Page 8 of 9

Posted: 17:33 28. May 2007
by WKing
Ne. Sem proti.

Posted: 17:48 28. May 2007
by Žorž
Já tohle vášnivé řešení (jako činnost, ne výsledek) na 7 stránek prostě nechápu. Asi jsem Najívem už až moc ovlivněn, takže jsem příliš bláhový a věřím, že téměř všichni hráči jsou dostatečně zodpovědní a vyspělí, aby alespoň v obydlených oblastnech zpomalili. A je na ostatních, pokud jim to vadí, aby nějak působili na ty, co si to neuvědomí nebo to nerespektují, hezky ve hře. Považuji za zbytečné nadměrné OOC rozkazy, příkazy, zákazy, odkazy...zkrátka všemožné kazy (na kráse), jak přehnaná omezení mohou taky někdy vypadat.

Možná prostě mám až moc důvěru v trpělivost a vůli všech ostatních hráčů... liberální stát však vyžaduje nějaké morální chování svých občanů, aby fungoval. Pokud nemají žádný základ, hodnoty a normy, asi mohou nastoupit i "levicovější" prostředky, tedy nařízení, aby ho pomohly vytvořit. :| A server je svým způsobem taky země se svými zákony, občany a tvůrci. Nevím, snad toto pravidlo tedy něčemu pomůže.

Je docela možné, že po upozornění "zhora" a společném usnesení nebo doporučení si to těch pár běhajících výjimek spíše uvědomí a budou se chtít více zachovat v zájmu RP. Pro mne se tím každopádně nic nezmění, pořád budu upozorňovat běžníky, sám se šourat krokem a nesoustředit se na to, co by mně osobně mohlo vadit na chování ostatních.

Zkrátka je mi to úplně jedno, tedy si myslím, ovlivněn představami většiny, že nařízení budeč k užitku a proto jsem bez problému PRO.

Posted: 18:07 28. May 2007
by Kiri
Proti. Zbytecnost se t uresi uz pekne dlouho a Jaara a zbytek co se tak vadrili podporuju. At si kazdy hraje jak uzna za vhodne...nebudu tu dal rozpravat, stejne to bude zavrzeno.

Posted: 18:17 28. May 2007
by Pajule
*po velice dlouhem a namahavem cteni se dostane na konec*
Nu ja kdyz nekam specham tak taky beham a kdyz nekoho potkam znamiho tak ho pozdravim zastavim se reknu ze specham , on to vecinou pochopi rozloucim se a bezim dal..mno kdyz to vemu kolem a dokoa tak to stridam obcas beham obcas ne..
(pokud sem vyhla tematu tak se omlouvam , po namahavem vikendu sem mozna ne zcela vse pochopila)
______________________
Ketrin Williemová - krásná čarodějka , krejčí a krapánek kuchtička ....(Ostrovani bojte se castecny zachrance dobra je zde)
Natálka-malá velká bojovnice..Královnička rytířky a stínorytířky

Posted: 18:21 28. May 2007
by Sylmael
Neviem sa rozhodnut. Ostavam neutralny.

Posted: 19:55 28. May 2007
by Michal
Hele, ale já taky běžím furt, třeba i s báglama do kopce, protože nemám rád když mám plný ruce a jsem v kopci, tak chci mít kopec rychle za sebou. Tudle v sobotu sem si dal běh na střední vzdálenost v saku, páč bych nestih autobus co jede po půl hodině do civilizace :D

Rychlost mojí chůze po městě je taky vyšší než toho mýho pajďuláka. A to by měl mít hraničář lepší fyzičku než já. No jo, v žïvotě jsem možná trochu PG, ale nejsem jedinej, netrpělivej, nervózní...ale učim se ten život žít trochu jinak a pořádně :D

A Žorži, nemluv furt jak ten Najív :D

Tak to bylo pro odlehčení.

Zákaz běhání ve městě? To mi prostě nejde do hlavy. Do pravidel bych dal kdyžtak asi tohle:
Doporučuje se zbytečně nepoužívat běh. V reálném světě přece taky nikdo pořád neběhá. Postava co stále běhá se může připravit o Q a o hezké zážitky ze hry. Může se stát podezřelým pro stráž a okolí bude na něj adekvátně reagovat, nebo se může unavit a na boj mu nezbudou síly.

Doporučení, ne zákaz.

Posted: 19:56 28. May 2007
by Anurin
*pročte všechny příspěvky a zaculí se*

Posted: 19:58 28. May 2007
by Daanri
Ehm co mate furt s tym zakazom? Michale uz niekolko krat sa pisalo ze nejde o zakaze, prikaz, nariadenie (alebo ja neviem co este dalsie), ale o DOPORUCENIE, resp. o nieco ako DOHODU medzi hracmi, ze sa v mestach a ich najblizsom okoli nebude behat.

Posted: 20:09 28. May 2007
by Michal
No já nevím, jestli jsem tady jedinej kdo to chápal jako zákaz :wink:

A mám pocit, že doporučení furt neběhat tady vlastně je a vždycky bylo, jen trochu skrytý, tak teď ho můžem z pod hromadý dát trochu navrch.

P.S. Daanri, už to neopakuj, máš moc vysokou hodnost na fóru a já jsem hrozně závistivej :D

Posted: 20:23 28. May 2007
by Daanri
Jop a o to viacmenaj aj ide doporucit a dohodnut sa aby hraci nebehali :wink:

BTW: ja to opakovat uz nechcem, ale ma k tomu vyslovene nutite ked sa vraciate k veciam, ktore sa preberali o niekolko topicov pred a ktore som uz povazoval za ozrejmene...ze nejde o zakaz ale doporucenie 8)

Posted: 20:37 28. May 2007
by Kiri
Tak a ted sem se paradne *** protoze se porat snazim nebehat. Prochazim se po dzungli v neviditelnosti a prohlizim si lokace, najednou sup tri nejaky hnusy nevim co to ani bylo a zacli mi hrizat. Postava samozrejmne oplaci a zrusi se mi invis snazim se behat hmm, ale mam smulu sem oklicenej a nemuzu ani chodit, nez nahazim nejaky imky a utoky tak sme vsici mrtvi a ja jen vykrvacim, hlavne ze mam napakovany lekarny. Zjednodusene matematicky: HCRP + 0XP = postava knicemu. raci se ale vyleju vstek jinde. :?

Posted: 21:00 28. May 2007
by igor
Kiri wrote:...
A co s tim má dělat to neběhání? Nakouzlit ses měl předtim ;-)

Posted: 21:11 28. May 2007
by Anurin
Kiri wrote:Tak a ted sem se paradne *** protoze se porat snazim nebehat. Prochazim se po dzungli v neviditelnosti a prohlizim si lokace, najednou sup tri nejaky hnusy nevim co to ani bylo a zacli mi hrizat. Postava samozrejmne oplaci a zrusi se mi invis snazim se behat hmm, ale mam smulu sem oklicenej a nemuzu ani chodit, nez nahazim nejaky imky a utoky tak sme vsici mrtvi a ja jen vykrvacim, hlavne ze mam napakovany lekarny. Zjednodusene matematicky: HCRP + 0XP = postava knicemu. raci se ale vyleju vstek jinde. :?
Promin, ale na tohle asi jen smích, nic jiného nejde a je to dost blbej příklad. Aspon z mého pohledu. Neber to prosím osobně. HCRP = 0 XP ... *plácá se smíchy* tohle mě fakt položilo pod stůl....

Posted: 23:34 28. May 2007
by Kiri
Jo souhlasim Anurine, ale je to ztoho na co sem zvykli, kdyz se veskera aktivita projevuje negativne tak clovek ztraci chut ledacos delat a i potom kdyz nic nedela je t oeste horsi, no nevim, asi bych raci byl mega creeper, nez vecne zdechujici poastava co semje kazda kravina. Jenom proto ze se snazi hrat "RP" ... kaslat na to DEAD.

btw je to uplne mimo tema, daanri se nemusi opakovat, nikdo nemusi prikivovat a buh vi co vsechno ja se znam, par lidi si myslim taky, takze je zbytecny aby ste se dal vyadrovali. Diky vsem. Respekt k vam :lol:

Posted: 23:41 28. May 2007
by Daanri
Kiri myslim, ze toto sem absolutne nepatri...to ze niekto chcipa nema s RP nic spolocne, ale absolutne nic spolocne. Ked to mam povedat tak na rovinu, je to o tom ako vie kto hrat...holt ses carodej tak nemas co liezt niekam bez ochranych kuziel...parkat som ta videl jak bez nakych ochranych kuziel len v neviditelnosti hodis fireball na hromadu priser a pak sa cudujes preco si zomrel...takze sem neplet veci, ze ked niekto hra RP tak to znamena, ze casto zomiera. (ja som hraval RP so svojou postavou a od 10lvl po 16lvl som zomrel len raz kvoli lagu)