Page 8 of 10

Re: neprehanejme

Posted: 13:03 02. May 2009
by Krata
ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 13:04 02. May 2009
by Kiri
Krata wrote:ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný :mrgreen:
kdo?

Re: neprehanejme

Posted: 13:05 02. May 2009
by Krata
ty ne, G14

Re: neprehanejme

Posted: 13:06 02. May 2009
by Neithan1
mozme to tu uz uplne zaspamovat alebo tu chce este niekto nieco riesit ?

Re: neprehanejme

Posted: 13:16 02. May 2009
by Kiri
ono se tu neco resi?

Re: neprehanejme

Posted: 13:17 02. May 2009
by Neithan1
*pise si* DM kill ..pre.. kiriho... nejako .. si to odovodnit... plus.. strhnut xp..a...zlato

Re: neprehanejme

Posted: 13:17 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:ono se tu neco resi?

ne neřeší :wink: dej si radějc jabko :twisted:

Re: neprehanejme

Posted: 13:18 02. May 2009
by Krata
vymluv se na to že si DM a že je to věc teamu.. to vyjde

Re: neprehanejme

Posted: 13:18 02. May 2009
by Kiri
Pajule wrote:
Kiri wrote:ono se tu neco resi?

ne neřeší :wink: dej si radějc jabko :twisted:
di do rite s jabkama

Re: neprehanejme

Posted: 13:19 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:
Pajule wrote:
Kiri wrote:ono se tu neco resi?

ne neřeší :wink: dej si radějc jabko :twisted:
di do rite s jabkama

ne :wink: nějaký ti přinesu nebooj :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 14:00 02. May 2009
by G14
Krata wrote:ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný :mrgreen:

:twisted:
*na pravym rameni ji sedi maly dablik a septa ji do ucha "vsem jim napis,jak si dovolujou zaspamovat tvuj topic"*
*na levym rameni ji sedi maly andilek a septa ji do ucha "neposlouchej ho,bud poslusna a klan se DM"*
*sfoukne z ramen oba, ocisti si ramena a rekne "ticho voba! Krata je na me pysnej a to je hlavni!" *


*v tom z prudka vztane,zasalutuje a zerve "nezklamu vas PANE!" * :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: neprehanejme

Posted: 15:31 02. May 2009
by Neithan1
Tak ted mam zase 997 prispevku, diky nomisi :evil:

to si musel premazavat prave dnes ked som dosiahol 999. prispevok ?

Re: neprehanejme

Posted: 15:41 02. May 2009
by Kiri
tak to pr, mi taky ubejvaj body? :-o

Re: neprehanejme

Posted: 15:43 02. May 2009
by Krata
cože?! když mi nomis smaže příspěvek, mě zmizí bod?! Chceš válku? .. máš ji mít *nabije klávesnici ostrou municí* :evil:

Re: neprehanejme

Posted: 15:46 02. May 2009
by G14
uz se poprali? :mrgreen: