Page 8 of 11

Re: Systém smrti

Posted: 13:20 07. Feb 2008
by Teesha
informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel ;)

jinak co se týče toho, že nebudou ve hře drowové...cha po včerejšku by jste asi slintali povrcháři povrchní....takovou armádičku složíte leda tak dohromady se slípkama v Ivory.

btw. už nějaký otroky máme a vím, že se jim to strašně líbí!! :twisted: o tom není pochyb

Re: Systém smrti

Posted: 13:22 07. Feb 2008
by Krata
Seth-Plzen: já bejt tebou tak si tuhle věc nepřeju :twisted:

Re: Systém smrti

Posted: 13:29 07. Feb 2008
by Teesha
Krata wrote:Seth-Plzen: já bejt tebou tak si tuhle věc nepřeju :twisted:
jenom je škoda, že ho za tohle pozvání umlátí jeho vlastní lidi

Re: Systém smrti

Posted: 13:33 07. Feb 2008
by Darien
Kdo tady mluví o nějakých zlých v podtemnu a hodných nahoře? :) Hrát otroka v Podtemnu by bylo pouze for fun only:) Ale dobře, pohrdli jste mým dokonale submisivním RP, půjdu si zotročit jelena!

Re: Systém smrti

Posted: 13:40 07. Feb 2008
by Teesha
nikdo tu nemluvil o dobru a zlu...srabe

Re: Systém smrti

Posted: 13:55 07. Feb 2008
by Theogil I
Teesha wrote:informace, které máme od DM je taková, že se nesmí hrát postava nahoře a dole (není myšleno polohy při páření)....a že se to bude dávat do pravidel ;)
Samolitr vo tomhle sem neměl ani páru (od kud bych to asi věděl), vím pouze o pravidlu o členství ve spolcích (jak psal Kucik) a celé podtemno se zatím jako samojedinný spolek neprezentovalo. Samolitr rozumím i důvodu, jsou prostě lidé jež hraní za dvě postavy dokážou oddělit a nezneužívat informací a lidé, kteří by při prvním kontaktu nadělali tolik povyku, že to nestojí za to. Tak tedy dobrá průzkum sice bude, ale trošku jinej než jsem někdy časem chtěl. :twisted:

Re: Systém smrti

Posted: 14:04 07. Feb 2008
by Darien
Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?


Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.


Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.

Re: Systém smrti

Posted: 14:09 07. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:Tak já zase rozjedu flejm na hlavní téma tohohle fora, jooo?


Takže já navrhuji, aby druidi, pokud umřou na území lesa, se zdarma reinkarnovali u oltáře toho lesního boha, pokud v něj věřej a pokud u něj maj přivázanou duši.


Naopak, pokud zemřou někde jinde, měli by mít postih větší.
Tak já se přidám: Navrhuju teda, že pokud trpaslík umře někde v podzemí, tak se zdarma reinkarnuje zase u sochy Norda. Tak šup další plantážníci si napište, kde chcete grátis klepat bačkorama a kam vás ten levnej teleport má hodit. :roll:

Re: Systém smrti

Posted: 14:21 07. Feb 2008
by kucik
Darien wrote:
... u oltáře toho lesního boha..
Jo, zvlast kdyz si ani nepamatujes, jak se TEN buh jmenuje. :P

...a Drowove by se zdarma reinkarnovali v chramu Xi'an pokud by umreli v podtemnu a navic by dostali 1258gp, za to, ze travi cas v chramu.

Re: Systém smrti

Posted: 14:21 07. Feb 2008
by Rejty
Darien wrote:...
Pisete tu samy kraviny, uz to ani neni vtipny, kdo to ma cist...

Re: Systém smrti

Posted: 14:23 07. Feb 2008
by kucik
Rejty wrote:Pisete tu samy kraviny, uz to ani neni vtipny, kdo to ma cist...
Kdyz me se tak moc nechce pracovat...

Re: Systém smrti

Posted: 14:24 07. Feb 2008
by Darien
Vidím to jako Kucik:) Ale já jdu na rande, takže koukejte hoši nainstalovat toho druida, páč je nejlepší a na další povolání kašlete :twisted: a já si to večer vyzkouším :lol:

Re: Systém smrti

Posted: 14:38 07. Feb 2008
by photter
já myslim, že mrtvej plyšák by se měl přesunout do podtemna a tam by otročil lvl x 2 reálnejch dní a pak by byl nahej a bez peněz propuštenej ma povrch a to jen v případě, že to odhlasuje většina rodiny
druid by navíc byl zmrzačenej (postih -2 na str, dex a con)

Re: Systém smrti

Posted: 14:49 07. Feb 2008
by huhulak
a kdys pulork umre v boji tak by se mel zadarmo reinkarnovat u sochy Gordula :roll: :D

Re: Systém smrti

Posted: 14:50 07. Feb 2008
by Daanri
Tak tohle je uz vazne moc. Ako povedal Rejty pisete tu same blbosti, kto to ma furt citat. Asi to tu zamkneme a hodime do kosa.. Nikam to totiz nevedie.