Souhlasím co napsal ted -Darkvision-.
A už nechte ZABUGOVANÉ GS napokoji,už takhle z něj mám nervy,že nefunguje tak jak má.
Vzhledem k tomu jak funguje, je spíš sázka do loterie se na něj spoléhat i když prcháte z boje.
Také naprostej souhlas.Lolipop wrote:A je v tom závist a je a je.
Souhlasím co napsal ted -Darkvision-.
A už nechte ZABUGOVANÉ GS napokoji,už takhle z něj mám nervy,že nefunguje tak jak má.![]()
Vzhledem k tomu jak funguje, je spíš sázka do loterie se na něj spoléhat i když prcháte z boje.
Což je v podstatě taky bug a nemělo by se toBahnak wrote:WMka s oblibou postavu co zacastila GS kuchaj vířivým útokem... jde to
To není bug, protože vířivej útok je plošnej dmg prostě, že to zraní v určitym okruhu toho kdo tam stojí, když se trefí.-RoF- wrote:Což je v podstatě taky bug a nemělo by se toBahnak wrote:WMka s oblibou postavu co zacastila GS kuchaj vířivým útokem... jde to
Jak chces trefit někoho kdo je nehmotnej? (v Gs)de Aers wrote: To není bug, protože vířivej útok je plošnej dmg prostě, že to zraní v určitym okruhu toho kdo tam stojí, když se trefí.
GS se da zrusit, nemusis ho nutne prohližet. Navic neda se videt kdyz ma postava prohlidni neviditelnost?nomis_b wrote:Hm... to je ale reci .
GS se neda prohlednout nicim... neexistuje obrana
Podle me jdou obecne udelat 2 veci:
a) nemoznost delat "cokoliv" v GS (ani boosteni, jen chozeni)
b) kolo/lvl (moc toho nevyresi)
c) udelat GS jako predelane utociste , ale s hodem na vuli kolem DC 30. uvidis/neuvidis. 90% postav ho stejne neuvidi, ale aspon je ŠANCE ho uvidět.
neda se zrusit. neproheldne ho TS. nezjistis ho nijak prave.. to je ten problem podle me. je to jedina vec, ktera te udela na serveru nezranitelnym... na vse ostatni je protipol.tao kan wrote: GS se da zrusit, nemusis ho nutne prohližet. Navic neda se videt kdyz ma postava prohlidni neviditelnost?
Ty se znáš nějak s lidma kteří tvořili Nwn že víš k čemu to má sloužit jo? Tak se jich zeptej proč to tvořili tedy simtě jo? Díky.nomis_b wrote: GS ma sluzit k uteku, k ochrane a ne k tomu, ez si v nem delam co chci a vim, ze jsem nedotknutelny... a odvolavat se ze to BUGuje to je jako se odvolavat na LAGy.. ano jsou a budou..
Tak to si kup brýle. Protože vidíš špatně.-darkvision- wrote:Víte co je ale divný? Že nekdy pred pár měsíci, když Gs bylo v lahvích, kdyz bylo na plástích tak nikomu nevadilo, ale jakmile, ho maj jen ty kouzelnici/klerikove tak to najednou vsem vadí.
ZÁVÍST, ZÁVIST, ZÁVIST nic jiného v tom není ...