Re: Zas ty expy
Posted: 15:23 06. Feb 2008
Tak drowikum se zachtelo zotrocit duergara, vsak vono se vam to jednou nevyplati
Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....
Pokud tam tak dlouho vyrdzim.....
Na chat se z práce nejde připojit na fórum jo.Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist
hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!Lord_Berserk wrote:hej vocasove prestante spamowat to forum a raci koukejte jit na Chat kdopa to ma furt po vas cist
hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
mám jemnej a vybranej jazýčekphotter wrote:hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
Ja ne. A rad i naporcuju.Teesha wrote:mám jemnej a vybranej jazýčekphotter wrote:hlad je hladTeesha wrote:hmmm..další dobrovolník...co my s těma otrokama budem dělat?!
hmm..démonickej otrok? tvoje cena klesá....je tu vžitý odpor k tíííííííííflingůmLDamian wrote:Popremyslim o tom.Kazdopadne kdyz uz, tak bych hral spis tieflinga v podtemnu rozeneho, nez do podtemna privleceneho... Tak proste uvidime.
Jeste je take moznost, ze se vam podari odchytit mou postavicku na povrchu...A to, ze za to polovina populace zaplati zivotem bude myslim dostatecna znamka jeji ceny. *zvedl frnak nahoru*