Page 8 of 8
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 19:11 09. Jan 2015
by seveřan
Popelář
Kdyby někdo scháněl "nové" rádio, televizi, tepláky či trenky, stačí říct. Denně se setkám s neskutečnými poklady.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:49 06. May 2016
by karolina
Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.
Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!
Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 18:21 06. May 2016
by Luelle
Já jsem ledová královna!
ehm pracuji s mrazákama =))))
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 08:37 19. May 2016
by Theogil I
karolina wrote:Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.
Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!
Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle

Veliká gratulace paní doktor.
Neboj, stačí si přečíst spam a on ti mandle někdo zvedne. Ve tvém případě je výhoda, že víš co s tím.
Co tak nějaké kolektivní posezení u kalíšku něčeho lahodného aby jsme to oslavili.

Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 14:07 19. May 2016
by Caehan
A jo, úplně jsem zapomněl blahopřát! Všechno nejlepší k doktorství!
Jsi hróóózně šikovnááá a to myslím bez nejmenší špetky ironie.
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Posted: 16:13 19. May 2016
by rosnicka
karolina wrote:Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.
Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!
Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle

tak to gratuluji, akorat já bych ti je nedala
