Page 8 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:54 24. Jan 2008
by nomis_b
Hele, Lorde Berserkru, nemas nahodou i prezdivku Lord H. ??
Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..
http://www.eprdel.cz/Obrazky.php?id=3118
Re: Vtípky
Posted: 13:10 24. Jan 2008
by Lord_Berserk
nomis_b wrote:Hele, Lorde Berserkru, nemas nahodou i prezdivku Lord H. ??
Tenhle typek svou praci taky zvlada dokonale..
Nene zklamu te odmena za dopadeni nebude...tohle je muj bracha

Re: Vtípky
Posted: 12:28 27. Jan 2008
by Pajule
lol tak teda mam silu 10 a nejde mi natahnout ani blazniva kapuce

a luk ?no tak se mi vsechno skoro snizi..neslo by to upravit trosku normalne aby si elf mohl natahnout aspon kapuci?:D:D:D jop a taky by bylo zrejme fajn kdyby si hraic mohli mazat sami postavy , pac takhle si kazdej blbe nahazi cisla a bude jich mit hafo..ja sama uz mam dve kvuli cislum
Re: Vtípky
Posted: 13:10 30. Jan 2008
by Rejty
Nekolik dni po wipu...
Jachym wrote:Ahojky ,bohužel jsem nějaký čas asi dva měsíce i víc nehrál , což mne tedy dost mrzí, ale prostě to nešlo . Ted mám tedy už čas , ale nenašel jsem své postavy,
ani jednu , což o to tu první bych oželel ale tu druhou bych chtěl.
ono je to tu trochu těžký , napřed to spadlo po útoku a přišel jsem o všechny bodíky ve schopnostech, a
ted jsem měl problemy já a nemám postavu žádnou. Nešlo by s tím něco udělat?
Re: Vtípky
Posted: 14:13 02. Feb 2008
by Kiri
Nový chemický prvek objevení nového chemického prvku do aktuální tabulky soustavy prvků
Prvek: *ŽENA* (Womanium)
Chemická značka: *Wo*
Atomová hmotnost: 54,6 kg (přijato dohodou, může se však vyskytovat v rozmezí 40 - 200 kg)
Poločas rozpadu: průměrně 72 let - podle zacházení až 120 let
Výskyt: ve větším množství, hlavně v obydlených oblastech
*Fyzikální vlastnosti:*
1. Povrch obvykle pokryt barevným filmem složeným ze směsi jiných chem. prvků
2. Bod varu velice nízký, na druhou stranu ale mrzne bez jakékoliv známé příčiny
3. Taje při speciálním zacházení
4. Hořká při nesprávném použití
5. Vyskytuje se v různých stavech od panenského kovu až po vytěženou rudu
6. Poddajná při aplikaci tlaku na správném místě
7. Čistý vzorek má v přirozeném stavu růžovou barvu
8. V blízkosti kvalitnějšího vzorku se barva mění na zelenou
9. Vykazuje periodickou nestabilitu v závislosti na lunárním měsíci
*Chemické vlastnosti:*
1. Výborně přitahuje zlato, stříbro a většinu drahých kamenů
2. Absorbuje větší množství drahých látek
3. Spontánně exploduje bez předešlého upozornění a jakékoliv známé příčiny
4. Nerozpustná v kapalinách, ale její aktivita se zvyšuje po nasycení alkoholem
5. Ze všech známých prvků nejlépe redukuje peníze až na nulovou úroveň
*Běžné použití:*
1. Dekorativní účely, obzvláště ve sportovních autech
2. Může být dobrou pomůckou při relaxaci
3. Velmi efektní čistič
*Možná rizika:*
1. V nezkušených rukou velmi nebezpečná
2. Je nelegální vlastnit více jak jeden exemplář, je však možné spravovat více exemplářů, které se nacházejí na různých místech a nejsou spolu v přímém kontaktu
3. Má velký vliv na psychiku člověka, většinou negativní až zničující. Pouze ve výjimečných případech duševně nemocných lidí došlo po přechodnou dobu k mírnému zlepšení jejich zdravotního stavu.
*VÝSTRAHA:*
DLOUHODOBÉ VYSTAVOVÁNÍ SE ÚČINKŮM TOHOTO ELEMENTU JE ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ! VŠECHNY ZNÁMÉ PŘÍPADY ZÁVISLÝCH SKONČILY JEJICH SMRTÍ V ABSOLUTNÍ BÍDĚ A CHUDOBĚ DUCHA !!!
nedalo mi to sem preposlat, je to sice z pf fora, ale kolegove z dalky od velkeho centra evropy to asi necetli este ... je to dost
Re: Vtípky
Posted: 14:18 02. Feb 2008
by Krata
Sem pro aby se to dalo jako nová látka do škol

Re: Vtípky
Posted: 14:27 02. Feb 2008
by Kiri
nooo na ZS by ses to asi tak dobre nanaucil jako pak po SS ne-li trebas po VS

Re: Vtípky
Posted: 02:24 03. Feb 2008
by Phantorris
Re: Vtípky
Posted: 03:13 03. Feb 2008
by Sorrow
oh nooo, teda to je borec, tomu smekam...

Re: Vtípky
Posted: 11:56 03. Feb 2008
by Kiri
Naaarez
Re: Vtípky
Posted: 02:04 14. Feb 2008
by Anurin
Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity

aby z vás byl drsnák
Re: Vtípky
Posted: 08:50 14. Feb 2008
by Lord_Berserk
A kdo by potreboval poradit jak ject Tieflinga, jiste mu poradi.
http://www.youtube.com/watch?v=bBE4xECyVQk
Re: Vtípky
Posted: 19:50 17. Feb 2008
by Anurin
> Včera večer jsme s mojí ženou vedli trochu hlubší rozhovor o různých
> životních situacích.
> Přišla řeč na eutanázii.
> K tomuto citlivému tématu o volbě mezi životem a smrtí jsem poznamenal:
> Nechci aby jsi mě nechala žít v takovém stavu, kdybych byl závislý na
> přístrojích a živený tekutou stravou z nějaké flašky. Kdybys mě někdy
> takhle
> viděla, vypni ty mašiny co mě drží naživu.
> Ona vstala, vypla televizi, počítač i ledničku a vylila mi pivo do
> záchoda...
> No není blbá !??
Re: Vtípky
Posted: 23:45 17. Feb 2008
by jiromir
Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity

aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej

Takovej typan...

Re: Vtípky
Posted: 23:52 17. Feb 2008
by Anurin
jiromir wrote:Anurin wrote:Kdyby někdo potřeboval poradit jak jet assasina, nebo jaký staty mu dát, jistě mu to poradí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=11639
vůbec není pravdou že potřebujete mít dexterity

aby z vás byl drsnák
já si nemůžu pomoct, ale von je ti hrozně podobnej

Takovej typan...

Si mě nepoznal? Jenom já nosím tanga
