Page 8 of 8

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 10:13 06. Apr 2009
by ravangorn
Padlo to? Mě jen přišlo, že to vyházelo všechny hráče a tak 3 minutky to bylo nedostupný. Server nabíhá tak 12 minut

Re: Na foru po pádu serveru

Posted: 13:28 06. Apr 2009
by Bahnak
aha, tak to nespadlo, asi chyba jinde, ale mel jsem nedostupne stranky a forum, napsal bych driv.... vše dořešeno dekuji