Page 8 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 18:22 11. Sep 2009
by Daanri
No mne vravel Rejty ze by ste mali dojst, tak som ta tam napisal. Tak dufam, ze dojdete.
Re: Sraz na SR
Posted: 18:29 11. Sep 2009
by Rejty
Já říkal, že bych jel, ale ještě se musím domluvit s klukama...
Re: Sraz na SR
Posted: 20:03 11. Sep 2009
by Daanri
Tak to domluv a nie ze nepojdete bo ma naserete panove.

Re: Sraz na SR
Posted: 20:25 11. Sep 2009
by Gorrgorroth
mě taky naserete, já sem se odhodlal tam dojet, tak když už tak ať to tam stojí z to.
Re: Sraz na SR
Posted: 10:21 14. Sep 2009
by Rejty
Chtěl bych omluvit plzeňskou výpravu, že nedorazí. Takže si škrtněte Rejty, Groll, Sorrow, Pepa.
Re: Sraz na SR
Posted: 10:25 14. Sep 2009
by Krata
Krata a Jonny to taky nedaj
Re: Sraz na SR
Posted: 10:34 14. Sep 2009
by kucik
Si děláte srandu? Koukejte hnout řití.
Re: Sraz na SR
Posted: 11:31 14. Sep 2009
by Daanri
To ako nemyslite vazne???
Mozte uviest aspon dovody preco, ci len tak sa vam nechce?
Re: Sraz na SR
Posted: 19:52 14. Sep 2009
by Prometheus
Re: Sraz na SR
Posted: 21:36 14. Sep 2009
by Krata
s jonnym máme oba novou práci, nedostává se nám financí ani času.. tim že by se nám nechtělo zvedat zadky to fakt neni, když jsme chyběli na minimum srazech
ale plzenáci se nějak bojej odcestovat

Re: Sraz na SR
Posted: 22:47 14. Sep 2009
by Daanri
njn to bolo najskor kecov ze zorganizujte prijedeme a tedka nic...ono asi fakt bude nieco pravdy natom ze plzenakom je zatazko vytiahnut zadky z plzne
tak to tak vyzera ze nas zostalo 13 statocnych zatial...teda dufam ak zbytok neodriekne taktiez...skusim teda este pozriet mensiu chatu nech sa na tej velkej nenahaname

Re: Sraz na SR
Posted: 22:52 14. Sep 2009
by Czech_Luthor
Mě je to fakt líto, ale musel bych bejt o 20cm vyšší, o tří roky starší, mít motorku (nebo auto) a mapu, do tý doby se nikam za hranice vydat nemůžu

Re: Sraz na SR
Posted: 23:07 14. Sep 2009
by Rejty
Daanri wrote:njn to bolo najskor kecov ze zorganizujte prijedeme a tedka nic...ono asi fakt bude nieco pravdy natom ze plzenakom je zatazko vytiahnut zadky z plzne

To se na mě, Daanri, klidně zlob, ale samotnej se tam vlakem nepotáhnu, když od nás nikdo nechce jet. Jinak nevím proč se to vztahuje jen na plzeňáky, hlásilo se v anketě 24 lidí a určitě většina z nich nebyla z Plzně.

Když se začalo řešit, jestli ten sraz pořádat, tak já osobně hlasoval pro ,,nevím".
Re: Sraz na SR
Posted: 23:25 14. Sep 2009
by MaSo
Czech_Luthor wrote:Mě je to fakt líto, ale musel bych bejt o 20cm vyšší, o tří roky starší, mít motorku (nebo auto) a mapu, do tý doby se nikam za hranice vydat nemůžu

Popravdě řečeno těch 20 cm roli nehraje

....ty roky vicemeně taky ne (sám nejsem zrovna nejstarši

, na letnim srazu sem byl jako vždy a všude jediny nezletilý) motorka auto mapa, maš vlak a cestu si najdeš dopředu

.... Vem to tak...že mužeš vzit tu svoji na vylet na slovensko...určitě neodola

....
Jinak teda všeobecně...je to škoda že tolik lidi nakonec nedorazi...čekal sem že to bude vypadat zhruba stejně jak na tom letnim srazu...ale budem to tam holt za vas muset oživovat my mladici z valašska

Re: Sraz na SR
Posted: 00:06 15. Sep 2009
by kucik
Rejty wrote:
To se na mě, Daanri, klidně zlob, ale samotnej se tam vlakem nepotáhnu, když od nás nikdo nechce jet.
Davam na vedomi - a to i ostatnim - ze jedu urcite autem a rozhodne neplanuju jet sam, protoze na 500km bych se docela ukousal nudou, takze rad nekoho naberu. Idealne v Praze.