Page 8 of 33
Re: Váš portret
Posted: 22:37 30. Jun 2009
by marii
Hassan wrote:Tak kdyz tak posilejte fotky sem ICQ 215562950

Ale jen ty co stojej za to kluci nic neposilejte ale na pivo zajit muzem :twisted:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)...

Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle

Hele MIRECKU....vis jak..sice vypadam na sedesat..ale citim se jeste mladsi nez Pajule...a o tom to je

.. jeste bys slintal nad moji fotkou na kridle:))))...jenze to bys nemel v klavesnici jen stavu..ale i naslintano,tak se nad tebou smiluju

Re: Váš portret
Posted: 22:37 30. Jun 2009
by G14
vsichni jste blazinci
potrebujete panaka

Re: Váš portret
Posted: 22:40 30. Jun 2009
by kucik
G14 wrote:vsichni jste blazinci
potrebujete panaka

Nebo panenku

Re: Váš portret
Posted: 22:57 30. Jun 2009
by Pajule
kucik wrote:G14 wrote:vsichni jste blazinci
potrebujete panaka

Nebo panenku

výstižné

marii je šikovná

Re: Váš portret
Posted: 23:56 30. Jun 2009
by Krata
G14 wrote:vsichni jste blazinci
potrebujete panaka

Ty jsi zase opilá?

Re: Váš portret
Posted: 01:44 01. Jul 2009
by G14
Re: Váš portret
Posted: 01:46 01. Jul 2009
by Rejty
marii wrote:...
Harpyje nebereme! Na ty se chodí leda expit...

Re: Váš portret
Posted: 06:43 01. Jul 2009
by marii
Rejty wrote:marii wrote:...
Harpyje nebereme! Na ty se chodí leda expit...

Si dej pozor..abych ti neukousla hlavu...grauu

Re: Váš portret
Posted: 08:19 01. Jul 2009
by photter
tak to holky furt nezamlouvejte a valte sem ty fotky na těch klavírech :-Ł
Re: Váš portret
Posted: 09:23 01. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:tak to holky furt nezamlouvejte a valte sem ty fotky na těch klavírech :-Ł

sem ekala kdy se přidáš

černá tlama

Re: Váš portret
Posted: 17:17 01. Jul 2009
by photter
to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł
tak pohyb s těma fotkama !!!
Re: Váš portret
Posted: 17:27 01. Jul 2009
by malina
Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit.

Re: Váš portret
Posted: 17:36 01. Jul 2009
by Krata
jen do toho

Re: Váš portret
Posted: 19:23 01. Jul 2009
by MaSo
Pánové....bohužel vás zklamu...nejsem krásná a vnadná slečna ani paní....a na křidle piana už vubec ne

....ale přesto sem hodim svoje foto....at teda když už...aspon vite s kym mate tu čest

Re: Váš portret
Posted: 19:34 01. Jul 2009
by George
photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł
tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??