Page 8 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 00:49 04. Mar 2009
by Rejty
Tohle se musí vyřešit. Nenapadá někoho čim by to mohlo bejt? Já už všechny moje nápady vyčerpal a uskutečnil...
Re: Pady serveru
Posted: 00:53 04. Mar 2009
by zachy
stejne je nejlepší že se to načítá až na 104%

Re: Pady serveru
Posted: 00:56 04. Mar 2009
by paja13
Rejty wrote:Nenapadá někoho čim by to mohlo bejt? Já už všechny moje nápady vyčerpal a uskutečnil...
server dostal zlatej padacek a uziva si ho? :o) nebo se thalka nastvala na premnozeni drovu :o)
sorac ja fakt nevim servery me nerikaji pane :o(
Re: Pady serveru
Posted: 01:01 04. Mar 2009
by zachy
podle me to bude v nejakym cyklu... nejakej preklep
Re: Pady serveru
Posted: 01:04 04. Mar 2009
by zachy
od kdy to vlastně takhle blbne?

Re: Pady serveru
Posted: 01:09 04. Mar 2009
by kucik
Podle me od patche.
Re: Pady serveru
Posted: 11:47 04. Mar 2009
by DenGrasse
snad jsou někde k dispozici systémový logy? pokud ne, nejvyšší čas je zapnout...
pokud jo, fakt jste z nich nic nevyčetli?
Re: Pady serveru
Posted: 12:10 04. Mar 2009
by kucik
Neni tam nic, ceho by se dalo chytit. Zkusim zvysit uroven logovani.
Re: Pady serveru
Posted: 12:11 04. Mar 2009
by Rejty
A nemůže to fakt dělat nějaká vada na serveru?
Re: Pady serveru
Posted: 12:17 04. Mar 2009
by DenGrasse
kucik wrote:Neni tam nic, ceho by se dalo chytit. Zkusim zvysit uroven logovani.
Jako že nehlásí vůbec nic kolem času kdy to spadne, nebo hlásí něco, co s tím zdánlivě nesouvisí?
Re: Pady serveru
Posted: 12:26 04. Mar 2009
by kucik
Obcas to zpusobi login DM, s tim se tak nejak dokazem popasovat, ale jindy pred padem neni v logu nic zajimavyho. Treba ze nekdo neco rikal

Re: Pady serveru
Posted: 12:59 04. Mar 2009
by Theogil I
kucik wrote:Obcas to zpusobi login DM, s tim se tak nejak dokazem popasovat, ale jindy pred padem neni v logu nic zajimavyho. Treba ze nekdo neco rikal

Myslíš třeba něco v tom smyslu: "kráťo ty parchante". A bum?
Re: Pady serveru
Posted: 13:34 04. Mar 2009
by Tretas
tak když tohle napíšeš, tak ti vybouchne komp a Thalie nejede aspon 4 hodiny

Re: Pady serveru
Posted: 13:36 04. Mar 2009
by Neithan1
vacsinou to zhadzuje nejake prasa, blizsie podrobnosti su nezname (prezatial)
Re: Pady serveru
Posted: 13:42 04. Mar 2009
by Krata
poku se pozorně podiváte na Neithanova avatara na foru a zaroven na fotku jeho DM postavičky v galerii.. možná se okruh hledání "prasat" o dost sníží