Page 8 of 33

Re: Váš portret

Posted: 22:37 30. Jun 2009
by marii
Hassan wrote:Tak kdyz tak posilejte fotky sem ICQ 215562950 :lol: Ale jen ty co stojej za to kluci nic neposilejte ale na pivo zajit muzem :twisted:Ovsem nezletile divky take ne (Pajule) pochopitelne a stare baby tez ne (Marii)... :twisted: Takze mi to tady asi vlastne nikdo neposle :roll:
Hele MIRECKU....vis jak..sice vypadam na sedesat..ale citim se jeste mladsi nez Pajule...a o tom to je :wink: .. jeste bys slintal nad moji fotkou na kridle:))))...jenze to bys nemel v klavesnici jen stavu..ale i naslintano,tak se nad tebou smiluju :lol:

Re: Váš portret

Posted: 22:37 30. Jun 2009
by G14
vsichni jste blazinci :mrgreen:
potrebujete panaka :wink:

Re: Váš portret

Posted: 22:40 30. Jun 2009
by kucik
G14 wrote:vsichni jste blazinci :mrgreen:
potrebujete panaka :wink:
Nebo panenku ;)

Re: Váš portret

Posted: 22:57 30. Jun 2009
by Pajule
kucik wrote:
G14 wrote:vsichni jste blazinci :mrgreen:
potrebujete panaka :wink:
Nebo panenku ;)

výstižné :D marii je šikovná :)

Re: Váš portret

Posted: 23:56 30. Jun 2009
by Krata
G14 wrote:vsichni jste blazinci :mrgreen:
potrebujete panaka :wink:
Ty jsi zase opilá? :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 01:44 01. Jul 2009
by G14
no dovol?
ty pochybujes o tom ze nejsem? :mrgreen:
nahodou neni nad to napsat ve 2 rano zpravu na forum ze sem strizliva...
bohuzel ne v mem pripade,prepisuju tuhle zpravu uz po treti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

EDIT: po ctvrty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 01:46 01. Jul 2009
by Rejty
marii wrote:...
Harpyje nebereme! Na ty se chodí leda expit... :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 06:43 01. Jul 2009
by marii
Rejty wrote:
marii wrote:...
Harpyje nebereme! Na ty se chodí leda expit... :mrgreen:
Si dej pozor..abych ti neukousla hlavu...grauu :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 08:19 01. Jul 2009
by photter
tak to holky furt nezamlouvejte a valte sem ty fotky na těch klavírech :-Ł

Re: Váš portret

Posted: 09:23 01. Jul 2009
by Pajule
photter wrote:tak to holky furt nezamlouvejte a valte sem ty fotky na těch klavírech :-Ł
:D sem ekala kdy se přidáš ;) černá tlama :D

Re: Váš portret

Posted: 17:17 01. Jul 2009
by photter
to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł

tak pohyb s těma fotkama !!!

Re: Váš portret

Posted: 17:27 01. Jul 2009
by malina
Nemám doma klavír, sorry... A kloudnou fotku bych taky hledala doost dlouho. Ale můžu to zkusit. :)

Re: Váš portret

Posted: 17:36 01. Jul 2009
by Krata
jen do toho :wink:

Re: Váš portret

Posted: 19:23 01. Jul 2009
by MaSo
Pánové....bohužel vás zklamu...nejsem krásná a vnadná slečna ani paní....a na křidle piana už vubec ne :-D ....ale přesto sem hodim svoje foto....at teda když už...aspon vite s kym mate tu čest :)

Re: Váš portret

Posted: 19:34 01. Jul 2009
by George
photter wrote:to víš...bílý masíčko na černým křídle...mmmm...mňamka pro černýho zvrhlíka :-Ł

tak pohyb s těma fotkama !!!
To mě přimnělo se zamyslet nad otázkou... jakou barvu má drowí maso??