Page 8 of 11
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 11:04 14. Nov 2008
by nomis_b
Tak ja se jen pridam s citovani vety, co se me moc moc potesila:
Anderson I wrote:
Takže jestli má Thalie v něčem opravdu výrazně navrch, tak je to CRAFT a volnost.
A nebojte, bude hure

... pokud ste si vsimli, uz je na serveru zlatnik, krejci, a lukar bude tak do dvou tydnu.. jde to rychleji, nez sem cekal, protoze sem do toho sel systemove. A mam skoro zpatky net, takze by to melo urychlit i komunikaci.. jak sem rikal v jednom topiku.. do Vanoc bude craft plne funkcni i s odladenimi a konecne verim, ze se ten termin dodrzi !
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 11:09 14. Nov 2008
by kaz
Tak ted sis upletl na sebe bic
Kazdopadne drzim palce i pesti, aby to vyslo

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 12:17 14. Nov 2008
by steel_martin
Podle mě by se odkazy na jiné nwn světy rušit neměly. Tento krok by mi přišel nanejvýš smutný.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 21:23 14. Nov 2008
by Prometheus
jj tiez si myslim, ta moja blba poznamka bola len automaticka reakcia ktora vyplavala z najhlbsej temnoty mojho podvedomia.Asi 5 min. predtym som sa zobudil a namiesto kavy som si uvaril caj

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 11:53 15. Nov 2008
by Pajule
Hhh sem si ani nevšimla teda , že EQ už nemá Thálii v odkazech...hmmm

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:35 17. Nov 2008
by Neithan1
Len by som podotkol ze zmazanim odkazu Thalie odboj EQ nekonci.. podla mojich informacii sa Labir chysta ovladnut internet a smazat kazdicky odkaz na Thaliu cim zabezpeci nulovy prisun novych kusov hracov.
Bohuzial moja akcia nebola uspesna podla ocakavnia, podcenil som PLACOSov vyhladavaci program PLACOS + Beta a bol som zamerany v prostorach kontrolneho stanovista velina pana L...pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov a ten zahajil masivnu letakovu kampan.. momentalne sa ukryvam na utajenych ostrovoch v tichomori.
// Vsimnite si biele tlacitko kontrolneho panelu, nad dvomi sedymi uplne vlavo.. toto tlacitko sluzi na cenzurovanie
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:45 17. Nov 2008
by pepa48
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:53 17. Nov 2008
by Neithan1
posledny snimok : PLACOS + Beta, modularny monitorovaci system napajany na hlavny "mozog" PLACOSu, neustale vyhodnocuju okolite podnetny, analyzuju a zrovanavaju podla sablonovitej prednastavenej kontrolnej normy.
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 17:56 17. Nov 2008
by igor
Neithane, tohle je 1. upozornění (celkem je jich 15 ).
Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 11:00 18. Nov 2008
by steel_martin
Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
A byl to někdo z teamu?

Re: Žalovníček žaluje...
Posted: 11:19 18. Nov 2008
by Neithan1
steel_martin wrote:Neithan1 wrote:pri uteku som zranil dvoch labirovych najlepsich muzov
A byl to někdo z teamu?

*text byl cenzurovan, po monitoru stekaji kvapky krve*
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 18:12 18. Nov 2008
by igor
Proč už se to nejmenuje "Žalovníček žaluje"? Chtěl sem žalovat na Pajky, že mi píše po icq jak má odblokovat Thalii, kterou jí Kiri zakázal

Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 18:52 18. Nov 2008
by Sorrow
igor wrote:Proč už se to nejmenuje "Žalovníček žaluje"? Chtěl sem žalovat na Pajky, že mi píše po icq jak má odblokovat Thalii, kterou jí Kiri zakázal

Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 18:59 18. Nov 2008
by Kiri
HWho oblibena veta: Koho pomlouvame?
Re: Pomlouvačně propagandistický topic
Posted: 19:09 18. Nov 2008
by igor
Sorrow wrote:Teda Igore, takhle si zenskou nikdy nenajdes...
Až teď mi došlo jaký to bude mít následky
