Page 8 of 9

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:44 24. Apr 2009
by Krata
já běhal a když sem někoho potkal tak sem šel do chůze.. nebudu chodit pořád i když v okolí nikdo neni jenom pro svůj dobrej pocit, chápu že to někoho baví ale mě to moc nebere :)

Nožná to vypadá trochu blbě, ale pořád lepší než když se okolo tebe ta postava prořítí

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:50 24. Apr 2009
by melvik
no je pravda, ze vetsina lidi co chodi pomalu, pry chodi pomalu, protoze jim nestiha grafika (duveryhodny zdroj) a kdyz kolem nich probehnes, tak se jim muze kousnout i hra. Takze je mozna setrnejsi okolo nich zpomalit tezko rict.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:51 24. Apr 2009
by Theogil I
To je právě to, mě to až tak divné nepřijde, protože to dělám (dělal jsem) i v běžném životě, proto mi to nepřijde až tak tentononc .... jen si vzpomeňte kolikrát jste někam pospíchali, brali to klusem a najednou se před vámi zjevil kamarád, někdo z rodiny, holka atd. taky jste spomalili do chůze a nakonec i zastavili a prohodili pár slov s myšlenkou, že šalina stejně ujela, ale za 10 min. jede další. To jsou jen příklady, ale tak nějak to vnímám i ve hře a neuráží mě to, na druhou stranu chápu, že se to někomu nemusí líbit.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:54 24. Apr 2009
by kucik
Mě to přišlo vždycky hrozně vtipný. Někdo letí a když se odhidnu, tak zpomalí a tváří se, jako že se prochází. :mrgreen:

OK, asi by mi to přišlo komický i normálně na ulici :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:55 24. Apr 2009
by Theogil I
melvik wrote:no je pravda, ze vetsina lidi co chodi pomalu, pry chodi pomalu, protoze jim nestiha grafika (duveryhodny zdroj) a kdyz kolem nich probehnes, tak se jim muze kousnout i hra. Takze je mozna setrnejsi okolo nich zpomalit tezko rict.
Tohle je obtíž hlavně mágů a jiných magických čičmundů s fullboostem a nejlépe v neviditelnosti na koni to je pak zásek na několik vteřin a občas i pád NWN, ale to už je u mě tak stará a ohraná písnička, že mi to ani nepřijde.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:55 24. Apr 2009
by Theogil I
kucik wrote:Mě to přišlo vždycky hrozně vtipný. Někdo letí a když se odhidnu, tak zpomalí a tváří se, jako že se prochází. :mrgreen:

OK, asi by mi to přišlo komický i normálně na ulici :mrgreen:
Tak nemáš chodit v HIDU plantážníku. :lol: ... Pravda to bych taky zatínal svěrače.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 09:59 24. Apr 2009
by melvik
Theogil I wrote:
melvik wrote:no je pravda, ze vetsina lidi co chodi pomalu, pry chodi pomalu, protoze jim nestiha grafika (duveryhodny zdroj) a kdyz kolem nich probehnes, tak se jim muze kousnout i hra. Takze je mozna setrnejsi okolo nich zpomalit tezko rict.
Tohle je obtíž hlavně mágů a jiných magických čičmundů s fullboostem a nejlépe v neviditelnosti na koni to je pak zásek na několik vteřin a občas i pád NWN, ale to už je u mě tak stará a ohraná písnička, že mi to ani nepřijde.
jop a je to logické svádět pomalej komp na RP :) ja kdybych měl pomalej komp, tak taky říkam, že jsem pro RP chození, ať se na mě DMka nedívaj přes prsty :D, ale holt sem creeper a to už mě nikdo neodpáře. Navíc sem bohatej a mam silnej komp :oops: . Prostě se mi smůla lepí na tlapky.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 10:14 24. Apr 2009
by Theogil I
melvik wrote:
Theogil I wrote:
melvik wrote:no je pravda, ze vetsina lidi co chodi pomalu, pry chodi pomalu, protoze jim nestiha grafika (duveryhodny zdroj) a kdyz kolem nich probehnes, tak se jim muze kousnout i hra. Takze je mozna setrnejsi okolo nich zpomalit tezko rict.
Tohle je obtíž hlavně mágů a jiných magických čičmundů s fullboostem a nejlépe v neviditelnosti na koni to je pak zásek na několik vteřin a občas i pád NWN, ale to už je u mě tak stará a ohraná písnička, že mi to ani nepřijde.
jop a je to logické svádět pomalej komp na RP :) ja kdybych měl pomalej komp, tak taky říkam, že jsem pro RP chození, ať se na mě DMka nedívaj přes prsty :D, ale holt sem creeper a to už mě nikdo neodpáře. Navíc sem bohatej a mam silnej komp :oops: . Prostě se mi smůla lepí na tlapky.
Muhehe .... když já jsem takový odpadkový koš, co se bráchovi nehodí dostanu já, ten compl je jako vlaštovčí hnízdo :lol: - ale samo to chození není kvůli pomalýmu komplu to musí být všem jasné ... jedná se pouze o RP požiteček a o čas něco napsat než mi kvapik uteče :lol:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 10:24 24. Apr 2009
by melvik
jak říká pan doktor Plzák. :D Kdybych tak dbal na jeho moudré rady.

"Zatloukat! Zatoukat! a zase Zatloukat!"

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 10:26 24. Apr 2009
by Theogil I
melvik wrote:jak říká pan doktor Plzák. :D Kdybych tak dbal na jeho moudré rady.

"Zatloukat! Zatoukat! a zase Zatloukat!"
:lol:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:37 24. Apr 2009
by Grunt
Heh... nevim kdy naposeldy mi spadlo FPS pod 60 :D chodim protože mě to baví... Jen jsem poukazoval na to, že nema cenu se nějak vykucovat a říkat "jo ale když někoho potkam zpomalim"... To je lepší říct "Nebavi mě chodit, baví mě někde něco zabijet tak utíkam at tam sem dříve než Nulieth a ta utíká pekelně rychle :D"

No snad aspoň někdo pochopí co tím chtěl zmatený autor říct :D

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 17:14 24. Apr 2009
by melvik
*veverka se usmala, trosku zastydela a nadzvedla trasparent "Ironie a žert"*

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 18:33 24. Apr 2009
by Krata
kdo řiká že se stydim za to že běhám.. jen mi to přijde divné běhat před lidma, když sem sám tak běhám pořád.. když vidim nějakou postavu tak zpomalim a jdu normálně.. vůbec se za nic nestydim, vůbec se na nic nevymlouvám, je to můj styl hry a spíš mi přijde divný, že se to některejm lidem nelíbí :) pro mě to je lepší než aby kolem mě neustále někdo pobíhal

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 21:22 24. Apr 2009
by melvik
Krata wrote:kdo řiká že se stydim za to že běhám.. jen mi to přijde divné běhat před lidma, když sem sám tak běhám pořád.. když vidim nějakou postavu tak zpomalim a jdu normálně.. vůbec se za nic nestydim, vůbec se na nic nevymlouvám, je to můj styl hry a spíš mi přijde divný, že se to některejm lidem nelíbí :) pro mě to je lepší než aby kolem mě neustále někdo pobíhal
UPALTE HO !!! PERMKU !!!

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 14:57 26. Apr 2009
by Bahnak
melvik wrote:
Krata wrote:kdo řiká že se stydim za to že běhám.. jen mi to přijde divné běhat před lidma, když sem sám tak běhám pořád.. když vidim nějakou postavu tak zpomalim a jdu normálně.. vůbec se za nic nestydim, vůbec se na nic nevymlouvám, je to můj styl hry a spíš mi přijde divný, že se to některejm lidem nelíbí :) pro mě to je lepší než aby kolem mě neustále někdo pobíhal
UPALTE HO !!! PERMKU !!!
LOL