Page 8 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 13:03 02. May 2009
by Krata
ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný

Re: neprehanejme
Posted: 13:04 02. May 2009
by Kiri
Krata wrote:ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný

kdo?
Re: neprehanejme
Posted: 13:05 02. May 2009
by Krata
ty ne, G14
Re: neprehanejme
Posted: 13:06 02. May 2009
by Neithan1
mozme to tu uz uplne zaspamovat alebo tu chce este niekto nieco riesit ?
Re: neprehanejme
Posted: 13:16 02. May 2009
by Kiri
ono se tu neco resi?
Re: neprehanejme
Posted: 13:17 02. May 2009
by Neithan1
*pise si* DM kill ..pre.. kiriho... nejako .. si to odovodnit... plus.. strhnut xp..a...zlato
Re: neprehanejme
Posted: 13:17 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:ono se tu neco resi?
ne neřeší

dej si radějc jabko

Re: neprehanejme
Posted: 13:18 02. May 2009
by Krata
vymluv se na to že si DM a že je to věc teamu.. to vyjde
Re: neprehanejme
Posted: 13:18 02. May 2009
by Kiri
Pajule wrote:Kiri wrote:ono se tu neco resi?
ne neřeší

dej si radějc jabko

di do rite s jabkama
Re: neprehanejme
Posted: 13:19 02. May 2009
by Pajule
Kiri wrote:Pajule wrote:Kiri wrote:ono se tu neco resi?
ne neřeší

dej si radějc jabko

di do rite s jabkama
ne

nějaký ti přinesu nebooj

Re: neprehanejme
Posted: 14:00 02. May 2009
by G14
Krata wrote:ty úplně kazíš vlákno tohoto topicu!... jsem na tebe pyšný

*na pravym rameni ji sedi maly dablik a septa ji do ucha "vsem jim napis,jak si dovolujou zaspamovat tvuj topic"*
*na levym rameni ji sedi maly andilek a septa ji do ucha "neposlouchej ho,bud poslusna a klan se DM"*
*sfoukne z ramen oba, ocisti si ramena a rekne "ticho voba! Krata je na me pysnej a to je hlavni!" *
*v tom z prudka vztane,zasalutuje a zerve "nezklamu vas PANE!" *

Re: neprehanejme
Posted: 15:31 02. May 2009
by Neithan1
Tak ted mam zase 997 prispevku, diky nomisi
to si musel premazavat prave dnes ked som dosiahol 999. prispevok ?
Re: neprehanejme
Posted: 15:41 02. May 2009
by Kiri
tak to pr, mi taky ubejvaj body?

Re: neprehanejme
Posted: 15:43 02. May 2009
by Krata
cože?! když mi nomis smaže příspěvek, mě zmizí bod?! Chceš válku? .. máš ji mít *nabije klávesnici ostrou municí*

Re: neprehanejme
Posted: 15:46 02. May 2009
by G14
uz se poprali?
