Page 8 of 13

Re: pad serveru

Posted: 21:10 02. Jun 2009
by kucik
Njn, rychly relogy DM jsou porad jeste problem.

Re: pad serveru

Posted: 21:11 02. Jun 2009
by Pandora
Prisiel som o vsetky xp a zlataky za 1,5 hod. hry.
Som myslel ze je to upravene.

Re: pad serveru

Posted: 21:11 02. Jun 2009
by Tretas
No byli tam 4 DM a v jedné lokaci cca 15 hráču+20NPC vůbec se nedivím že to neutáhl.

Re: pad serveru

Posted: 20:23 20. Jun 2009
by Hassan
Tohle neni normalni kdo to zase schazuje!!

Re: pad serveru

Posted: 20:24 20. Jun 2009
by Manolla
Prosim, to pada diky nakemu DM?
By to chtelo nekam napsat, pac takhle je to teda neco hroznyho jestli to schazuje porad a ta jedna skupina.
I to nejak divne uklada.

Re: pad serveru

Posted: 20:28 20. Jun 2009
by Hassan
Nechapu nekho kdyz tam vidi ping pres 500 ze se tam s priminutim sere!To ste idioti ten servr musi nabehnout v klidu pak se to pokazi!

Re: pad serveru

Posted: 20:29 20. Jun 2009
by Dilvish
Je fakt, že to padlo potřetí za sebou. By mě taky zajímalo, jestli někdo něco testuje, nebo nějaký "psase" vysypalo inventář na podlahu lokace...

A je fakt, že to zase strhlo časovou smyčku cca hodinu zpátky. Xp, peníze, inventář – škublo to nějakým kontrakauzálním lagem i přes ukládání do databáze, jako obvykle.

Re: pad serveru

Posted: 14:37 09. Jul 2009
by Jachym
Dne 7.7.2009 ve asi 7:44 spadl server - měl jsem v koze dlouhý Jílmový luk s titanovým zdobením.
Dnes pred 12 hodinou asi v 11:40 spadl server opět. Akorate jsem končil výrobu luku ze železného dubu s titanovým zdobením. Pro orientaci mohu vypsat náklady.
Na ten jílmový luk jsem napřed kašlal ale ten železnej dub už je přece jenom drahej a vzácnej a to už naštve hodně. :cry:

Re: pad serveru

Posted: 18:49 03. Dec 2009
by Sapal
Dnes v 17:40 padl server, v kovadlině meteoricko-stínovej bastard na 51,8%, 3 hodiny práce v háji. Nevim, kam jinam to napsat.

Re: pad serveru

Posted: 18:53 03. Dec 2009
by kucik
No jo, ale horší je, že já netušim proč.

Re: pad serveru

Posted: 20:47 03. Dec 2009
by Necrooo
Ja byl v dilnach, opracovaval jsem jilm. predtim jsem pobihal venku, hra bez lagu. Proste ten pad z niceho nic.

Re: pad serveru

Posted: 13:27 06. Mar 2010
by hrusi
Bum bác.

Re: pad serveru

Posted: 15:13 08. Mar 2010
by Necrooo
Asi se uploadujou ty nove haky do modulu? Bo nevim proc se mi to nechce pripojit, jsem zaveden a dle fora to tam nikoho jineho taky nepusti. :roll:
Jsem z toho cely zmateny. :shock:

Re: pad serveru

Posted: 15:18 08. Mar 2010
by de Aers
Kterej závislák se tam furt připojuje a nenechá to v klidu načíst ?

Re: pad serveru

Posted: 20:53 25. Apr 2010
by Derken-
BUM :)