Page 8 of 8

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 15:09 30. Jun 2008
by Daanri
"Sikovny" zlodej sa ti do domu dostane zatu chvilu co otvoris dvere a vojde zaroven s tebou a pak uz neni problem dostat sa k truhlici, otvorit ju a vybrat si co potrebujes a pak zas ked vychadzas dostane sa von s tebou, pripadne ak dvere zvnutra nie su zamknute tak si vyjde sam. Podla mojho nazoru je to svinarna, ale niektorim to ocividne divne nepride.

Ale tak isto je mozne, ze to bola chyba systemu a nieco z truhlice sa stratilo. Urcite pochybujem, ze niekto z DM by ti len tak vyberal truhlicu.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 15:10 30. Jun 2008
by nomis_b
A mas neznicitelne dvere?? nemohl treba nekdo v 1 ranu 10minut pred restartem vzit beranidlo a dobyt se ti do domu? To je asi jedine, co me tak napada.

Btw : neuklada persistentni truhla kazdemu jeho veci zvlast ? (takze kazda postava vidi jen veci, ktera si tam ulozila osobne)

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 15:26 30. Jun 2008
by kucik
Jsou dva druhy persistentní truhly. Jedna ukládá přes postavu - ta je například v bance a jedna ukládá přes svůj unikátní tag - ty by měly být v domech.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 15:32 30. Jun 2008
by Daanri
No vyriesime to jednoducho ci to bola systemova chyba alebo to niekto vykradol. Ak to niekto vykradol nech sa mi ozve do PM, ak sa nikto neozve tak to bola systemova chyba a moze sa pripadne uvazovat nad nakym navratom veci.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 15:53 30. Jun 2008
by Theo
Daanri wrote:No vyriesime to jednoducho ci to bola systemova chyba alebo to niekto vykradol. Ak to niekto vykradol nech sa mi ozve do PM, ak sa nikto neozve tak to bola systemova chyba a moze sa pripadne uvazovat nad nakym navratom veci.
To si fakt myslis ze ten jedinec sa ti len tak ozve? :D

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 16:25 30. Jun 2008
by kucik
Pokud byla ta truhla zavřená, tak tam těžko byla nějaká chyba. Pokud se kvůli lagům povedlo nechat truhlu otevřenou, tak ty předměty nejsou uložený. Nic mezi tím neni.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 16:40 30. Jun 2008
by Aznar
Nemuze byt problem v tom, ze ty predmety byly upraveny v toolu a nejsou v palete? Nekdo uz tu driv psal, ze se mu takhle ztratily veci z trezoru v bance.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 16:50 30. Jun 2008
by Daanri
Ano to je dalsia alternativa, ak boli upravene alebo vyrobene v toole, zmenil sa ich vyzor bud nato z coho boli upravene a nachadza sa v nasej palete, alebo ak boli vytvorene s originalnym resrefom tak proste zmizli. Preto sa taketo predmety NESMU strkat do truhlic. Co vlastne presne zmizlo???

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 17:21 30. Jun 2008
by Krata
Tohle se mi jako svinárna zdá protože logicky když jdu svýma dveřma domů tak si všimnu jesli jde někdo okolo mě nebo ne.. to je jenom systém NWN že skrývání řeší takhle.. třeba v hospodě se to ještě dá že se dotyčný chová nenápadně a ostatní si ho nevšímaj ale zrovna vlézt někomu za zádama do jeho domu.. :)

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 17:54 30. Jun 2008
by kucik
Že se neuchovají věci, které nejsou v paletě je snad známo dostatečně.

"destičková železná zbroj a mitrilový štít" takže předpokládám, že z klasických obchodů.

Mimochodem pozor na to, až se předělá paleta s věcma. Stálo by zato, lidem tyhle věci povyměňovat, ať jim to v trohle nezmizí. Časem sice chci předělat persistenci, aby zvládala i nestandartnější předměty, ale počítám, že Daanri bude rychlejší.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 20:03 30. Jun 2008
by Rejty
Predmety z novy palety nebudou vetsinou v obchode. Tam budou upraveny.

Re: Trezor a zlodejina

Posted: 20:26 30. Jun 2008
by monstera
[quote="kucik"]Že se neuchovají věci, které nejsou v paletě je snad známo dostatečně.

"destičková železná zbroj a mitrilový štít" takže předpokládám, že z klasických obchodů.

Destičková železná zbroj byla již jednou vrácena DM, když se ztratila na přechodu mezi lokacemi po požití alkoholických ořechů od plivníků, po navrácení nebyla upravována , nebyla to ta původní, která byla obarvena. Mitrilový štít byl zakoupen u platnéře v Karathe. Nebyl upravován.
S postavou Sandry, která domek obývá, jsem v poslední době moc nehrál, hraji jinou postavu ( Ga ), nevím kdy ke ztrátě došlo.