Page 8 of 9

Posted: 08:48 29. Aug 2007
by Daanri
jedna sa o bulletov a pise sa o nich o par prispevkov vyssie...zatial sa nikde nenachadzaju...casom budu urcite na svojom specialnom mieste

Re: Chyby v lokacich

Posted: 01:25 27. Jan 2008
by RES
Nejde projit prechodem smer od zlobru na Ivorskou farmu.Cutora nejde naplnovat vodou a nemam u prodavacu moznost nakupovani veci jen prodej a nebo uceni se.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 01:45 27. Jan 2008
by RES
Tak prodavace beru spet to je hlupak jeden nevedel jak se nakupuje ale nejde si vybrat pritelicka tak jak drive jen ten zakladni a ne ty pridani nevim zda to je schvalne.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 01:52 27. Jan 2008
by RES
Tak od druheho levelu jde brat i jinej pritelicek zase moje hloupost omlouvam se :oops:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 12:19 27. Jan 2008
by Kaoru
U drovu nefunguje prechod do stok ve Starem meste a prechod do sidla drowke rodiny.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 17:51 27. Jan 2008
by nomis_b
V celym hagolu sou load screen obrazovky (ci jak to nazvat) s takovymi hezkymi stromecky a mracky,.. clovek se citi, jako na povrchu.. ale mozna jen nekdo do stropu jeskyne udelal poradnou diru :P

Re: Chyby v lokacich

Posted: 21:54 27. Jan 2008
by LDamian
Mezi Ivory stred a lokaci s jezevcemi se nezobrazuje prechod (takove to modre).

Re: Chyby v lokacich

Posted: 22:33 27. Jan 2008
by Aznar
kdyz si sednu lavicku v ivory u fontany, tak pri zvednuti me to prenese za zidku

Re: Chyby v lokacich

Posted: 00:26 28. Jan 2008
by xyz
Jsem ve hře jen pět minut a už se nemohu dostat z obchodu v Hagolu, jsou zamčené dveře ven... :roll:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 08:13 28. Jan 2008
by Daanri
Dvere v Hagolu su vsetky nake bugle, uz som vyhadzoval niekolko hracov von. Zatial vas poprosim o trpezlivost, urcite sa to coskoro opravi. :wink:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 08:40 28. Jan 2008
by Krata
Před drowim městem je vchod do jeskyně kterym se nedá projít (jesli to teda má jít) tušim že se ta oblasst jmenuje zamořené tunel průzkumnický tábor nebo tak nějak

Re: Chyby v lokacich

Posted: 10:00 28. Jan 2008
by Rejty
Napiste presnej nazev lokace a kterym smerem prechod je.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 00:58 29. Jan 2008
by liuk
Sídlo rodiny přístupné.
Loadscreeny zůstanou než vzniknou nové pro podtemno.
Dva nefunkční přechody budou zateraseny. Je to pozůstatek z Mintaky, kdy tam byly lokace.

Re: Chyby v lokacich

Posted: 06:02 29. Jan 2008
by Kiri
krabi se perou jeden proti druhymu...Jedni sou nejaky silny (zly) a druhy takovy slaby...stahovat jdou pouze ty hodny. Padaji na jednu ranu. Ty zly sem zabil dva a trvalo to hodinu, nakonec znich aani maso nepadlo. :cry:

Re: Chyby v lokacich

Posted: 13:07 30. Jan 2008
by nomis_b
Prechod mezi skretimi tunely- hlidka a skretimi tunely-Jezirko Jhal nejde "kliknutim projit"
Lze ho vsak projit za pomoci pohybu sipkama a troskou "manevrovani" .

Asi je ten vstup pridelany do toho portalu obracene, ci co.

P.S: Lokace hned u Drowiho mesta Charaxss