Page 8 of 12
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 23:23 29. Jul 2009
by Marvin
Peniaze preposielane odo mna cez kamosov ucet v cechach, peniaze za Koru+1 ... to je ta Jachyra.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 12:14 30. Jul 2009
by tao kan
Tak auto mám v cajku a hlásím dvě volná místa z Prahy (přesně Černošice, není problem někoho nabrat na Zličíně). Odjezd nějak odpoledne (cca 17hod), navrat neděle večer.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 15:40 30. Jul 2009
by Awadar
Tak z Melvikem nejedeme, vzal si na to extra dovolenou aby mohl vyrazit ráno. My máme ten probléme, že ještě ani nevíme kdy se dostaneme z hokny vůbec dom(16-17hod). Takže moc děkujeme za ochotu, ale čekat na nás by bylo mrhání tvým časem a hlavně zbytečný. Já budu mýt možná půjčený auto od kolegy z práce, ale to se dozvíme až zítra. Ale keby to náhodó neklaplo, tak nezófejte jednuc to vynde.

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:03 30. Jul 2009
by kucik
Držim palce.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 19:35 30. Jul 2009
by Kiri
...esli se mi povede posehnat vozitko, tak se na vas prijedu juknout nejspis v sobotu... an chvili...
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:35 30. Jul 2009
by Krata
ale my už tě nepustíme domu
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:40 30. Jul 2009
by Kiri
Krata wrote:ale my už tě nepustíme domu
kdo vsechno rika (pise)?...

...
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 22:41 30. Jul 2009
by Krata
určitě mluvim za většinu lidí co tam jedou

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 10:29 31. Jul 2009
by jaara
jojo

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 08:38 01. Aug 2009
by Kiri
zati mto vypada blede, snad odpoledne na chvili prijedu, ale je to vsecko nejak naprd...sice nevim proc t osem pisu, kdyz vsici uz ste tam... ,ale pro klidny svedomi...stejnak tam neni zadnej signal.
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:15 02. Aug 2009
by igor
Sraz neměl chybu

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:43 02. Aug 2009
by tao kan
Bylo to naprosto super. S Durduin jsme si to moc užili a těšíme se na další sraz. Díky všem za parádní víkend

!
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 16:59 02. Aug 2009
by Lord_Berserk
jojo konecne na potreti mi to vyslo

parada ...a fotky si nenechavejte pro sebe vsici to dejte na WEB

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 17:28 02. Aug 2009
by tao kan
pár fotek, netřeba komentáře. Hlavně si nepamatuju všechny ty pro mě nové tváře

.
http://taokan01.rajce.idnes.cz/Sraz_Thalie_2009/
Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 18:02 02. Aug 2009
by Krata
Paráda, škoda že to tak rychle uteklo