Page 8 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:14 24. Jan 2010
by Modrovousice
Tak schválně kdo ji pozná? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:15 24. Jan 2010
by Sobik
Modrovousice wrote:Tak schválně kdo ji pozná? :)
Že by Ear? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:20 24. Jan 2010
by Modrovousice
Dobře sobík :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:37 24. Jan 2010
by Pajule
:D taková divná :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:26 25. Jan 2010
by -RoF-
Modrovousice wrote:Aria :P
Tssssss, kecko, neriskuj jo....a beztak Aria není blondýnka :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:40 25. Jan 2010
by de Aers
-RoF- wrote:
Modrovousice wrote:Aria :P
Tssssss, kecko, neriskuj jo....a beztak Aria není blondýnka :P
Za peníze prej bude všechno :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:51 25. Jan 2010
by Pajule
že by se aria přefarbila? 8) :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:28 25. Jan 2010
by Reni
Kdo uhodne? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:57 25. Jan 2010
by Pajule
neni to en divnej elf s bradkou co byl tenkrát na nějakym turnaji co nese méno gila nenito správnej elf ?:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:33 25. Jan 2010
by LDamian
Reni wrote:Kdo uhodne? :)
BU BARD! :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:50 25. Jan 2010
by -RoF-
Jo taky mi přišel jak Gil, jinak nevím kdo jiný ;)

A když furt melete o blondaté Arii, tož co tahle? :twisted:
Ten jazyk má Aria ve hře taky tak dlouhý :P (jo olízne si i nos když chce :D )

Aspon víte, co to znamená že za Arii ve hře napíšu *vyplázne svůj dlouhý jazyk*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:00 25. Jan 2010
by Sobik
-RoF- wrote: Aspon víte, co to znamená že za Arii ve hře napíšu *vyplázne svůj dlouhý jazyk*
To je strašidelný... :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:30 25. Jan 2010
by Sobik
Shara? (Simone Simons)
Image Image Image Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:52 25. Jan 2010
by Pajule
Sharuše nemá tolik šatů , ale ne? :twisted: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:09 25. Jan 2010
by Esuliams
Pěkná Ghorine, ale ne Shara.
Shara je krásná(ne pěkná), má rudý,kratší a vlnitý vlasy(ne zrzavý) a šatů má sakra hodně.. a bude to horší :twisted:


Dalších z Tomasových foteček( ta zrzka.. kdo by to mohl být hm?)