Page 70 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:16 17. Oct 2009
by Cairon
Jsem rád že se quest líbil... sice to u Vás "trošku" zaskřípalo v komunikaci ( tak rychle vychrlené nápady jak záchránit svoji kůži na úkor ostatních se jen tak nevidí ), ale to se dalo čekat když sedum postaviček čeká kdo bude další po smrti první z nich...
No a dokonce se vám podařilo mne čtyřikrát překvapit :
1, čekal sem víc mrtvých na prvním hlavolamu
2, snažit se zevnitř otevřít dveře ven , tak že je nechám vyrazit golemem ... přitom jste se tam pár minut předtím děsně tiše vloupávali oknem
3, samej geniální student IT , MatFyzu , programátor atd... a nejsou schopni zrušit dobře původní program a vydat správný rozkaz ( viz. TROJE dveře )
4, hlavolam s dalekohledy a hvězdami...teda pánové jak chcete romanticky balit děvčata když nevíte co kde na obloze je ? Ještě že "dvojčata" chodí na večerní kurzy.
Ale stejně Vám děkuji , že jste si ten adrenalínek risknuli... , ale počkejte ... příště zkrátím odpočet

Re: Poděkování
Posted: 07:46 17. Oct 2009
by Hacanus
HEHEHE

ten odpocet mne hodne prekvapil

a to nemluvim o chudakovi Asshenovi

Re: Poděkování
Posted: 23:41 17. Oct 2009
by cmon
Dik Ravangornovi za supr vyděračskou akci a o nečekené zpestření v podobě paladina Daladana, který tomu dodal jistý zákonně dobrý faktor a také Freddymu a Cizadovi, kteří výborně zahráli tajnou část tohoto vydírání a přinesli do toho trochu překvapení pro nemilé npc

Re: Poděkování
Posted: 09:42 18. Oct 2009
by Freddy
Taktéž se připojuji k poděkování pro DM Ravangorn .
Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto "

Re: Poděkování
Posted: 10:01 18. Oct 2009
by ravangorn
Taky bych chtěl poděkovat třem zlodějíčkům (neustále hubunezavírající Šermíně, neústupnýmu Moidrinovi a Rýšovu rejpání do Šermíny), hlavně za to, že přehlídli neplánovanej masakr bojovnic
Freddy wrote:
Ještě mohl jít kolem někdo další bylo by víc "husto "

Mě to pak už lagovalo

Re: Poděkování
Posted: 10:59 18. Oct 2009
by CizaD
Já vám všem taky moc děkuji jak za hru s golemem tak i za hru v prahvozdě byla to príma sranda to všechno
Re: Poděkování
Posted: 01:48 19. Oct 2009
by Necrooo
Dekuji hraci Polynikes52. Fakt krasne Rp s ním. Ten konec nemel ani tak dopadnout jak dopadl, ale to me napadlo v prubehu naseho dlouhotrvajiciho rozhovoru, takze diky moc.
Dale bych chtel podekovat vsem hracum, kteri meli tu trpelivost a vystali me, ac jsem i utekl.
Bavilo me Vas pronasledovat, ac jste treba netusili co muze prijit.

Re: Poděkování
Posted: 11:46 19. Oct 2009
by pilnik
no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....
Diky
Re: Poděkování
Posted: 12:25 19. Oct 2009
by -RoF-
To víš to sou ty moje divošky holky
Ale taky díky za fajn hru a hlavně srandu a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví
Jo ještě aj díky Bersekrovi, hehe to bylo taky fajn setkání

. A vcelku srandovní, sem se dobře zasmál.
Ale dík i ostatním hráčům a postavám, Marii, Modrovousici, Šedíkovi, Desmovi, G14 (snad se potkáme s Is

), Esu, Sobíkovi, hehe divošce Zoe

a tak dále a dále a tak dále. Nebudu jmenovat většinu serveru (no pravda až na vyjímky

, které jmenovat nebudu už tuplem)
Re: Poděkování
Posted: 13:01 19. Oct 2009
by marii
pilnik wrote:no i když se asi opakuju, tak bych chtěl poděkovat -RoFovi- za hraní jeho okouzlujících postav, se kerými travim mnoho času a ne a ne mne omrzet
Pak bych chtěl poděkovat hodným DM ,kteří nám občas šoupnou nějaké expíky navíc, bo Bert toho od desáteho lvl moc nezabil tak se hodí
No a poslední dík by patřil celému týmu Thalie, kteří bych řekl odvádí vskutku výbornou práci....
Diky
se nediv..kdyz zabiji cas s Arii:DD
Re: Poděkování
Posted: 13:30 19. Oct 2009
by pilnik
to RoF: jeste si zapomel na akademii ,sve rodice a rodinu kera te v nejtezsich chvilich podrzela
to marii: nahodou vcera sme pocechrali kozichy v horach, az se malem strhla lavina

Re: Poděkování
Posted: 13:39 19. Oct 2009
by Modrovousice
Já bych chtěla zase poděkovat za hru Bertíkovi a Arii za příjemný večer v hospůdce, a že Earanii nic neudělali ikdyž mohli. A taky děkuji Desmondovi a Lence Aers (která mě poslední dobou pěkně zlobí

) za zdramatizování nudné směny v hospůdce.

Re: Poděkování
Posted: 14:34 19. Oct 2009
by pilnik
to modrovousice: ty o tom píšeš jako kdyby sme ti chtěli nějak ublížit
*s úsměvem si krouti knír*
Re: Poděkování
Posted: 00:35 20. Oct 2009
by Cairon
-RoF- wrote:... a dík šmírákům DM za příspěvek xp a doufám že se taky baví
Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor !

Re: Poděkování
Posted: 08:39 20. Oct 2009
by -RoF-
Cairon wrote:[Jdu vám tak náhodou okolo pokoje v hostinci...slyším zvláštní chichotání...nakouknu klíčovou dírkou...a uvidím scénu jak z pornofilmu...dám tiše expíky na hromádku odloženého šatstva...no a jdu zas dál...tomu neříkám šmírování , ale velmi decentní dozor !

Cooo? Kdoo? Myy? Néé, my nikdy jak bysme mohlíí. Jaké pornoo? Co to je? *zvědavě*
My hráli nevinnou hru na doktoryýý, no fááákt.
Ale jo expíky jsou fajn

Furt víc potěší jak když mě na cestě do Karathy sejme banditka prstem smrti, či co to bylo a ještě z invisu

By si paladini měli u té své pevnosti Úsvitu udělat pořádek a ne tam spawnovat tyhle mrchy
Jinak díky za včerejší přednášku o hvězdách, doufám že bude i další. Zatím známe jen souhvězdí rudého draka (beztak měl nějak divně dlouhý ocas) a pak souhvězdí kde sidlí Lilith v tom hipodamusovi ...tedá hrochovi jak řekla Aria. A pak ještě známe pegase
