Page 8 of 21

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:04 11. Jun 2010
by Luelle
nomis_b wrote:
KaTo wrote: "Jsem nenáročnej. Na chlast mám jediný požadavek - po pivu se chci nepo*rat, po vínu nepo*lejt a po tvrdým neoslepnout."
jo tak to bylo logo tak mezi 13. a 16. rokem mého života.. ale asi už stárnu, už mi krabičák v parku nepřijde jako skvělá příležitost se ožrat...
to že podle mě,není žádná přáíležitost dobrá k tomu, se opít tak,že o sobě nevím a vždyckyjsem si to myslela,je znak čeho? :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:05 11. Jun 2010
by KaTo
Luelle wrote:...jsem si to myslela,je znak čeho? :D
..znak pravýho trpaslíka?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:22 11. Jun 2010
by kucik
Asi jako mnozí jsem zažil doby, kdy jsme se na srazu mrcasili s centrálou a chlaďákem a doby s bednami lahváčů. Za sebe doporučuju lahvoně.

* Na rozdíl od sudu se může basa stále chladit v potoce.
* Nemusí se řešit centrála a proč neběží.
* Nemusí se řešit kdo čepuje a čárkování
* Nemusí se řešit půlitry
* Každý pije, co mu chutná
* S lahváčem se můžeš účastnit šermířskejch soubojů a dalších disciplín. S půlitrem je to horší.
* Točený bude u Krkovičky.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 16:31 11. Jun 2010
by Miell
Luelle wrote:
nomis_b wrote:
KaTo wrote: "Jsem nenáročnej. Na chlast mám jediný požadavek - po pivu se chci nepo*rat, po vínu nepo*lejt a po tvrdým neoslepnout."
jo tak to bylo logo tak mezi 13. a 16. rokem mého života.. ale asi už stárnu, už mi krabičák v parku nepřijde jako skvělá příležitost se ožrat...
to že podle mě,není žádná přáíležitost dobrá k tomu, se opít tak,že o sobě nevím a vždyckyjsem si to myslela,je znak čeho? :D
To je znak toho, že jsi rozumná ženská! :lol:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 17:12 11. Jun 2010
by Bahnak
kucik wrote:Asi jako mnozí jsem zažil doby, kdy jsme se na srazu mrcasili s centrálou a chlaďákem a doby s bednami lahváčů. Za sebe doporučuju lahvoně.

* Na rozdíl od sudu se může basa stále chladit v potoce.
* Nemusí se řešit centrála a proč neběží.
* Nemusí se řešit kdo čepuje a čárkování
* Nemusí se řešit půlitry
* Každý pije, co mu chutná
* S lahváčem se můžeš účastnit šermířskejch soubojů a dalších disciplín. S půlitrem je to horší.
* Točený bude u Krkovičky.
...pravda, a vyjde to levněji než ten samochladící sud!
my to na šermířských akcích pokud je potok řešíme podobně: do hamaky naskladame veškerý chlast a vhodíme do chladivé řeky, pak dle libosti z hamaky odebíráme :-D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:11 15. Jun 2010
by nomis_b
No uvidime.. auto uveze i lahváče, i víno, co se nevypije, putuje zase domů....

škoda toho sudu no, ael jako přežiju to bez něj :cry:

tak už se začínám těšit...

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 01:56 16. Jun 2010
by -darkvision-
nomis_b wrote:
KaTo wrote:
nomis_b wrote:no kdyžtak naberu do auta pár desítek litů vína od souseda. Cena 35/litr, kvalita více než dobrá... a tak moc chlazený to být nemusí.
...archivní burčák? :) :D :lol: :lol: :lol:
njn to sou ti pražáci.. kdy vidí cenu 35 představujou si krabici... když je to ale přímo od zdroje, tak nechápou, že to třeba prodá do obchodu za 50, obchod dá 75 a vinotéka 100, přičemž za cenu 35 je to od souseda, kterej mi to odčepuje přímo z tanku a mám to lepší, než v té vinotéce... a to nemluvě o ochutnávce zdarma :mrgreen: :mrgreen:
Toz ja bych si klidne i 3litránky vínecka objednal tedy. 8)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 01:58 16. Jun 2010
by Luelle
nomis_b wrote:
Bahnak wrote:no, v tý řece to nějakou dobu musí být, alespoň pár hodin... tak dlouho žadna bečka mezi tolika lidma nemuže vydržet... asi to vyřeším snobským způsobem sobě vlastním a koupím ten samochladící sud :-D
jak velký je vlastně dělaj.. že bych ti poslal prachy a vypili bychom si ho oba :mrgreen: :mrgreen:

no kdyžtak naberu do auta pár desítek litů vína od souseda. Cena 35/litr, kvalita více než dobrá... a tak moc chlazený to být nemusí.
count me in

x)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:29 16. Jun 2010
by nomis_b
kdyztak mi PM napiste, kolik tak pocitate litru.. je to po 2litrovych lahvich. Na vyber je : bile, nebo cervene 8)

nejak si nepamatuju odrudu *pokrčí rameny*

nejlepsi je kdyz proste toho vemu dost, a domluvime se na miste.. ale pocitam ze vezmu max. 20l vina.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 13:53 16. Jun 2010
by Tretas
Nomisi hlavně ať nedopadneš jak v tom filmu Bobule. :lol:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 14:12 16. Jun 2010
by nomis_b
tam slo o burcak.. takez asi tezko .. letosni vino asi ani nebude.. jak sem videl vinohrady, takez asi ani burcak.

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 21:08 25. Jun 2010
by jachyra
Tak nakoniec sa udialo neočakávané a predsa prídem .. aj s manželom samozrejme ;)

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 09:12 26. Jun 2010
by Sorrow
Tak ja si Jachyrko projistotu vemu sebou sadu porodnickeho nacini ju? :D

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 10:45 26. Jun 2010
by jachyra
:mrgreen: platí! ale spolieham sa skôr, že niekto nebude piť a v prípade núdze ma vezme do Plzne do pôrodnice :twisted:

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010

Posted: 11:04 26. Jun 2010
by tao kan
Tak snad to nebude akutni a uvidime i dalsi zapas s Durduin :). Minule to bylo zajimave pokoukani :).