Page 8 of 18

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 15:55 03. Aug 2010
by Sobik
Gorok párkrát stejně. :)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 17:07 03. Aug 2010
by Muthor6
Panu mulaři v Karathě se nějak přemnožil dobytek

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:15 10. Aug 2010
by Sobik
Dvě momentky z Gorokova života. :)

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:13 17. Aug 2010
by de Aers
západ Kel.PNG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:33 18. Aug 2010
by Pajule
Alleyina chvilková zatemněná minulost s temnou paní Isabell...je to dost dávno :D

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:39 18. Aug 2010
by Pajule
Pajky se zas jednou hrabala screenama

jedna roztomilá druidka
roztomilá
roztomilá
Eigili a Corleth
páreček
páreček
svatba aasimarů
svatba.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 00:40 18. Aug 2010
by Pajule
svatba aasimarů
svatba2.jpg
Růže k růži - Eigili hvězda červeného draka - překlad ména :D
Eigili.jpg
krásy Alwarielu očima divoženky Maličké
Pitye
Pitye

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:10 18. Aug 2010
by KaTo
Jak vidí Ivorský lesík člověk:
Thalie 1.9_clovek.JPG
a jak ten samý lesík vnímá elf(ka):
Thalie 1.9_elf.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 01:14 18. Aug 2010
by efu_redo
I ty se můžeš stát jedním z nás! Issil tě potřebuje!

http://anurin.ic.cz/badboys.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 08:05 18. Aug 2010
by de Aers
efu_redo wrote:I ty se můžeš stát jedním z nás! Issil tě potřebuje!

http://anurin.ic.cz/badboys.jpg
Gay boys,gay boys whatcha gonna do? When they come for you?

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:56 18. Aug 2010
by Pajule
Toulání Nénlor

krásná věž fakt...
nádherná,škoda že nešlo jít dovnitř musí z ní  být jistě parádní vyhlídka
nádherná,škoda že nešlo jít dovnitř musí z ní být jistě parádní vyhlídka
koupel pod vodopádem si nelze odpustit :D
koupel.jpg
ten hřbitov mi potěšil,zvlášt když jsem tam potkala známá jména jako třeba Grůta Kurval a obyvatelé ostrovů
hřbitov.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 13:57 18. Aug 2010
by Pajule
ještě něco málo z toulání Nénlor

ta lokace je fakt nádherná až na ty hlavy :D
vyhlidka.jpg
krásný městečko Ivory po setmění
ivory.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 19:27 10. Oct 2010
by StarejKulatej
Jaká písnička se hraje v dílnách .... sou kováři chlapi, chlapi
koncert kovadlin.JPG

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 21:51 13. Dec 2010
by Pajule
Malá Els - dítě magie a její milovaný trpaslíček Gorhuk
els_gorhuk.jpg
z toulání Nénlor, aneb najdi ucho
nenlor.jpg

Re: Galerie - ze života postav

Posted: 16:41 25. Dec 2010
by Pajule
hm některý brlochy fakt dokážou překvapit aneb Elen a její toulky

brloch1.jpg
detailněji
brloch2..jpg