Page 8 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 11:02 19. May 2010
by Absinthorix
Jedna z mých ploch:
plocha.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 02:10 09. Jun 2010
by Lidda
Zadny ikony, prosim!

Re: Vaše plocha

Posted: 08:26 09. Jun 2010
by de Aers
Já mám holou plochu pokavaď někam nenajedu :P
50_cal_by_Hellfishj.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 14:24 12. Jun 2010
by -darkvision-
Moje nynejsi plocha:

Re: Vaše plocha

Posted: 14:32 12. Jun 2010
by Luelle
Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
kdo kreslil ten obrázek?

tu lištu používám taky je super =)
-darkvision- wrote:Moje nynejsi plocha:
TYS MĚ SUNDAL! NO POČKEJ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 15:00 12. Jun 2010
by Desmond
Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
Pochvala za Boards of Canada!

A abych nebyl uplne OT :

Re: Vaše plocha

Posted: 13:24 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Moje plocha

Re: Vaše plocha

Posted: 17:52 18. Jun 2010
by Lidda
Luelle wrote:
Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
kdo kreslil ten obrázek?
Vetsina wallu co pouzivam je bud z CG society a nebo Deviantu : )

Monentalne pouzivam tenhle wall, rozlozeni plochy se nemeni, sem nervni kdyz je tam vic jak jedna ikona : )
CG_1.jpg
Desmond wrote:Pochvala za Boards of Canada!
Pochvala za Infected Mushroom! xD

Edit: Uz mam zase novej wall : P
CG_45.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 20:34 02. Jul 2010
by Lidda
Mhm, tak zase novej : ) Kdyz uz hraju v tom podtemnu..

Re: Vaše plocha

Posted: 20:09 17. Jul 2010
by slencak
místo orka si představuju elfáka :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 22:26 17. Jul 2010
by de Aers
tak nové...
44984.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 23:20 17. Jul 2010
by Muthor6
Tak tohle mám já :)

Re: Vaše plocha

Posted: 23:17 03. Aug 2010
by sendys
Nu Drak no

Re: Vaše plocha

Posted: 20:51 14. Aug 2010
by Luelle
s novým OP - nová plocha

Re: Vaše plocha

Posted: 21:42 14. Aug 2010
by Molly23
To já mám na ploše nahatou ženskou.... namalovanou na přídi bombardéru B-17G Flying fortress