Page 8 of 11

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:04 14. Nov 2008
by nomis_b
Tak ja se jen pridam s citovani vety, co se me moc moc potesila:
Anderson I wrote: Takže jestli má Thalie v něčem opravdu výrazně navrch, tak je to CRAFT a volnost.
A nebojte, bude hure :twisted: ... pokud ste si vsimli, uz je na serveru zlatnik, krejci, a lukar bude tak do dvou tydnu.. jde to rychleji, nez sem cekal, protoze sem do toho sel systemove. A mam skoro zpatky net, takze by to melo urychlit i komunikaci.. jak sem rikal v jednom topiku.. do Vanoc bude craft plne funkcni i s odladenimi a konecne verim, ze se ten termin dodrzi !

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:09 14. Nov 2008
by kaz
Tak ted sis upletl na sebe bic :mrgreen:
Kazdopadne drzim palce i pesti, aby to vyslo :wink:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 12:17 14. Nov 2008
by steel_martin
Podle mě by se odkazy na jiné nwn světy rušit neměly. Tento krok by mi přišel nanejvýš smutný.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 21:23 14. Nov 2008
by Prometheus
jj tiez si myslim, ta moja blba poznamka bola len automaticka reakcia ktora vyplavala z najhlbsej temnoty mojho podvedomia.Asi 5 min. predtym som sa zobudil a namiesto kavy som si uvaril caj :shock:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:53 15. Nov 2008
by Pajule
Hhh sem si ani nevšimla teda , že EQ už nemá Thálii v odkazech...hmmm :roll:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:35 17. Nov 2008
by Neithan1
Len by som podotkol ze zmazanim odkazu Thalie odboj EQ nekonci.. podla mojich informacii sa Labir chysta ovladnut internet a smazat kazdicky odkaz na Thaliu cim zabezpeci nulovy prisun novych kusov hracov.
Bohuzial moja akcia nebola uspesna podla ocakavnia, podcenil som PLACOSov vyhladavaci program PLACOS + Beta a bol som zamerany v prostorach kontrolneho stanovista velina pana L...pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov a ten zahajil masivnu letakovu kampan.. momentalne sa ukryvam na utajenych ostrovoch v tichomori.


// Vsimnite si biele tlacitko kontrolneho panelu, nad dvomi sedymi uplne vlavo.. toto tlacitko sluzi na cenzurovanie

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:45 17. Nov 2008
by pepa48
:mrgreen:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:53 17. Nov 2008
by Neithan1
posledny snimok : PLACOS + Beta, modularny monitorovaci system napajany na hlavny "mozog" PLACOSu, neustale vyhodnocuju okolite podnetny, analyzuju a zrovanavaju podla sablonovitej prednastavenej kontrolnej normy.

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 17:56 17. Nov 2008
by igor
Neithane, tohle je 1. upozornění (celkem je jich 15 ).

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:00 18. Nov 2008
by steel_martin
Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
A byl to někdo z teamu? :mrgreen:

Re: Žalovníček žaluje...

Posted: 11:19 18. Nov 2008
by Neithan1
steel_martin wrote:
Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
A byl to někdo z teamu? :mrgreen:
*text byl cenzurovan, po monitoru stekaji kvapky krve*

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 18:12 18. Nov 2008
by igor
Proč už se to nejmenuje "Žalovníček žaluje"? Chtěl sem žalovat na Pajky, že mi píše po icq jak má odblokovat Thalii, kterou jí Kiri zakázal :D

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 18:52 18. Nov 2008
by Sorrow
igor wrote:Proč už se to nejmenuje "Žalovníček žaluje"? Chtěl sem žalovat na Pajky, že mi píše po icq jak má odblokovat Thalii, kterou jí Kiri zakázal :D
Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 18:59 18. Nov 2008
by Kiri
HWho oblibena veta: Koho pomlouvame?

Re: Pomlouvačně propagandistický topic

Posted: 19:09 18. Nov 2008
by igor
Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky :?