Page 8 of 10

Re: Zas ty expy

Posted: 15:23 06. Feb 2008
by Shifter
Tak drowikum se zachtelo zotrocit duergara, vsak vono se vam to jednou nevyplati :twisted:
Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....

Re: Zas ty expy

Posted: 15:24 06. Feb 2008
by Lord_Berserk
hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist :D

Re: Zas ty expy

Posted: 15:25 06. Feb 2008
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist :D
Na chat se z práce nejde připojit na fórum jo. :lol:

Re: Zas ty expy

Posted: 15:26 06. Feb 2008
by photter
přesně

Re: Zas ty expy

Posted: 15:40 06. Feb 2008
by Teesha
Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist :D
hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!

Re: Zas ty expy

Posted: 15:52 06. Feb 2008
by photter
Teesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
hlad je hlad

Re: Zas ty expy

Posted: 16:02 06. Feb 2008
by Teesha
photter wrote:
Teesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
hlad je hlad
mám jemnej a vybranej jazýček

Re: Zas ty expy

Posted: 16:09 06. Feb 2008
by kucik
Teesha wrote:
photter wrote:
Teesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
hlad je hlad
mám jemnej a vybranej jazýček
Ja ne. A rad i naporcuju.

Re: Zas ty expy

Posted: 16:10 06. Feb 2008
by LDamian
Hele kdyz uz je to v podstate uzavrenej flames o necem, co je vyreseny...

Neprijde vam pri hre drowu, ze ty otroky pojimate nejak trochu divne? Tedy jestli to tak fakt hrajete - jako ze na A2 to tak cast lidi hralo...

Snad neznam z realu rozvinutou, bohatou otrokarskou spolecnost, kde by takhle pristupovali k otrokum. Pritom snad vsude co si vybavuju se k otrokum - tem cennym - chovali minimalne jako k cennemu majetku. A takovej otrok, co je schopnej za vas bojovat - tedy casto profi valecnik, pripadne zrucny remeslnik, to uz je vysoka cena. Navic otrok mohl mit i dost vysoke postaveni - zejmena vykastrovany otrok, protoze nehrozilo, ze jeho rod ohrozi nadrizene. Nebylo treba se pred nim tolik kontrolovat a podobne...

Tady mi prijde, jako by se predpokladalo, ze otrok bude automaticky masochisticky zamerenej a bude mu takove zachazeni vyhovovat a motivovat ho k lepsim vykonum. :wink: Pritom v praxi by to imho vedlo k tomu, ze osoby z drowske spolecnosti co by takhle s otroky zachazely by mely mnohem nizsi zivotnost - otroci maji preci jen svuj vliv v te spolecnosti - jak bylo v klubu rvacu (volne receno) my jsm ti, co ti nosi jidlo, uklizi ve tvym baraku, opravujou tvoje auto - tak nas ku*va neser!

Neprijde vam, ze otrokarska spolecnost zalozena na submisivne dominantnich vztazich v situaci, kdy ti otroci nebudou masochiste bude ponekud neefektivni? Dokonce i v single kampani nwn (nebo BG2) jsem nic takoveho nevidel. I tam byli otroci casto relativne vysoce postaveni - sice pod pantoflem, ale svym zpusobem volnejsi nez mnohe pravidly svazane knezky.

Samozrejme, ze tohle je vyrazne ovlivnene naturou tech otrokaru - pokud napriklad sve otroky nenavidi (nenavidi vse) a podobne, tak s nimi tak budou zachazet. Ale i tak by se mely zohlednit nejake ty mechanismy, ktere by zvysovaly efektivitu - nebo se to muze brat proste tak, ze ta otrokarska spolecnost je neefektivni - veskery potencialni zisk z otroku je vyplytvan v bezduvodne agresi a nasili a otroci musi byt drzeni v tak zubozenem stavu (kvuli vzpouram, vrazdam a podobne), ze temer nejsou prinosem.

PS: ja samozrejme vim, ze jsou to jen vtipky, ale proste jsem se tak zamyslel - i na zaklade toho, co jsem kdysi videl na A2, i na zaklade toho, ze jsem nejakou dobu premyslel o tom, zahrat si tieflinga (otroka) v podtemnu tady

Re: Zas ty expy

Posted: 16:13 06. Feb 2008
by Sorrow
Tak tady nemel, dojdi k ty jeskyni a zahulakej a presvec se sam jak to tam chodi :D

Re: Zas ty expy

Posted: 16:17 06. Feb 2008
by Teesha
přijd se podívat...přesvědčíme tě o vyvinuté urovni našeho otrokářského systému...a když budeš dost cennej...přežiješ

Re: Zas ty expy

Posted: 16:18 06. Feb 2008
by photter
jasně, nech to na nás, si se svejma votrokama poradíme :mrgreen: :mrgreen: a jak, to rozhodně nebudem vykládat tady na fóru :wink:

Re: Zas ty expy

Posted: 16:21 06. Feb 2008
by LDamian
Popremyslim o tom. :wink: Kazdopadne kdyz uz, tak bych hral spis tieflinga v podtemnu rozeneho, nez do podtemna privleceneho... Tak proste uvidime.

Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu... :wink: A to, ze za to polovina drowske hracske populace (jo vsichni dva nebo tri) zaplati zivotem bude myslim dostatecna znamka jeji ceny. *zvedl frnak nahoru* :wink:

Re: Zas ty expy

Posted: 16:23 06. Feb 2008
by Teesha
LDamian wrote:Popremyslim o tom. :wink: Kazdopadne kdyz uz, tak bych hral spis tieflinga v podtemnu rozeneho, nez do podtemna privleceneho... Tak proste uvidime.

Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu... :wink: A to, ze za to polovina populace zaplati zivotem bude myslim dostatecna znamka jeji ceny. *zvedl frnak nahoru* :wink:
hmm..démonickej otrok? tvoje cena klesá....je tu vžitý odpor k tíííííííííflingům

Re: Zas ty expy

Posted: 16:23 06. Feb 2008
by photter
s tieflingem bych neriskoval, někteři sou na ně alergický

edit: teesha rychlejší...ty v tom háku taky děláš velký kulový, co ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: