Page 8 of 8
Re: Volby 2010
Posted: 23:01 01. Jun 2010
by Jkerry
Svobodný občan musí být zodpovědný sám za sebe. Stát mu má pouze vytvořit podmínky k životu. Socialismus slibuje lidem že jim do huby budou padat pečení holuby a při tom z nich nadělá otroky. To nefunguje lidi se o sebe musí postarat sami. Bohužel to dělá i bezdomovce protože někteří jsou "říkejme si co chceme" líní a neschopní. Svoboda není procházka růžovím sadem a totalita a socialismus je zvěrstvo. V demokracii která zde není se dobře mít nebudeme, ale jsme svobodní to si spousta lidí neuvědomuje!
Re: Volby 2010
Posted: 23:03 01. Jun 2010
by Luelle
jako nemůžu si pomoct, ale třeba negramotní by fakt volit neměli...
Re: Volby 2010
Posted: 01:24 02. Jun 2010
by sandoftime
vzhledem k tomu že je zavedená povinná školní docházka, není možné aby svéprávný občan starší 18-ti let byl negramotný
samozřejmě, takové osoby existují, ale ty samozřejmě volit nemohou, to mohou pouze osoby svéprávné
Re: Volby 2010
Posted: 09:12 02. Jun 2010
by Luelle
pevně věřím v to, že jsou negramotní spoluobčané, kteří svépravnosti zbaveni nejsou
Re: Volby 2010
Posted: 09:30 02. Jun 2010
by nomis_b
Luelle wrote:pevně věřím v to, že jsou negramotní spoluobčané, kteří svépravnosti zbaveni nejsou
http://www.youtube.com/watch?v=SwIPW_NXKPw
Romsky spoluobcan pocita a cte.
je to takove no usmevne.. a urcite volebni pravo ma.
Re: Volby 2010
Posted: 09:58 02. Jun 2010
by Arsen
Hele to je spíš smutný, než úsměvný...
Re: Volby 2010
Posted: 10:16 02. Jun 2010
by efu_redo
Arsen wrote:Hele to je spíš smutný, než úsměvný...
Tak tak. Ten chlapec to bude mít sakra těžký v životě, každej si z něj udělá akorát děvku. A je jedno jestli jsi teplej, černej nebo zhulenej. Pořád si člověk.
Ale jako příklad je to dobré. Fakt dobré.
Re: Volby 2010
Posted: 11:35 02. Jun 2010
by nomis_b
No ja si taky myslim, ze to bude mit hafo tezke.. otazka je zda neumi pocitat a cist protoze zanedbaval skolu dobrovolne, nebo proste protoze ma nejaky handikap.
kdo vi kde je pravda... ale verim, ze to klidne muze byt dobrovolnym zanedbavanim z jeho strany (pripadne rodicu).
Ale tezko soudit.. Ale priklad fakt hezkej.. i negramotni lide jsou mezi nami.
Re: Volby 2010
Posted: 18:32 05. Jun 2010
by venomeq
Jak rikam nevolil sem ,nevolim a ani volit nebudu..ztrata casu...Ziju jen kratce na to abych si lamal hlavu s takovou pitomosti jako kdo bude sedet nekde tamhle a hrabat si vesele penize do kapes.
To si radsi vyjdu ven na prochazku a uziju si krasnej den nebo radsi udelam nakou praci doma.
Re: Volby 2010
Posted: 18:35 05. Jun 2010
by Luelle
venomeq wrote:Jak rikam nevolil sem ,nevolim a ani volit nebudu..ztrata casu...Ziju jen kratce na to abych si lamal hlavu s takovou pitomosti jako kdo bude sedet nekde tamhle a hrabat si vesele penize do kapes.
To si radsi vyjdu ven na prochazku a uziju si krasnej den nebo radsi udelam nakou praci doma.
to si říkáš,když věchno "funguje" ale kdybys žil těch 40 let v komunismu,připadalo by ti to jako sakra dlouhá doba
navíc..nejde snad jen o nás ne? budou tu žít naše děti a jejich děti...
Re: Volby 2010
Posted: 18:41 05. Jun 2010
by venomeq
Luelle wrote:venomeq wrote:Jak rikam nevolil sem ,nevolim a ani volit nebudu..ztrata casu...Ziju jen kratce na to abych si lamal hlavu s takovou pitomosti jako kdo bude sedet nekde tamhle a hrabat si vesele penize do kapes.
To si radsi vyjdu ven na prochazku a uziju si krasnej den nebo radsi udelam nakou praci doma.
to si říkáš,když věchno "funguje" ale kdybys žil těch 40 let v komunismu,připadalo by ti to jako sakra dlouhá doba
navíc..nejde snad jen o nás ne? budou tu žít naše děti a jejich děti...
To je sice mozne ale moje deti to nebudou:)
je fuk jestli je tu komunismus nebo demokrcie nebo neco jineho....Lide se vzdy prizpusobi tomu co zrovna je protoze sme pro to uzpusobeni...a kdo se neprizpusobi tak ma hold smulu ...
Re: Volby 2010
Posted: 18:43 05. Jun 2010
by Luelle
děti sestry, bratra, nebo děti přítekyně, do které se zamiluješ...možností je nepřeberně
Re: Volby 2010
Posted: 18:47 05. Jun 2010
by venomeq
Luelle wrote:děti sestry, bratra, nebo děti přítekyně, do které se zamiluješ...možností je nepřeberně
No bratr mi je celkem ukradenej:) A jak sem rekl deti mit nebudu:)
Re: Volby 2010
Posted: 07:51 06. Jun 2010
by Grunt
venomeq wrote:
No bratr mi je celkem ukradenej:)
Ty jsi dobrý sobec
venomeq wrote: A jak sem rekl deti mit nebudu:)
No já myslím že pokud nemáš nějaký zdravotní problém, tak je můžeš mít dřív než se naděješ a ani (skoro

) nebudeš vědět jak...
Re: Volby 2010
Posted: 14:21 06. Jun 2010
by monstera
venomeq wrote:Luelle wrote:děti sestry, bratra, nebo děti přítekyně, do které se zamiluješ...možností je nepřeberně
No bratr mi je celkem ukradenej:) A jak sem rekl deti mit nebudu:)
Však i ty časem zmoudříš a těmto názorům se pak budeš smát....