Page 8 of 11
Re: Systém smrti
Posted: 13:20 07. Feb 2008
by Teesha
informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel
jinak co se týče toho, že nebudou ve hře drowové...cha po včerejšku by jste asi slintali povrcháři povrchní....takovou armádičku složíte leda tak dohromady se slípkama v Ivory.
btw. už nějaký otroky máme a vím, že se jim to strašně líbí!!

o tom není pochyb
Re: Systém smrti
Posted: 13:22 07. Feb 2008
by Krata
Seth-Plzen: já bejt tebou tak si tuhle věc nepřeju

Re: Systém smrti
Posted: 13:29 07. Feb 2008
by Teesha
Krata wrote:Seth-Plzen: já bejt tebou tak si tuhle věc nepřeju

jenom je škoda, že ho za tohle pozvání umlátí jeho vlastní lidi
Re: Systém smrti
Posted: 13:33 07. Feb 2008
by Darien
Kdo tady mluví o nějakých zlých v podtemnu a hodných nahoře?

Hrát otroka v Podtemnu by bylo pouze for fun only:) Ale dobře, pohrdli jste mým dokonale submisivním RP, půjdu si zotročit jelena!
Re: Systém smrti
Posted: 13:40 07. Feb 2008
by Teesha
nikdo tu nemluvil o dobru a zlu...srabe
Re: Systém smrti
Posted: 13:55 07. Feb 2008
by Theogil I
Teesha wrote:informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel
Samolitr vo tomhle sem neměl ani páru (od kud bych to asi věděl), vím pouze o pravidlu o členství ve spolcích (jak psal Kucik) a celé podtemno se zatím jako samojedinný spolek neprezentovalo. Samolitr rozumím i důvodu, jsou prostě lidé jež hraní za dvě postavy dokážou oddělit a nezneužívat informací a lidé, kteří by při prvním kontaktu nadělali tolik povyku, že to nestojí za to. Tak tedy dobrá průzkum sice bude, ale trošku jinej než jsem někdy časem chtěl.

Re: Systém smrti
Posted: 14:04 07. Feb 2008
by Darien
Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?
Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.
Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.
Re: Systém smrti
Posted: 14:09 07. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?
Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.
Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.
Tak já se přidám: Navrhuju teda, že pokud trpaslík umře někde v podzemí, tak se zdarma reinkarnuje zase u sochy Norda. Tak šup další plantážníci si napište, kde chcete grátis klepat bačkorama a kam vás ten levnej teleport má hodit.

Re: Systém smrti
Posted: 14:21 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:
... u oltáře toho lesního boha..
Jo, zvlast kdyz si ani nepamatujes, jak se TEN buh jmenuje.
...a Drowove by se zdarma reinkarnovali v chramu Xi'an pokud by umreli v podtemnu a navic by dostali 1258gp, za to, ze travi cas v chramu.
Re: Systém smrti
Posted: 14:21 07. Feb 2008
by Rejty
Darien wrote:...
Pisete tu samy kraviny, uz to ani neni vtipny, kdo to ma cist...
Re: Systém smrti
Posted: 14:23 07. Feb 2008
by kucik
Rejty wrote:Pisete tu samy kraviny, uz to ani neni vtipny, kdo to ma cist...
Kdyz me se tak moc nechce pracovat...
Re: Systém smrti
Posted: 14:24 07. Feb 2008
by Darien
Vidím to jako Kucik:) Ale já jdu na rande, takže koukejte hoši nainstalovat toho druida, páč je nejlepší a na další povolání kašlete

a já si to večer vyzkouším

Re: Systém smrti
Posted: 14:38 07. Feb 2008
by photter
já myslim, že mrtvej plyšák by se měl přesunout do podtemna a tam by otročil lvl x 2 reálnejch dní a pak by byl nahej a bez peněz propuštenej ma povrch a to jen v případě, že to odhlasuje většina rodiny
druid by navíc byl zmrzačenej (postih -2 na str, dex a con)
Re: Systém smrti
Posted: 14:49 07. Feb 2008
by huhulak
a kdys pulork umre v boji tak by se mel zadarmo reinkarnovat u sochy Gordula

Re: Systém smrti
Posted: 14:50 07. Feb 2008
by Daanri
Tak tohle je uz vazne moc. Ako povedal Rejty pisete tu same blbosti, kto to ma furt citat. Asi to tu zamkneme a hodime do kosa.. Nikam to totiz nevedie.