Page 8 of 11

Re: Vánoce....

Posted: 20:27 17. Dec 2012
by Pajule
A je to tu zas po roce (kupodivu) ..

Jako vždy sníh slezl dřív, než sem stačila někoho ukecat ať mi vyfotí princezny, takže PFka je zase vtipná (fotky stále ořezávat neumim)
No, tak přeju vše co je na PFce + žádný hořící stromy a kosti v krku :)
PF 2013.jpg
(jo vim, ještě týden, ale tak co)

Re: Vánoce....

Posted: 21:08 17. Dec 2012
by zachy
Můžeme se těšit na nějakou vánoční hru? :mrgreen:

Re: Vánoce....

Posted: 21:09 17. Dec 2012
by Aulus
zachy wrote:Můžeme se těšit na nějakou vánoční hru? :mrgreen:
Podtemno a Povrch si na den vymění lokace a frakce. :twisted: :mrgreen:

Re: Vánoce....

Posted: 21:12 17. Dec 2012
by Bruciacullo
zachy wrote:Můžeme se těšit na nějakou vánoční hru? :mrgreen:
vanoční hra bude :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Vánoce....

Posted: 21:13 17. Dec 2012
by zachy
Doufám že se bude konat mimo město :mrgreen:

Re: Vánoce....

Posted: 21:22 17. Dec 2012
by Bruciacullo
zachy wrote:Doufám že se bude konat mimo město :mrgreen:
Image

Re: Vánoce....

Posted: 21:58 17. Dec 2012
by Bruciacullo
no tak dobře *poplaca plačísího azhaelíka* bude i venku jo? obměkčil jsi mě :oops:

Re: Vánoce....

Posted: 16:49 18. Dec 2012
by pavad
Pajule wrote:No, tak přeju vše co je na PFce
Muj milacek se bude cely tetelit radosti az zjisti, ze mi nekdo preje, abych hezky aportoval... :D Takze proto Ti, Pajule, opravdu "hezky" dekuji. :O

Re: Vánoce....

Posted: 17:03 18. Dec 2012
by zachy
Bruciacullo wrote:no tak dobře *poplaca plačísího azhaelíka* bude i venku jo? obměkčil jsi mě :oops:
*utře si slzičky* Uvidím jestli se vůbec zúčastním :mrgreen:

Re: Vánoce....

Posted: 01:19 20. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Tak když už jsme u těch kočiček a Vánoc, tak také přidám jedno přáníčko:

Image

Re: Vánoce....

Posted: 16:25 23. Dec 2012
by DarkKnight
za okny sype se sněhu jak kráva dům nám provoní fernet,rum tráva...pulnoc se bliýí nohy se pletou deti zas uvidí maminku sjetou tatoví krví barví se džíny, zadek mu natrhla petarda z číny ať se vám povede poslední krok veselé vánoce aštastný nový rok

Re: Vánoce....

Posted: 21:52 23. Dec 2012
by Sielencer
K zítřejšímu dni vám přeju, hodně dárků i hodně sněhu.
Ať v poklidu s přáteli či rodinou,
navzájem rozdáte si něhu.
A když ne, zpříjemněte si den hrou.
:P

Re: Vánoce....

Posted: 22:29 23. Dec 2012
by Miell
Krásné svátky všem a v novém roce pár splněných snů přeju :wink: :D

Re: Vánoce....

Posted: 22:37 23. Dec 2012
by Molly23
Krásný svátky a tunu kreditů!

Re: Vánoce....

Posted: 13:29 24. Dec 2012
by Caehan
Trochu alternativní vánoční koleda - Father Christmas od skupiny The Kinks.

Najděte si text, jestli to neodposloucháte, stojí za to :-)