Page 8 of 8

Re: nulové poklady

Posted: 17:23 10. May 2009
by Marvin
Bolo len otazkou casu, kedy sa to tu obrati v spam...

Re: nulové poklady

Posted: 17:56 10. May 2009
by Neithan1
mas tu snad este nieco nedoriesene ?

Re: nulové poklady

Posted: 18:11 10. May 2009
by innfra
No výsledek topiku je, že limit existuje, ale předělávat se asi nebude... možná jen ten artefakt a to pokud na to bude nálada...

Re: nulové poklady

Posted: 18:43 10. May 2009
by Marvin
Neithan1 wrote:mas tu snad este nieco nedoriesene ?
Nebudte drzy mladiku!