Page 8 of 9
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 15:45 15. May 2009
by Xaarth
Já to používám pro zábavu. Ne kvůli penězům. A přijde mi škoda dávat bossům imku na ovládnutí
Stará gorila dobře funguje na povrchany

má respekt i přes zed.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:20 15. May 2009
by innfra
MG, tak to je fakt trapný... přes zeď jsme tě viděli v přeměně i přesto jsme šli dál, nevim kdo jak blázen vystartoval, běžel přes všechny gorilky dál... když jsme se teda rohodli, že tě necháme a ty jsi se přiřítil s gorilou ke vchodu, když jsme byli už skoro pryč...
Sry, ale tohle mi přišlo docela trapný...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:37 15. May 2009
by Czech_Luthor
Holt, když si někdo kazí postavu tím že ovládá bossy a pak zabíjí ostatní je to jeho věc... bud je to styl té postavy, nebo hráč na nic jiného nemá... Tak už to prostě je, Hranda byl vždy od toho aby u sebe měl zvířátka (stejně jako druid).
Já osobně to použil jednou nebo dvakrát na samici sněžnýho tygra, abych koukl kolik má životů a i za té příležitosti jsem pobil ostatní tygry (šli spíš po mě než poní)
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 17:26 15. May 2009
by Xaarth
innfra wrote:MG, tak to je fakt trapný... přes zeď jsme tě viděli v přeměně i přesto jsme šli dál, nevim kdo jak blázen vystartoval, běžel přes všechny gorilky dál... když jsme se teda rohodli, že tě necháme a ty jsi se přiřítil s gorilou ke vchodu, když jsme byli už skoro pryč...
Sry, ale tohle mi přišlo docela trapný...
Ber to s nahledem, nemusíš hned psát takový komentář. Já vás taky nechtěl napadnout.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 17:29 15. May 2009
by Xaarth
Czech_Luthor wrote:Holt, když si někdo kazí postavu tím že ovládá bossy a pak zabíjí ostatní je to jeho věc... bud je to styl té postavy, nebo hráč na nic jiného nemá... Tak už to prostě je, Hranda byl vždy od toho aby u sebe měl zvířátka (stejně jako druid).
Já osobně to použil jednou nebo dvakrát na samici sněžnýho tygra, abych koukl kolik má životů a i za té příležitosti jsem pobil ostatní tygry (šli spíš po mě než poní)
Jak si kazíš postavu, když ovládneš bosse?

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 17:35 15. May 2009
by kucik
Jste si jistý, že jsou vaše spory k tématu?
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 19:53 15. May 2009
by Czech_Luthor
Chtěl sem říct, že když někdo lítá po pokladech jak zběsilej, bez špetky RP nebo IC důvodu (ještě k tomu hranda nebo druid, zabíjí zvířata po kvantech) a ještě k tomu proti jejímu přesvědčení, nebo hernímu stylu, tak si tím kazíš postavu.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:00 15. May 2009
by Prometheus
Nj ale mas aj morovych druidov....
A preco by sa mal hraniciar nejak starat o zver? Je to lovec. Nesluzi prirode, zije v nej.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:05 15. May 2009
by Czech_Luthor
Ano, ale tu zvěř nemůže zabíjet po tunách, hrozí naprosté vyhubení a toho si je vědom i hraničář...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:11 15. May 2009
by Prometheus
Ak si je toho tvoj hraniciar vedomi tak fajn... hraj to ale myslim ze to ako si kto zahra svojho hraniciara alebo druida je na nom.
Kde sa vobec vzala ta zvrhla predstava ze druidi a hraniciari musia byt greenpeace.
Myslim ze to je na hracovi a ostatnych je do toho houby.
S tymi bossmi mate pravdu, rozhodne by si na take nieco mal trufnut len skuseny dobrodruh.
Ale ovladnutie zvierat a nasledne pouzitie v boji je myslim v poriadku.
Ja neviem ale na to to tam asi je...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 20:40 15. May 2009
by Czech_Luthor
Počkej, počkej, já to nemyslim jako že maj bejt GreenPeace. Ale zas nemůžou zabít spoustu zvířat. Ulovit tak aby měl co jíst, zregulovat, když se přemnožej (práce hlavně hraničářů) aby nevyhubily ostatní zvířata. To je má představa hraničáře. Zabíjet ano, ale ne po tunách
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 21:06 15. May 2009
by akin
Czech_Luthor wrote:Počkej, počkej, já to nemyslim jako že maj bejt GreenPeace. Ale zas nemůžou zabít spoustu zvířat. Ulovit tak aby měl co jíst, zregulovat, když se přemnožej (práce hlavně hraničářů) aby nevyhubily ostatní zvířata. To je má představa hraničáře. Zabíjet ano, ale ne po tunách
TVA!
Ja si napr. dokazu predstavit, ze treba muze byt postava hranicar a vyvrazdovat vsechna zvirata (dokonce je nenavidet). Protoze proste kdyz byla jeste ditetem, tak druidi za pomoci zvere znicili vesnicku jeho lidi (zasahovala totiz do druidi svatyne), zabili pri tom utoku jeho rodinu, takze se msti na druidech i zviratech... a vyuziva vsech znalosti prirody proti nim. Blablabla...
Chce to jen trochu fantazie.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 21:30 15. May 2009
by Arsen
akin wrote:Czech_Luthor wrote:Počkej, počkej, já to nemyslim jako že maj bejt GreenPeace. Ale zas nemůžou zabít spoustu zvířat. Ulovit tak aby měl co jíst, zregulovat, když se přemnožej (práce hlavně hraničářů) aby nevyhubily ostatní zvířata. To je má představa hraničáře. Zabíjet ano, ale ne po tunách
TVA!
Chce to jen trochu fantazie.
Takzvaně jak se říká RP se dá okecat všechno, takhle o tom musíš začít myslet

)
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 21:31 15. May 2009
by Xaarth
Czech_Luthor wrote:Chtěl sem říct, že když někdo lítá po pokladech jak zběsilej, bez špetky RP nebo IC důvodu (ještě k tomu hranda nebo druid, zabíjí zvířata po kvantech) a ještě k tomu proti jejímu přesvědčení, nebo hernímu stylu, tak si tím kazíš postavu.
***
To neplatí pro mě..já si postavu rozhodně nekazím, když lovím hnusnou zvěř z povrchu.
Já mám nejradši fertoxe..ty nechávám žít a dokonce je i uzdravuju.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 00:57 16. May 2009
by DenGrasse
vztah ke zvěři atd. by měl bejt danej obecně přijímanejma skutečnostma. hraničáři (a i další) z povrchu, kteří nejsou vyznavači temných bohů nebo jinak "odchylní", vědí, že bohové přírody, např. Lothian, se k vyvražďování staví negativně a pokud to budou dělat, ztratí jejich přízeň, nebo dokonce přivolají hněv. Hlásí se někdo o hněv boha ???
