Page 8 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 11:02 19. May 2010
by Absinthorix
Re: Vaše plocha
Posted: 02:10 09. Jun 2010
by Lidda
Zadny ikony, prosim!
Re: Vaše plocha
Posted: 08:26 09. Jun 2010
by de Aers
Já mám holou plochu pokavaď někam nenajedu
Re: Vaše plocha
Posted: 14:24 12. Jun 2010
by -darkvision-
Moje nynejsi plocha:
Re: Vaše plocha
Posted: 14:32 12. Jun 2010
by Luelle
Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
kdo kreslil ten obrázek?
tu lištu používám taky je super =)
-darkvision- wrote:Moje nynejsi plocha:
TYS MĚ SUNDAL! NO POČKEJ

Re: Vaše plocha
Posted: 15:00 12. Jun 2010
by Desmond
Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
Pochvala za Boards of Canada!
A abych nebyl uplne OT :
Re: Vaše plocha
Posted: 13:24 18. Jun 2010
by xxxMajkyxxx
Moje plocha
Re: Vaše plocha
Posted: 17:52 18. Jun 2010
by Lidda
Luelle wrote:Lidda wrote:Zadny ikony, prosim!
kdo kreslil ten obrázek?
Vetsina wallu co pouzivam je bud z CG society a nebo Deviantu : )
Monentalne pouzivam tenhle wall, rozlozeni plochy se nemeni, sem nervni kdyz je tam vic jak jedna ikona : )
Desmond wrote:Pochvala za Boards of Canada!
Pochvala za Infected Mushroom! xD
Edit: Uz mam zase novej wall : P
Re: Vaše plocha
Posted: 20:34 02. Jul 2010
by Lidda
Mhm, tak zase novej : ) Kdyz uz hraju v tom podtemnu..
Re: Vaše plocha
Posted: 20:09 17. Jul 2010
by slencak
místo orka si představuju elfáka

Re: Vaše plocha
Posted: 22:26 17. Jul 2010
by de Aers
Re: Vaše plocha
Posted: 23:20 17. Jul 2010
by Muthor6
Tak tohle mám já

Re: Vaše plocha
Posted: 23:17 03. Aug 2010
by sendys
Nu Drak no
Re: Vaše plocha
Posted: 20:51 14. Aug 2010
by Luelle
s novým OP - nová plocha
Re: Vaše plocha
Posted: 21:42 14. Aug 2010
by Molly23
To já mám na ploše nahatou ženskou.... namalovanou na přídi bombardéru B-17G Flying fortress