Page 8 of 15
Re: CRAFT
Posted: 15:54 01. Mar 2009
by kucik
nomis_b wrote:
btw: vono nekolikset tisic, kdyz sou naklady na nejlepsi prstynky treba 100.000 za pokus, a nedari se , o ten milion muzes klidne za 10minut prijit..
Ale tohle se uz jednou resilo, ne?
Re: CRAFT
Posted: 16:07 01. Mar 2009
by nomis_b
jo to je vyresene.. ja sem jen informoval, ze mit 9.000.000 na ucte nejni tak moc.. je otazka, jestli to postava skladuje, kupuje si za to neco, investuje to... pokud to tam am jen tak , kvuli shromazdovani penez a kvuli tomu ze rika, ze v obchodech nic nejni tak je to pak jedno, jeslit ma 1.000.000 ne bo treba i 50mega..
Dokud to nerozdava mezi hrace, tak je to jeji probelm, ze je na ucte ma.
vim o dost postavach, co si koupili nejlepsi veci ve hre a pak kdyz zjistitli, ez penize jsou jim na nic, zacli hrat jinou postavu...
Re: CRAFT
Posted: 16:09 01. Mar 2009
by Rejty
Mě dycky fascinuje, jak nomis všechno ví. Loguješ se i za DM?

Re: CRAFT
Posted: 16:23 01. Mar 2009
by nomis_b
ne jen poctive ctu forum a votravuje me tolik lidi po tellu ve hre, az si pripadam, ze vsichni ze serveru sou jen drbny a maj si chut postezovat na ostatni

Re: CRAFT
Posted: 16:24 01. Mar 2009
by Rejty
Kdo bude otravovat nomise po tellu, tak mu budu strhávat levely!
Re: CRAFT
Posted: 16:29 01. Mar 2009
by Pajule
hele rejty a cvo když mam probléma nevim si s nim rady jako tenkrát s těma šutrama?taky bys mi strhnul lvl když je to něco ohledně něčeho podobnýho co mi přijde jako chyba?
Re: CRAFT
Posted: 16:31 01. Mar 2009
by Rejty
Napiš na fórum a nebo do PM.
Re: CRAFT
Posted: 16:33 01. Mar 2009
by nomis_b
presne ja forum sleduju cca 3x denne, ja uz fsechny posilam na forum, bo nebudu s nima resit,kterej zrovna z tech 15 sutru mu co dela a ze zrovna ten ma 10.32% zisk a ten o jedna vice 10.33% zisk a ze je to divne.
na foru se k tomu rady vyjadrim.
je zajimave, ze mi XX lidi neco hlasi ve hre za chybu a kdyz reknu napiste to na web, tka na webu pak nic nejni.. ja neopravuju chyby, co na foru nejsou napsane !!
Re: CRAFT
Posted: 16:42 01. Mar 2009
by --Bragner--
Rejty wrote:Kdo bude otravovat nomise po tellu, tak mu budu strhávat levely!
A kdo mu bude pomahat ten lvl dostane?

Re: CRAFT
Posted: 16:43 01. Mar 2009
by Rejty
--Bragner-- wrote:A kdo mu bude pomahat ten lvl dostane?

Ten dostane rovnou permku!
Re: CRAFT
Posted: 16:45 01. Mar 2009
by nomis_b
proste veci ohledne craftu se resi na foru. ve hre craft resim vyjimecne, ciste, ze se sam zeptam nekoho... fakt uz nebudu odpovidat na spawn stylu:
Tohle mi nefunguje
tady je divna cena
proc tohel je drazsi nez tohle
jaktoze mi to rika dej tam kuzi, kdyz kuzi mam (kupodivu kuze nejni kozka)
v 90% pripadu si staci precist ten navod. Nejni napsany zrovna suprovej, ale jestli nekdo sepise lepsi, rad ho dodam do craft obchodu.
Re: CRAFT
Posted: 16:51 01. Mar 2009
by Krata
a to ještě nevíš jak hráči dokážou otravovat DM

.. aspon se neptaj na ten craft
Re: CRAFT
Posted: 14:08 02. Mar 2009
by DenGrasse
Rejty wrote:Kdo bude otravovat nomise po tellu, tak mu budu strhávat levely!
Ano!!! Ano!!! Ano!!! Budu nejvyšší lvl. na serveru

Re: CRAFT
Posted: 19:33 04. Mar 2009
by Awadar
Tak něco k mému testu craftu
Měděná trpasličí sekera z ořechovou násadou – jen výroba sekery, nezapočtena výroba polotovarů
náklady = 140(2x legura) + 41(přípravek na střední formu) + 160(mořidlo) + 200(přísada pro zbraň) = 541 zl
prodáno = 600 zl
výdělek = 59 zl(10.9%)
doba výroby = 5 min 10 sec
za hodinu = 708 zl
pokud se mě výroba nepovede tak musím udělat něco přes 9 povedených výrobků a to je 45 min, abych si vydělal na to co sem prodělal neúspěšným pokusem
vzhledem k rapidnímu snížení výtěžnosti ze zdrojů(naprosto nechápu) po vytěžení všechné měďi z Thalie(kopáni na cca 90%) mám materiál cca. na 6 zbraní, od železa výš tipuji, že je materiálu asi na 4 zbraně
Takže sečteno a podtrženo:
Teď si vydělám cca 4x méně než když byl ten výkup nastaven na těch 8%
Trvá to 5x déle
Surovin je tak málo, že se nedá skoro nic dělat – tedy rozhodně nemůžu moc dlouho procraftit
Re: CRAFT
Posted: 20:10 04. Mar 2009
by Theogil I
Tak pokračujeme v krasojízdě.
Výroba luku +2 dub/zlato
Náklady: 400 zl. legura zlata, 4500 zl. tětiva dub, xx zl. mořidlo dub (cena je zatím 0 zl. chyba nahlášena, nepodváděl jsem, měl jsem svoje koupené již dříve) --- náklady celkem 4 900 zl. (nyní bez mořidla)
Prodejní cena: 6426 zl.
Výdělek: 1526 zl. (24% - bez ceny mořidla, půjde to dolů a myslím že razantně za cenu mořidla)
Doba kompletní výroby: cca 20 min (tavení a slévání rudy, osekání dřeva, výroba latě, výroba polotovaru luku, luk)
Výdělek za 1h real. 4578 zl.
Posekání 2 stromů dubu = 3 větve (skil sekání 69,8%)
Výroba luku +1 ořech/zlato
Náklady: 400 zl. legura zlata, 2500 zl. tětiva ořech, 160 zl. mořidlo ořech -- náklady celkem
3060 zl.
Prodejní cena: 3659 zl.
Výdělek: 599 zl. (16,37%)
Doba kompletní výroby: cca 15 min (tavení a slévání rudy, osekání dřeva, výroba latě, výroba polotovaru luku, luk)
Výdělek za 1h real. 2396 zl.
Posekání 1 stromů ořechu = 3 větve (skil sekání 69,8%)
Srovnání s lootem za 1 hod. real. ----- nesrovnatelné, jako alternativa k lootu je to spíše velké zklamání. V případě, že by mi ten dub prasknul nebudu důsledky dopočítávat myslím, že to už ze zadaných hodnot zvládne každý sám. Ořech prasknout nemohl (alespoň doufám) .. triviální. Pokud mi tu písnete cenu za mořidlo dubu dopočítám přesně první příklad. Jsem celkem zvědavý na vaše reakce, ale obávám se že v tomto je matematika celkem jasná. Pokud započítám čas na shánení materiálu a jeho "hojnost" výskytu, čas na vyrobení kusu a následný zisk přesouvám zase craft k ledu.
P.S. Ještě bych při těchto časech výroby zauvažoval o přidělání dalších kusů přípravků ke zpracování do dílen, ten co se logne později, protože holt je dýl v práci, si nemá kam stoupnout, vžude je plno.