Page 8 of 35
Re: Portrety postav
Posted: 21:34 08. Mar 2010
by Pajule
Ejdžilííí

Re: Portrety postav
Posted: 18:12 09. Mar 2010
by sandoftime
Val
Re: Portrety postav
Posted: 10:12 13. Mar 2010
by Urlraen
Tak prý to není ve standartním balíku.
Urlraen Zau'ndar
Re: Portrety postav
Posted: 12:48 13. Mar 2010
by marii
Mia s hnedyma ocima..takhle opravdu vypada...
Re: Portrety postav
Posted: 11:11 18. Mar 2010
by Derken-
Tak pár lidí mi psalo, že nemá můj portrét. Tak tady je.
Alyffyn Zau'ndar
Re: Portrety postav
Posted: 11:13 18. Mar 2010
by Luelle
Příkazem /pc portrait zjistíte, jaký je název portrétu vaší postavy
mě nějaké portéty chybí a já se nerada koukám na ty hnědé hlavy =)
prosím o portéty
Carmen ohnivá lilie
Kate Ore
Re: Portrety postav
Posted: 19:56 18. Mar 2010
by Lolipop
jasné tady je portrét Carmen "Ohnivé lilie"
Re: Portrety postav
Posted: 21:34 18. Mar 2010
by Vesta
Dil'ardul Zau'ndar
Re: Portrety postav
Posted: 00:02 19. Mar 2010
by Práček
sice si myslim ze ten portret je v Thalijskych baliccich...ale pro vase spokojene srdicko
Re: Portrety postav
Posted: 12:15 21. Mar 2010
by Luelle
prosím o portréty
Belandy de Waller
Sheii
Sinkacha
Kate Ore
Vojtěch z Těchu
Nulieth
Re: Portrety postav
Posted: 12:20 22. Mar 2010
by de Aers
Re: Portrety postav
Posted: 14:03 22. Mar 2010
by sandoftime
Adrian de la Rosa, můj nový andílek
Re: Portrety postav
Posted: 14:19 22. Mar 2010
by marii
sandoftime wrote:Adrian de la Rosa, můj nový andílek
To je chlap? ....

))
Re: Portrety postav
Posted: 14:20 22. Mar 2010
by sandoftime
marii wrote:sandoftime wrote:Adrian de la Rosa, můj nový andílek
To je chlap? ....

))
nějaké připomínky?
Re: Portrety postav
Posted: 14:24 22. Mar 2010
by Luelle
taky jsem váhala
