Page 8 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:14 24. Jan 2010
by Modrovousice
Tak schválně kdo ji pozná?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:15 24. Jan 2010
by Sobik
Modrovousice wrote:Tak schválně kdo ji pozná?

Že by Ear?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:20 24. Jan 2010
by Modrovousice
Dobře sobík

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:37 24. Jan 2010
by Pajule

taková divná

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:26 25. Jan 2010
by -RoF-
Modrovousice wrote:Aria

Tssssss, kecko, neriskuj jo....a beztak Aria není blondýnka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:40 25. Jan 2010
by de Aers
-RoF- wrote:Modrovousice wrote:Aria

Tssssss, kecko, neriskuj jo....a beztak Aria není blondýnka

Za peníze prej bude všechno

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:51 25. Jan 2010
by Pajule
že by se aria přefarbila?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:28 25. Jan 2010
by Reni
Kdo uhodne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:57 25. Jan 2010
by Pajule
neni to en divnej elf s bradkou co byl tenkrát na nějakym turnaji co nese méno gila nenito správnej elf ?:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:33 25. Jan 2010
by LDamian
Reni wrote:Kdo uhodne?

BU BARD!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:50 25. Jan 2010
by -RoF-
Jo taky mi přišel jak Gil, jinak nevím kdo jiný
A když furt melete o blondaté Arii, tož co tahle?
Ten jazyk má Aria ve hře taky tak dlouhý

(jo olízne si i nos když chce

)
Aspon víte, co to znamená že za Arii ve hře napíšu *vyplázne svůj dlouhý jazyk*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:00 25. Jan 2010
by Sobik
-RoF- wrote:
Aspon víte, co to znamená že za Arii ve hře napíšu *vyplázne svůj dlouhý jazyk*
To je strašidelný...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:30 25. Jan 2010
by Sobik
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:52 25. Jan 2010
by Pajule
Sharuše nemá tolik šatů , ale ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:09 25. Jan 2010
by Esuliams
Pěkná Ghorine, ale ne Shara.
Shara je krásná(ne pěkná), má rudý,kratší a vlnitý vlasy(ne zrzavý) a šatů má sakra hodně.. a bude to horší
Dalších z Tomasových foteček( ta zrzka.. kdo by to mohl být hm?)