de Aers wrote:
To není bug, protože vířivej útok je plošnej dmg prostě, že to zraní v určitym okruhu toho kdo tam stojí, když se trefí.
Jak chces trefit někoho kdo je nehmotnej? (v Gs)
EDIT TONomis: Takze kdo prehodi TO vůle 30 tak me uvidí? Takže defakto me uvidi kazdej boss a tak že? Nevím, ale zdá se mi, že chcete tohleto kouzlo totálně odrovnat.
Tvůrci nwn něco nějak vytvořili, oni to nesplácli jen tak, oni nad tím taky přemýšleli.
Vysvětlete mi, jak třeba mág, zaklínač, když bude v dungu a že vsude, skoro vsude maj npc bud perma ts, nebo si ho nakouzlej, jak přežije? Od doby co mam Gs, je tu problem s tim, ze nekdy mi ho prohlednou (protoze buguje), ale jsem v daleko lepsim bezpeci, nez kdyz jsem míval Invis. A díky tomu, že tu máte tu alchymii, tak mág/zaklínač se partě ledatak hodí akorát na mass haste.
A další věc třeba, co nechápu, proč kouzla, které jsou v letkvarech jsou daleko silnější než ty, co má mág? (nějaký kouzla jsou krouhnutý, menší dmg a tak, ale ty z lektvaru ne, ty urpavené nejsou).
MOHU SE TEDY ZEPTAT proc chcete furt omezovat něco u mága/zaklínače a jim podobní (klerik) a omezovat je stále, kdyžto ostatní je tak nechutně přesílený?
Ano nelíbí se mi, že mi chcete omezit Gs. A stojím si za tím, že to je blbost, že jste to nepromysleli vůbec.
Ps. Pokad to omezit nechcete, tak se omlouvam za tuhle reakci, ale na mě tedy vyjádření Dm týmů působí tak, že to omezit chcete.