Page 8 of 19
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 20:51 20. Aug 2011
by Miking
Ten problem s lektvarem Nev bych taky poprosil opravit.
Kdyžtak PM a popíšu to blíže, kdyby to kolega předemnou už neudělal.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 21:56 20. Aug 2011
by Absinthorix
Poslal

ale nejspíš to neuškodí popsat ještě jednou

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:40 22. Aug 2011
by kucik
Naposled jsem ti psal PMku s tím, jestli teda skutečně jdou vyrobit dva lektvary nev, které se chovají různě.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:24 22. Aug 2011
by Absinthorix
kucik wrote:Naposled jsem ti psal PMku s tím, jestli teda skutečně jdou vyrobit dva lektvary nev, které se chovají různě.
Omlouvám se, neměl jsem možnost to znovu vyzkoušet od té doby. Ten post nebyl míněn jako narážka na tebe, jestli tak vyzněl, tak se omlouvám ještě jednou. Myslel jsem to tak, že když teď Miking pošle další PM s popisem jak to "nefunguje" že to bude zástupné za ten test, který jsem neprovedl já.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 22:56 01. Oct 2011
by -RoF-
Hele jak je to ted s alchymii? Je fajn že to při rozptylu nepadá hra, ale je možné ted vůbec účinky alchymistických lektvarů shodit rozptylem?
Zkoušel jsem si rozptýlit sám sobě SKO a roztýlil jsem 4 pokusama všechny svoje kouzla, ale SKO drželo.
V šampionátu jsem si taky všiml že mág nemohl mordekainem rozptýlit volnost pohybu z lektvaru.
Což mi příjde vcelku čudné.
Tak jak to je? Díkas

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:32 02. Oct 2011
by Zindo
Je pravda, že jestli efekty z lektvarů nejdou zrušit a magie ano. Tak to zase magické povolaní posilá o krok zpět. Hodně z vás bude argumentovat, že lektvar není magie. To je pravda, ale potom by neměli mít lektvary efekty kouzel, ale své specifické. Tomu, ale tak není, a proto by meli jít zrušit stejně, jako kouzla od magického povolání.
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:36 02. Oct 2011
by -RoF-
Zindo wrote:Je pravda, že jestli efekty z lektvarů nejdou zrušit a magie ano. Tak to zase magické povolaní posilá o krok zpět. Hodně z vás bude argumentovat, že lektvar není magie. To je pravda, ale potom by neměli mít lektvary efekty kouzel, ale své specifické. Tomu, ale tak není, a proto by meli jít zrušit stejně, jako kouzla od magického povolání.
Přesně tak.
Příjde mi že ted bojovník s hůlkou rozptylu shodí mágovi všechny kouzla, ale mág neshodí bojovníkovi magii z lektvarů.
Možná by se mohly letvary ještě zredukovat nebo-li zrušit, například volnost pohybu. V podtemnu možná mají ještě lektvary proti smrtící magii (aspoń podle toho co mi někdo kdysi psal

).
Aspon to bude mít důvod ten, že si ty postavy budou víc vážit mágů, kleriků a bardů

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:45 02. Oct 2011
by sendys
-RoF- wrote:Zindo wrote:Je pravda, že jestli efekty z lektvarů nejdou zrušit a magie ano. Tak to zase magické povolaní posilá o krok zpět. Hodně z vás bude argumentovat, že lektvar není magie. To je pravda, ale potom by neměli mít lektvary efekty kouzel, ale své specifické. Tomu, ale tak není, a proto by meli jít zrušit stejně, jako kouzla od magického povolání.
Přesně tak.
Příjde mi že ted bojovník s hůlkou rozptylu shodí mágovi všechny kouzla, ale mág neshodí bojovníkovi magii z lektvarů.
Možná by se mohly letvary ještě zredukovat nebo-li zrušit, například volnost pohybu. V podtemnu možná mají ještě lektvary proti smrtící magii (aspoń podle toho co mi někdo kdysi psal

).
Aspon to bude mít důvod ten, že si ty postavy budou víc vážit mágů, kleriků a bardů

zkousel jsem to prstenem rozptyleni a normalen to fungovalo .. akorat ze stejne jako u kouzla to nemusi zrusit vse ... a rusi to jen od slabsich az po nejsilnejsi ..
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:45 02. Oct 2011
by Derken-
NPC mě shodilo totál

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 12:46 02. Oct 2011
by Derken-
-RoF- wrote:...
My máme lektvary, vy máte štíty, kapuce atd...
Re: Chyby v Alchymii
Posted: 13:45 02. Oct 2011
by sendys
nechces tu alchymku zrusit uplne

) vzdy oooona je tak siiiiilnaaaa oooo

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:02 02. Oct 2011
by Narsith
Rofe sice jsem se zařekl že sem nebudu psat,ale tohle je do nebe volajici blbost.Jak jistě viš sam hraji maga.Ale rdukovat už takle zredukovanou alchymku je trošku postavene ne hlavu. Když jde větši parta tak ani zaklinač nemam dostatek kouzel pro celou partu a že jich ma požehnaně

. Spiše bych to viděl na upravu kouzel.

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:59 02. Oct 2011
by Nalkanar
Děcka co nechápete na prohlášení "lektvar volnosti pohybu je nějaký čudný a vydržel několik rozpojení". Samozřejmě to můžu zkusit znova mimo turnaj s někým.

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 15:07 02. Oct 2011
by Derken-
Nalkanar wrote:Děcka co nechápete na prohlášení "lektvar volnosti pohybu je nějaký čudný a vydržel několik rozpojení". Samozřejmě to můžu zkusit znova mimo turnaj s někým.

Zkoušel jsem si rozptýlit sám sobě SKO a roztýlil jsem 4 pokusama všechny svoje kouzla, ale SKO drželo.
Děcko, co nechápeš na týdle větě?
Mě shodili total od ska po bop přes fa a další

Re: Chyby v Alchymii
Posted: 15:10 02. Oct 2011
by -RoF-
Derken- wrote:Nalkanar wrote:Děcka co nechápete na prohlášení "lektvar volnosti pohybu je nějaký čudný a vydržel několik rozpojení". Samozřejmě to můžu zkusit znova mimo turnaj s někým.

Zkoušel jsem si rozptýlit sám sobě SKO a roztýlil jsem 4 pokusama všechny svoje kouzla, ale SKO drželo.
Děcko, co nechápeš na týdle větě?
Mě shodili total od ska po bop přes fa a další

-RoF- wrote:
V šampionátu jsem si taky všiml že mág nemohl mordekainem rozptýlit volnost pohybu z lektvaru.