Page 8 of 8

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 19:11 09. Jan 2015
by seveřan
Popelář :mrgreen:

Kdyby někdo scháněl "nové" rádio, televizi, tepláky či trenky, stačí říct. Denně se setkám s neskutečnými poklady.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 16:49 06. May 2016
by karolina
Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.

Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!

Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle :D

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 18:21 06. May 2016
by Luelle
Já jsem ledová královna!
Image


ehm pracuji s mrazákama =))))

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 08:37 19. May 2016
by Theogil I
karolina wrote:Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.

Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!

Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle :D
Veliká gratulace paní doktor.
Neboj, stačí si přečíst spam a on ti mandle někdo zvedne. Ve tvém případě je výhoda, že víš co s tím.
Co tak nějaké kolektivní posezení u kalíšku něčeho lahodného aby jsme to oslavili. :D

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 14:07 19. May 2016
by Caehan
A jo, úplně jsem zapomněl blahopřát! Všechno nejlepší k doktorství! :D

Jsi hróóózně šikovnááá a to myslím bez nejmenší špetky ironie.

Re: Kde pracujete / Co studujete?

Posted: 16:13 19. May 2016
by rosnicka
karolina wrote:Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.

Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!

Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle :D
tak to gratuluji, akorat já bych ti je nedala :mrgreen: