Page 8 of 13
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:28 17. Jun 2008
by pepa48
jen taková malá rada.. foťák nepujčujte Jaarovi

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 11:43 17. Jun 2008
by jaara
Ale pepo, nevymýšlej si hlouposti, nebo tě pověsíme za jazyk!
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 14:26 17. Jun 2008
by Daanri
To by bola dobra fotka.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 06:42 18. Jun 2008
by Kiri
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:24 18. Jun 2008
by Krata
Hlavně detailní záznamy poblitého hajzlu mě zaujali.. kdo to fotil?!

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:33 19. Jun 2008
by Kiri
Krata wrote:Hlavně detailní záznamy poblitého hajzlu mě zaujali.. kdo to fotil?!

typnul bych....*chvili se zamysli* Jaara?
Vecir sem potkal Phantorrise, ktery se taky prida k predprazdninovemu srazu, kupodivu do ted neni zapsanej...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:35 19. Jun 2008
by photter
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:35 19. Jun 2008
by Krata
Tak to vim

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 10:38 19. Jun 2008
by photter
aha

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 12:57 19. Jun 2008
by Zyga
Mozna je uz trochu pozde, ale nejedete nahodou nekdo z Prahy nebo prs Prahu? popripade resi nekdo naky ubytovani?
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:14 19. Jun 2008
by Krata
My (Theogil, awadar, nomis, jonny) máme ubytování v nějaký ubytovně Ubytovny plzeň tel: 378138601 .. byli jsme tam i minule a celkem to de
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:16 19. Jun 2008
by igor
Zyga wrote:Mozna je uz trochu pozde, ale nejedete nahodou nekdo z Prahy nebo prs Prahu? popripade resi nekdo naky ubytovani?
Zkus se zeptat Kucíka, ale je teď asi nějak mimo komp.
Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:40 19. Jun 2008
by Jonny
Jinak v tý ubytovně maj na sobotu dost volno, recepční když sem jí volal řikala, že jim na víkend odjížděj ubytovaný dělníci pryč, takže místa dost...Je to teda 520,- za čistej dvoumístnej pokoj s vlastní sprchou/vanou a záchodem...A když budete mít kliku jako minule Nomis, máte to i s televizí, plnou lednicí a vrzajícim větrákem zdarma...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:43 19. Jun 2008
by igor
Jonny wrote:Je to teda 520,- za čistej dvoumístnej pokoj
Myslíš že by prošlo aby na jeden pokoj v noci přišlo o jednoho nakalenýho víc a spal třeba na karimatce na zemi? Myslim že by jste ušetřili a dotyčnýmu by to asi v tom stavu nevadilo

Re: Predprazdninovy sraz Thalie - cerven 08
Posted: 13:50 19. Jun 2008
by nomis_b
NO jen tam recepce, takze by to byl zbytecnej risk, a tusim ze to nebylo 520 ale 250 nebo 300 ale 500 urcite ne.. a ten vetrak byl fakt super, ale tu televizi bych uz znova nechtel. Ja se na ni nedivam, a jen se mi tam kvuli ni vsichni nasackovali
