Page 8 of 8
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 18:04 29. Feb 2008
by igor
Tak co, kdo bere foťák?
Jo a jestli ještě Jaara neopravil frakce, tak si dejte bacha ať se s někym nepohádáte např. v Praze, pač potom tady budete mít červenejch 1000 policajtů

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:49 01. Mar 2008
by igor
Kráťa s Nomisem, Johnnym, Theogilem a Awaderem jsou už v Plzni v nějakej hospodě
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:07 01. Mar 2008
by Rejty
Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:08 01. Mar 2008
by Aznar
Rejty wrote:Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu.

nj, maji za sebou dlouho cestu, tak proc se po ni trochu neosprchovat vodnim delem

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 16:37 01. Mar 2008
by igor
Rejty wrote:Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu.

Kdepa, průvod byl odloženej asi o hodinu kvůli špatnýmu počasí... no jo, tvrdý klucí jsou to

My za nima s Pepou za chvíli půjdem.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 10:51 02. Mar 2008
by Rejty
Sraz byl fajn, jen nevim jestli budou fotky, tradicne sem tam nechal fotak.

Nevzal ho nekdo po tom, co odchazeli posledni lidi?
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 10:58 02. Mar 2008
by kucik
Vzal. Urco ho najdes v nejaky zastavarne.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 11:12 02. Mar 2008
by jitka
jo sraz byl supr

pevne doufam ze ten fotak se najde byli tam pekny momentky byla by jich skoda

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 11:14 02. Mar 2008
by Rejty
To se mi ulevilo.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 12:00 02. Mar 2008
by igor
No byl to masakr, na detailnější popis teď nemam sílu
