Page 8 of 9
Re: Výměna Itemů
Posted: 09:15 26. May 2010
by -darkvision-
Vcera se mi podarilo najit tuto hul, bez naboju na pouziti/den.
Tak to poslusne hlásím. Jinak je to magickej krámek v Cheelu v lokaci jak je magicka univerzita.
U toho chlápka, ta žena už nic neprodavá. Ta žena už nebude nikdy nic prodávat? Jen že to ma v dialogu, neco typu: Chces se podivat na moji nabidku? Chces si koupit vybrane veci? (tam zadne veci si nejde nikde ani vybrat).
Tak aby se vedelo.
Ps. Jméno te zenske je: Loria Nemaros
Re: Výměna Itemů
Posted: 11:16 26. May 2010
by turiel
Taky jsem jednu takovou ted nasla. Arwariel kramek s magickyma potrebama a je to Velka hul magickeho utoku.
Re: Výměna Itemů
Posted: 19:13 28. May 2010
by turiel
V Ivory v magicke vezi jsem obevila
robu slabsiho boje soustredeni +2 vycvik +1 a verte neverte za neskutecnou cenu 1 zlaty asi vyprodavaji lonskou kolekci
Ps : a jak sem si ji prohlizela asi se mi tak zalibila az jsem ji chtela odnest bez placeni

Re: Výměna Itemů
Posted: 21:16 28. May 2010
by DenGrasse
A byla to skutečná prodejní cena nebo se to jenom zobrazilo při prohlížení? Ony ty ceny někdy blbnou a zobrazují se z jiných blízkých obchodů. Správnou cenu poznáš při placení.
Re: Výměna Itemů
Posted: 21:16 28. May 2010
by wooh
Nějak se mi nezdá tento bič, pokud je to OK, tak se omlouvám.
http://img265.imageshack.us/img265/8249/bict.jpg
Re: Výměna Itemů
Posted: 03:59 30. May 2010
by turiel
DenGrasse wrote:A byla to skutečná prodejní cena nebo se to jenom zobrazilo při prohlížení? Ony ty ceny někdy blbnou a zobrazují se z jiných blízkých obchodů. Správnou cenu poznáš při placení.
Tak si moje postavicka koupila , zaplatila a odnesla tu robu za pouhy jeden zlaty

Re: Výměna Itemů
Posted: 12:21 30. May 2010
by DenGrasse
Pak je to bug

Re: Výměna Itemů
Posted: 00:34 01. Jun 2010
by turiel
Moje postava si koupila jen v ramci RP loutnu je to umeni +2 a ma neomezene pouziti den. Nevim jestli by mela ci nikoliv mit naboje.
Re: Výměna Itemů
Posted: 05:22 01. Jun 2010
by černý vlk
turiel wrote:Moje postava si koupila jen v ramci RP loutnu je to umeni +2 a ma neomezene pouziti den. Nevim jestli by mela ci nikoliv mit naboje.

pobavilo
aby to nebylo OT: co takhle udělat, aby šlo tu loutnu použít (zahrát na ni

) jen 3x denně? pak má postava ztuhlé ruce a obdrží i -1 AB

Re: Výměna Itemů
Posted: 12:42 01. Jun 2010
by turiel
černý vlk wrote:turiel wrote:Moje postava si koupila jen v ramci RP loutnu je to umeni +2 a ma neomezene pouziti den. Nevim jestli by mela ci nikoliv mit naboje.

pobavilo
aby to nebylo OT: co takhle udělat, aby šlo tu loutnu použít (zahrát na ni

) jen 3x denně? pak má postava ztuhlé ruce a obdrží i -1 AB

nevim nikdy jsem barda nehrala jen se ptam jestli nema mit naboje jako treba magicka hul?

Re: Výměna Itemů
Posted: 13:24 01. Jun 2010
by KaTo
Já teda popravdě netuším co řešíte? To použití loutny VUBEC nic nedelá, tak proč to jakkoli předělávat?
edit: To že má nástroj +X do umění se počítá už jen tím, že nástroj vezmete do ruky. Nějaké používání s tím vůbec nesouvisí. Asi tak

.
Re: Výměna Itemů
Posted: 14:00 01. Jun 2010
by turiel
dekuji za odpoved to jsem chtela vedet

Re: Výměna Itemů
Posted: 20:11 01. Jun 2010
by černý vlk
KaTo wrote:Já teda popravdě netuším co řešíte? To použití loutny VUBEC nic nedelá, tak proč to jakkoli předělávat?
edit: To že má nástroj +X do umění se počítá už jen tím, že nástroj vezmete do ruky. Nějaké používání s tím vůbec nesouvisí. Asi tak

.
proto mě to pobavilo

Re: Výměna Itemů
Posted: 18:13 02. Jun 2010
by venomeq
Otazka na rejtyho: Bude jeste naka vymena itemu?jstli ne abych vedel zda mam ty svoje kramy prodat normalne a nechat i po skonceni toho Q udelat nove.
Re: Výměna Itemů
Posted: 20:51 08. Jun 2010
by monstera
Při výměně itemů mi byl zabaven jako přesílený Praetorův štít, koupený u Dobrodruha. Nyní je opět u tohoto obchodníka v nabídce, se stejnými vlastnostmi jako ten, který byl Sandře zabaven.....