Page 8 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 18:04 29. Feb 2008
by igor
Tak co, kdo bere foťák?

Jo a jestli ještě Jaara neopravil frakce, tak si dejte bacha ať se s někym nepohádáte např. v Praze, pač potom tady budete mít červenejch 1000 policajtů :twisted:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:49 01. Mar 2008
by igor
Kráťa s Nomisem, Johnnym, Theogilem a Awaderem jsou už v Plzni v nějakej hospodě

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:07 01. Mar 2008
by Rejty
Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu. :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:08 01. Mar 2008
by Aznar
Rejty wrote:Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu. :mrgreen:
nj, maji za sebou dlouho cestu, tak proc se po ni trochu neosprchovat vodnim delem :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 16:37 01. Mar 2008
by igor
Rejty wrote:Kdepa v hospode. Videl sem je v televizi jak sli k synagoze v nakym pruvodu. :mrgreen:
Kdepa, průvod byl odloženej asi o hodinu kvůli špatnýmu počasí... no jo, tvrdý klucí jsou to ;-)
My za nima s Pepou za chvíli půjdem.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 10:51 02. Mar 2008
by Rejty
Sraz byl fajn, jen nevim jestli budou fotky, tradicne sem tam nechal fotak. :cry: Nevzal ho nekdo po tom, co odchazeli posledni lidi?

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 10:58 02. Mar 2008
by kucik
Vzal. Urco ho najdes v nejaky zastavarne.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:12 02. Mar 2008
by jitka
jo sraz byl supr :wink: pevne doufam ze ten fotak se najde byli tam pekny momentky byla by jich skoda :lol:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:14 02. Mar 2008
by Rejty
To se mi ulevilo.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 12:00 02. Mar 2008
by igor
No byl to masakr, na detailnější popis teď nemam sílu :D