Page 8 of 11

Re: Galerie - srandičky

Posted: 15:17 20. Apr 2011
by Prasokralik
:wall:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 16:37 20. Apr 2011
by -RoF-
Terbee wrote:Rien na dietě :lol:
Jo to sou ty speciální "hrátky" a hraní role :P :D :D, sranda :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 23:34 26. Apr 2011
by Práček
to jsme chtěli tak jednou spapat v podtemnu koníčka...jenže on to vycítil a potvora nám utekl, vyskočil na vysokou zeď a nechtěl slézt...

chudák se tak bál :mrgreen:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 11:29 27. Apr 2011
by Urlraen
Zametači :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 22:25 27. Apr 2011
by Maya
Urlraen wrote:Zametači :D
Jen tu ukazujte podtemno, si to prohlídnou na screenech a už se tam nikdo nebude těšit :) :-D
A...Hezká sbírka motýlů, někdy mi ji ukážeš ;) :)

Re: Galerie - srandičky

Posted: 23:07 28. Apr 2011
by Silvaner01

Re: Galerie - srandičky

Posted: 20:55 12. May 2011
by Terbee
při procházce v Krynských horách jsem si nemohla nevšimnout, že měsíc má nějaký nevšední tvar...kdo sakra připlácl na oblohu tu velkou bramboru?! :lol:

Re: Galerie - srandičky

Posted: 05:47 31. May 2011
by J.F.Payne
Když se role promění... aneb něco na způsob Bivoje, jen ještě drsnější.

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:58 31. May 2011
by Sorrow
Hehe, tohle znám z technické kontroly když mi kontrolujou podvozek :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 21:57 07. Jul 2011
by -RoF-
V realitě se na auta dávají botičky, ve fantasy dostávají koně něco podobného. :D
Srannda - fantasy botička pro koně. :D
Pak si přečtěte vzkaz na krku toho koně.

Re: Galerie - srandičky

Posted: 11:37 12. Jul 2011
by Lolipop
Taková Alenka v říši divů. :oops:
dveře.jpg
A tohle nepotřebuje komentář. :lol:
no coment.jpg

Re: Galerie - srandičky

Posted: 13:50 04. Aug 2011
by zachy
Azhael, lev salónů :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:00 04. Aug 2011
by Prasokralik
To bys měl označit 18+. A to mezi nohama u holek je vyholenej malej Azhael jo? Že to má podobný křídla, se tak stylizujou?

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:15 04. Aug 2011
by zachy
Prasokralik wrote:To bys měl označit 18+. A to mezi nohama u holek je vyholenej malej Azhael jo? Že to má podobný křídla, se tak stylizujou?
:D Závidíš, že neexistuje žádnej dung pro Riena, kde by byly pro něj nahý kočky jeho rasy a vkusu? :D

Re: Galerie - srandičky

Posted: 14:22 04. Aug 2011
by Prasokralik
Kočkama s vyholenou podobiznou Riena na ohambí jsi zapomněl dodat. Jo.