Page 8 of 12

Re: K systemu

Posted: 23:23 28. Feb 2008
by Darien
V pohodě.

Re: K systemu

Posted: 00:22 29. Feb 2008
by Kiri
Daanri wrote:.....
Uvediem tu priklad jedneho knaza, ktory tu hral, modlil sa pravidelne, nenosil zbroj (nikdy) a riadil sa zasadami svojej bohyne. Podla toho co viem, tak svet nanho reagoval ci uz NPC alebo bohove, dokonca sa mi zda, ze raz mu jeho bohyna pri prepadnuti puldemonom a zajatim zlou postavou zoslala pomoc v podobe andelskeho valecnika. ....
Chudak Jakob ted musi slouzit Thalovi, kdyz vlastne vyznaval Juanu...ale cesty bozi sou nevyspitatalne :D

Re: K systemu

Posted: 08:00 29. Feb 2008
by Daanri
Ehm jestli narazas na toho knaza v Ivory, tak to neni ten Jakob, ono realne by sa toho ten Jakob ani nedozil, pokial viem bol to clovek a zil pred 100rokmi. To len tak pre vysvetlenie Kiri, ale urcite by si nato prisiel aj sam. :wink:

Re: K systemu

Posted: 08:52 29. Feb 2008
by igor
Neni čas na přemejšlení... 14 příspěvků zbejvá a zejtra je sraz. Kiri jeď jeď! Ty to zvládneš :lol:

Re: K systemu

Posted: 08:59 29. Feb 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:Neni čas na přemejšlení... 14 příspěvků zbejvá a zejtra je sraz. Kiri jeď jeď! Ty to zvládneš :lol:
Tak ja si to raci pojistim...takze tohle je 200 prispevek a proto to zejtra poradne zapiju 8) ...Kiri "Topic Creeper" to myslim taky zvladne do ty doby :twisted:

Re: K systemu

Posted: 09:57 29. Feb 2008
by Krata
Darien - ty seš normální flamer :D a trochu v těch modlitbách musí být RP .. Xi'An třeba nemá ráda slabochy tak si nemůžem kleknou a říct ji at nás chrání.. to by asi mělo opačný účinek, jinak sem proti systému odměn za modlitby, nelíbí se mi ze všeho RP vyždímat něco pro postavu a tohle je RP at si řikáš co chceš, to hráč dělá pro sebe a ne pro systém aby z toho něco měl, takhle to teda vidim já

Jakob - jo to byl dobrej kněz, polejval hroby svěcenou vodou aby dal klid duším, často se modlil a žehnal ve jménu juany, žádná zbroj, zbraně a barvy podle své bohyně.. když sme šli třeba na zombáky do ruin, často nosil kříž Juany nebo knihu modliteb a pořád zpíval slova víry a tak.. tohle je podle mě víra a ne se pomodlit a kruci, zase mi nevyšel hod :roll:

Re: K systemu

Posted: 11:08 29. Feb 2008
by kucik
Krata wrote:...
Amen

Re: K systemu

Posted: 11:20 29. Feb 2008
by Darien
Jsem flamer a vůbec se za to nestydím!

aaaaaaaaaaach....


ale vše to směřuje k tomu, aby byl systém zábavnější pro hráče:) :mrgreen:

Re: K systemu

Posted: 12:01 29. Feb 2008
by Krata
Tě praštim :lol:

Re: K systemu

Posted: 12:08 29. Feb 2008
by Lord_Berserk
Darien wrote:ale vše to směřuje k tomu, aby byl systém zábavnější pro hráče:) :mrgreen:
Nooo 1 hrace jmenem Darien :P :mrgreen: :mrgreen:

Re: K systemu

Posted: 12:14 29. Feb 2008
by Darien
Samozřejmě, protože můj pohled je nejlepší:))

*Ego zavýsklo a prásklo bičem*

Re: K systemu

Posted: 12:17 29. Feb 2008
by Sorrow
Darien wrote:Samozřejmě, protože můj pohled je nejlepší:))

*Ego zavýsklo a prásklo bičem*
:roll:

Re: K systemu

Posted: 14:06 29. Feb 2008
by Kiri
Bude voziracka? :mrgreen:

Re: K systemu

Posted: 08:31 07. Mar 2008
by Theogil I
Tak si myslím, že by to mohlo přijít sem ... navrhuji aby se z opečeného masa člověk dokázal najíst (zahnat hlad), dnes brzy ráno jsem sežral snad půl metráku pečeného masa a hlad se nesnížil ani o procento ... to by v rámci tolik propagované realističnosti nemuselo být, spíš jsem měl prasknout nebo se janom šourat z přežrání :D .

Re: K systemu

Posted: 09:15 07. Mar 2008
by OneHeart
Theogil I wrote: ... to by v rámci tolik propagované realističnosti nemuselo být, spíš jsem měl prasknout nebo se janom šourat z přežrání :D .
bacha ,abys v rámci realističnosti nedostal DM kill za obžerství :lol: