Page 8 of 9

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:12 01. Mar 2009
by Krata
Taky sem si to užil .. jen sem nepostřehl čas spánku v ubytovně, lehnul sem si a v tu chvíli mě jonny budil :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:13 01. Mar 2009
by jaara
Rejty, odešels moc brzo a prišels o nejlepší chvilky aka Igor "Hořící tvář" :lol:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:14 01. Mar 2009
by Rejty
Povídej!

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:19 01. Mar 2009
by igor
Rejty wrote:Povídej!
Jenom asi to, že dětem oheň do rukou nepatří... škrtnul mi u ksichtu nějakym vytuněnym zapalovačem a vošlehlo mi to celou tvář :evil:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 14:33 01. Mar 2009
by Kiri
Ten zapalovac byl muj a pri prichodu do hostince normalne fungoval, jakmile ho Jaara zacal detailne studovat, bylo po nem a skro i o par lidi min :D :D :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:04 01. Mar 2009
by Pajule
hh jo sraz neměl chybu :D :D chudák igorek :twisted: hm veleslavný zapalovač :D :D divim se , že tam nic nechytlo.I když nejlepší byla asi ta obsluha hh

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:43 01. Mar 2009
by kucik
Obsluha byla opravdu pohotova. Chvilema jsem se bal, ze nam vynada za to, ze si dovolujem chtit dalsi piti. Ochota sama.

Hamba tem, kdo neprijeli!

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:53 01. Mar 2009
by Pajule
to jo no =D sem se divila , že vůbec donesli to jídlo hh

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:55 01. Mar 2009
by Rejty
Když jsem tam byl, tak mi obsluha přisla v pohodě.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 15:55 01. Mar 2009
by Pajule
hmm , potom už né ...tam přišli nějaký dvě slečny totiž hh tak na nás pěkně kašlal a chudáci si všichni pomálu museli proto pivo jít říct :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:09 01. Mar 2009
by pepa48
Rejty wrote:Když jsem tam byl, tak mi obsluha přisla v pohodě.
a to tě obsluhoval ten týpek, co "obsluhoval" i všechny ostatní? mně to přišlo jako u suchánků a pokud sis sám o něco neřek, tak jsi to nedostal... i když je pravda, že jsem tam zas tak dlouho nebyl, ale prostě mi přišlo, že to dost flákal

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 17:10 01. Mar 2009
by Rejty
Asi sem nebyl moc náročnej. Mně přišel v pohodě, v tý době co jsem tam byl.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:04 01. Mar 2009
by Krata
tebe se všichni bojej

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:35 01. Mar 2009
by nomis_b
Neco malo z alternativniho srazu trpasliku v Brne :

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09

Posted: 18:37 01. Mar 2009
by Rejty
Nekalá konkurence!