ten odpocet mne hodne prekvapil :D a to nemluvim o chudakovi Asshenovi :D :D

Re: Poděkování

Posted: 23:41 17. Oct 2009
by cmon
Dik Ravangornovi za supr vyděračskou akci a o nečekené zpestření v podobě paladina Daladana, který tomu dodal jistý zákonně dobrý faktor a také Freddymu a Cizadovi, kteří výborně zahráli tajnou část tohoto vydírání a přinesli do toho trochu překvapení pro nemilé npc :wink:

Re: Poděkování

Posted: 09:42 18. Oct 2009
by Freddy
Taktéž se připojuji k poděkování pro DM Ravangorn . :)

Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto " :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:01 18. Oct 2009
by ravangorn
Taky bych chtěl poděkovat třem zlodějíčkům (neustále hubunezavírající Šermíně, neústupnýmu Moidrinovi a Rýšovu rejpání do Šermíny), hlavně za to, že přehlídli neplánovanej masakr bojovnic :mrgreen:
Freddy wrote: Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto " :mrgreen:
Mě to pak už lagovalo :)

Re: Poděkování

Posted: 10:59 18. Oct 2009
by CizaD
Já vám všem taky moc děkuji jak za hru s golemem tak i za hru v prahvozdě byla to príma sranda to všechno

Re: Poděkování

Posted: 01:48 19. Oct 2009
by Necrooo
Dekuji hraci Polynikes52. Fakt krasne Rp s ním. Ten konec nemel ani tak dopadnout jak dopadl, ale to me napadlo v prubehu naseho dlouhotrvajiciho rozhovoru, takze diky moc.

Dale bych chtel podekovat vsem hracum, kteri meli tu trpelivost a vystali me, ac jsem i utekl.
Bavilo me Vas pronasledovat, ac jste treba netusili co muze prijit. 8)

Re: Poděkování

Posted: 11:46 19. Oct 2009
by pilnik
no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet :D
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí :lol:
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....

Diky

Re: Poděkování

Posted: 12:25 19. Oct 2009
by -RoF-
To víš to sou ty moje divošky holky :roll:
Ale taky díky za fajn hru a hlavně srandu a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví :twisted:

Jo ještě aj díky Bersekrovi, hehe to bylo taky fajn setkání ;). A vcelku srandovní, sem se dobře zasmál.
Ale dík i ostatním hráčům a postavám, Marii, Modrovousici, Šedíkovi, Desmovi, G14 (snad se potkáme s Is ;)), Esu, Sobíkovi, hehe divošce Zoe :P a tak dále a dále a tak dále. Nebudu jmenovat většinu serveru (no pravda až na vyjímky :evil:, které jmenovat nebudu už tuplem)

Re: Poděkování

Posted: 13:01 19. Oct 2009
by marii
pilnik wrote:no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet :D
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí :lol:
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....

Diky

se nediv..kdyz zabiji cas s Arii:DD

Re: Poděkování

Posted: 13:30 19. Oct 2009
by pilnik
to RoF: jeste si zapomel na akademii ,sve rodice a rodinu kera te v nejtezsich chvilich podrzela :lol:
to marii: nahodou vcera sme pocechrali kozichy v horach, az se malem strhla lavina :lol:

Re: Poděkování

Posted: 13:39 19. Oct 2009
by Modrovousice
Já bych chtěla zase poděkovat za hru Bertíkovi a Arii za příjemný večer v hospůdce, a že Earanii nic neudělali ikdyž mohli. A taky děkuji Desmondovi a Lence Aers (která mě poslední dobou pěkně zlobí :)) za zdramatizování nudné směny v hospůdce. ;)

Re: Poděkování

Posted: 14:34 19. Oct 2009
by pilnik
to modrovousice: ty o tom píšeš jako kdyby sme ti chtěli nějak ublížit 8)
*s úsměvem si krouti knír*

Re: Poděkování

Posted: 00:35 20. Oct 2009
by Cairon
-RoF- wrote:... a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví :twisted:
Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor ! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 08:39 20. Oct 2009
by -RoF-
Cairon wrote:[Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor ! :mrgreen:
Cooo? Kdoo? Myy? Néé, my nikdy jak bysme mohlíí. Jaké pornoo? Co to je? *zvědavě*
My hráli nevinnou hru na doktoryýý, no fááákt.
Ale jo expíky jsou fajn ;) Furt víc potěší jak když mě na cestě do Karathy sejme banditka prstem smrti, či co to bylo a ještě z invisu ;)
By si paladini měli u té své pevnosti Úsvitu udělat pořádek a ne tam spawnovat tyhle mrchy :roll:

Jinak díky za včerejší přednášku o hvězdách, doufám že bude i další. Zatím známe jen souhvězdí rudého draka (beztak měl nějak divně dlouhý ocas) a pak souhvězdí kde sidlí Lilith v tom hipodamusovi ...tedá hrochovi jak řekla Aria. A pak ještě známe pegase ;)