Page 8 of 13
Re: Pravidla
Posted: 16:39 11. Dec 2009
by Modrovousice
Pravidla slušného chování
- Cílem Thalie je vytvořit RP svět.
- Porušení závažnějšího charakteru je trestáno okamžitým smazáním účtu a BAN IP a CDKEY.
- Hráči jsou povinni respektovat zásady dobrých mravů a slušného chování. Je zakázáno urážet či ponižovat ostatní hráče, vyjma RP hry postav. Je zakázáno používat obscénní či jinak nevhodné výrazy.
- Hráči jsou povinni chovat se ve vztahu k DM uctivě.
Komunikace
- Slušné chování a vyjadřování je samozřejmostí.
- Hráči smějí při hře mluvit pouze IC (In-Character, tedy pouze mluvit jako by oni byli tou postavou, za kterou hrají).
Zákaz chaetovaní
- Je zakázáno využívání cracků nebo případných chyb ve hře, které by mohly být označeny jako podvod při hře.
Role Playing
- Thalie je Role Playing svět. Tedy hrači by se podle toho měli chovat. To znamená, že hra postav by měla co nejlépe odrážet jejich character (např. zlá postava se chová zle, dobrá dobře). Pokud se tak hráči nebudou chovat, nebudou postihováni (s výjimkou extrémů), ale ti, co se budou snažit hrát co nejllepší(šlo by i to nejlépe no) RP, mohou být odměňováni.
Od sekce CvC až po Dodatek č. 1 chybí totálně háčky a čárky
Re: Pravidla
Posted: 16:48 11. Dec 2009
by Modrovousice
Dodatek č. 5:
Zjistíteli, že prodáváte výrobek z craftu s větším, než cca 25% ziskem, hlaste tuto věc neprodleně do chyb craftu.
Jakékoliv nenahlášené zneužívání bude postiženo zabavením věci (i těch, které jste si díky tomu nakoupili v obchodech)
Dodatek č. 6:
Na postavu je povolen maximálně 1 kouzelný vak, šperkovnice, či jiná věc ať už snižující váhu nebo ne. U koho DM uvidí víc jak jednu z těchto věcí, má právo ji vzít. Případné stížnosti na fóru, kvůli neznalosti pravidla se mažou! (prodejte je nebo darujte-dokaď je čas)
Uf a to je snad už vše.
Re: Pravidla
Posted: 17:03 11. Dec 2009
by Modrovousice
Duplicita, aneb pravidla co se trošku opakují.
Hráčské účty a postavy
- Jméno postavy ve hře či její titul, stejně též jméno účtu, nesmí obsahovat vulgární nebo mít urážlivý charakter, ani výrazy, které by si hráči mohli splést s NPC postavami (jako např. Wight, Ghoul, Dragon apod.).
- Jméno postavy ve hře musí odpovídat zažitým zvyklostem pro RP (Postavy se jmény typu Arnold, WC13, 785, Maniak30 apod. budou nemilosrdně mazány).
- Ze systémových důvodů je zakázáno vytvářet postavy beze jména. - Vyvarujte se kopírování jmen velmi známých postav a hrdinů z počítačových her a filmů (Gandalf, Legolas, Minsk, Daelan apod.). S vymýšlením jmen pro vaše postavy vám může pomoci generátor, který je k dispozici při tvorbě postavy.
_______________________________
Jmena postav
Je prisne zakazano vytvaret postavy se stejnymi jmeny na jednom uctu! Pri naleznuti takovychto postav bude ponechana jen jedna a ostatni nekompromisne smazany!
Nepouzivejte jmena znamych fantasy hrdinu (Gandalf, Bilbo, Lancelot a podobne), na Thalii si vystvarite vase nove hrdiny, ne kopie znamych postav. Usetri te tim DM praci a nebudou vam muset rikat, at si zalozite novou postavu a nebo menit jmeno. Pokud mate problemy s vymyslenim jmena, pouzijte generator, ktery je vam k dispozici pri tvorbe postavy.
Duplicita č. 2
Obchody
- Nedoporucujeme postavam na vysokych urovnich rozdavani pro ne ,,nepotrebnych" predmetu postavam slabsim. Zbytecne se tim nici ekonomika sveta. Zkuste si predstavit danou situaci vzitim se do postavy - nekomu koho neznam, nevenuji na potkani predmety v hodnote nekolika tisic ci vice. Pokud DM takoveto pripady zaznamenaji, bude s hraci podle toho nakladano.
______________________________
Dodatek č. 2:
Je zakázáno rozdávání peněz nízkým levelům, zvláště velkých sum! Jedná se o sprosté obejití systému ekonomiky, který je na Thalii nastaven. Zamyslete se nad tím, ani v normálním životě by Vám nikdo nedal peníze nebo předměty jen tak. Je to nefér vůči poctivým hráčům a kazí to hru i tomu, koho obdarováváte, ač si to možná ze začátku neuvědomuje!
Takovéto případy budou DM trestat, nechtějte po nás, abychom zaváděli systémy kontroly toku peněz!
Re: Pravidla
Posted: 19:08 11. Dec 2009
by Tretas
Modrovousice wrote:vulgární, nebo
Hele nevím jestli tohle není náhodou zas ta češtinářská výjimka, ale mě vždy učili že před spojkami
a, i, ani, nebo se čárky nepíší.
Re: Pravidla
Posted: 20:13 11. Dec 2009
by Sapal
Tretas wrote:Modrovousice wrote:vulgární, nebo
Hele nevím jestli tohle není náhodou zas ta češtinářská výjimka, ale mě vždy učili že před spojkami
a, i, ani, nebo se čárky nepíší.
U "nebo" je to jak kdy, je na to nějaký pravidlo, ale teď ho nechci hledat.

Re: Pravidla
Posted: 20:33 11. Dec 2009
by Modrovousice
Jo, říkám že to jsou jen návrhy

takže pokud si je někdo jistý jak to má být tak mě opravte

Re: Chyby webu
Posted: 13:33 01. Jan 2010
by Tretas
Re: Chyby webu
Posted: 14:56 01. Jan 2010
by Pajule
no všechno ještě hotové není

takže si mylsim ,že to aktuálnídá se řict je

Re: Chyby webu
Posted: 16:30 01. Jan 2010
by artaxas
Pajule wrote:no všechno ještě hotové není

takže si mylsim ,že to aktuálnídá se řict je

neni, co třeba barvíř, krejčovina a perzistence

Re: Chyby webu
Posted: 15:39 12. Jan 2010
by tao kan
hlavně vynechte sekci IC pro hráče, nechci aby mě někdo bořil ego

....
Re: Chyby webu
Posted: 18:44 06. Feb 2010
by Tretas
http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm
Oboustranná sekera - potřebná síla k používání je 18.
Opraveno
Re: Chyby webu
Posted: 10:35 16. May 2010
by Lenulasek
Nevím zda je to chyba jen u mě, ale stránky mi neukazují hráče co hrají.
Re: Chyby webu
Posted: 10:43 16. May 2010
by kucik
Chyba je u me.
Re: Chyby webu
Posted: 10:57 16. May 2010
by Lenulasek
Tak zatím snad mohu dát jen radu pro ty, co chtějí vědět kolik je lidí ve hře.
Tady to najdete.
http://neverwinter.cz/modules.php?name= ... ver=Thalie
Re: Chyby webu
Posted: 20:25 16. May 2010
by DenGrasse
Kuciku, je to pořád nějaký divný, seznam tam sice je,a le s něčim anvíc...