Daanri wrote:No ja se k tomu taky vyjadrim, ze sa to musi odladit aby nevznikla zbytocna diera v ekonomike, ale myslim ze to zatial nehrozi. Co som vyskusal tak tie vydelky neboli take velke a hlavne neobjavuje sa balik vsade.
Ad vsichni: Dokud nebudou na serveru ostatni crafty, tak je tezky nejak zabredavat co je a co neni ekonomicky vyhodne. Jsem rad, ze ste tady rekli, ze to neni dira do ekonomiky, coz se mi libi a sem za to rad. Ceny uz sli nahoru a dolu jako na houpacce, takze ted to vypada ze se ustalili a pohnouse uz asi jen v rozmezi 20% max.
Daanri wrote:Paci sa mi ten napad s legalnostou a nelegalnostou. To by mohlo byt velmi pekne rozsirenie toho systemu, ak by sa tam pridali aj nake nahodne eventy ako prepadnutie piratov, banditov, kontrola strazi pri vstupe do mesta (na drogy, jedy atd). Sice uz to zacina vyzerat hodne narocne ale vcelku zaujimavo.

Hm, no muzem to udelat taky takhle:
To co je odted jsou vsechno nadherny NPC, vetsinou starostove, hospodsti a tak. Nechal bych je tak jak jsou a snizil bych jim max. o 10% cenu (napr zavedenim zalohy) + asi oddelal nebezpecne krynske hory.
Na server by pribilo s uplne stejnym systemem u vybranych jinych NPC, ktere sou rozsirene v
nebezpecnejsich mistech - kanaly Karathy (Roid), nejake nove pojemnovane NPC v Krynskych horach, gruberik a par dalsich cca 10 NPC nekde schavalne tezce dostupnych . Tyto Q by meli asi tak 10x mensi pravdepodbnost, ze se vyskytnout a jejich cena by byla taky tomutu umerne zvetsena. kdyz si takovej balik vezmete, tak bych pomoci skriptu poslal vsem DM zpravu, ze nesete drogy, protoze osetrovat straze je tezky. No a pak by bylo na Dm, jeslti by se toho zrovna chytli, nebo ne. neotravovalo by to moc DM
Daanri??
Jedine osetreni strazi bych dovedl asi udelat, aby hned pri spotu vam prohledavali inventar a hledali drogy, kdyz je najdou, zacne se dialog.. no jako slo by to , ale nevim jak s tim mnozstvim strazi by to zatezovalo server.. a je to zabredavani do scriptu, ktere maji fungovat na boj.. Mohlo by tam byt treba jen kdyz uvidi PC tak 10% sance ze vam ho prohledne ten inventar .. ale jestlize mate projit pres 20 strazi, to uz by byla sranda

Ale to by zase musel rict
kucik, zda by to nebyla zbytecna enormni zatez serveru a drbani do veci, ktere relativne dobre funguji.