Page 8 of 8
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 10:13 06. Apr 2009
by ravangorn
Padlo to? Mě jen přišlo, že to vyházelo všechny hráče a tak 3 minutky to bylo nedostupný. Server nabíhá tak 12 minut
Re: Na foru po pádu serveru
Posted: 13:28 06. Apr 2009
by Bahnak
aha, tak to nespadlo, asi chyba jinde, ale mel jsem nedostupne stranky a forum, napsal bych driv.... vše dořešeno dekuji