Page 8 of 8
Re: osudový výběr
Posted: 09:59 12. Aug 2010
by Scrappy
kucik wrote:Nerozumim příliš otázce. Většina potvor již je upravená. Náhradu za Rakšu v jakém smyslu?
Náhradu za Rakšu ve smyslu expícího stroje, kdy bude vykonávat ona bestie sice méně výkonou, ale podobnou práci jako kdysi Rakša

Re: osudový výběr
Posted: 10:03 12. Aug 2010
by kucik
Ne, rozhodně jakýkoliv způsob, jak snadno a rychle vyexpit postavu nebude podporován. Docela mě zaráží, že se na to vůbec někdo ptá.
Re: osudový výběr
Posted: 10:06 12. Aug 2010
by Scrappy
Díky, to mi stačí vědět abych neudělal další kravinu a ptá se na to ten někdo proto, že zde vidí nemálo změn v krátkém časovém rozmezí a tak ztrácí jistotu pak i v používání některých kouzel, proto se chce ujistit, aby to mohl investovat jinam a zaměřit se jiným směrem.
Re: osudový výběr
Posted: 10:37 12. Aug 2010
by -darkvision-
Scrappy wrote:Díky, to mi stačí vědět abych neudělal další kravinu a ptá se na to ten někdo proto, že zde vidí nemálo změn v krátkém časovém rozmezí a tak ztrácí jistotu pak i v používání některých kouzel, proto se chce ujistit, aby to mohl investovat jinam a zaměřit se jiným směrem.
Aha. Takze jakmile nejde ovladnout raksha (takove imba npc) tak hned kouzlo ztraci smysl? Lol! Ty me dostavas hned takhle po ránu, dík za navození dobré nálady hned.
Re: osudový výběr
Posted: 10:43 12. Aug 2010
by Scrappy
-darkvision- wrote:Scrappy wrote:Díky, to mi stačí vědět abych neudělal další kravinu a ptá se na to ten někdo proto, že zde vidí nemálo změn v krátkém časovém rozmezí a tak ztrácí jistotu pak i v používání některých kouzel, proto se chce ujistit, aby to mohl investovat jinam a zaměřit se jiným směrem.
Aha. Takze jakmile nejde ovladnout raksha (takove imba npc) tak hned kouzlo ztraci smysl? Lol! Ty me dostavas hned takhle po ránu, dík za navození dobré nálady hned.
Ach Darku, nechápu proč hned tak útočně, ale neva no, zkus si spíše k tomu, co jsi zde citoval připojit hořejší příspěvek a třeba pochopíš, že mi nešlo a nejde o rakašu, ale o využívání ovládnutí jako takového k expu, ne, že bych kolečkoval hvozd, ale holt výdělek je třeba

a rychlý výdělek je pro mě nej, protože se pak mohu věnovat jiným "věcem".
Re: osudový výběr
Posted: 10:48 12. Aug 2010
by -darkvision-
Proc proc. Omg proc asi. Se na to podivej, bylo to imba npc, zakazalo se vam to abyste si nekoleckovali prahvozd a ty se zeptas jestli dostanete nahradu v podobe jineho npc.
Ps. Selskym rozumem mohlo kazdemu dojit ze tohlo prijde, hlavne kdyz jste vsichni vyuzivali tohle kouzlo z gska. Se nediv pak.
Re: osudový výběr
Posted: 10:54 12. Aug 2010
by kucik
Téma považuju za vyčerpané.
@-darkvision-
Nemusíš za každou cenu přispívat do každého vlánka a odpovídat na všechno. Zkus ubrat aspoň o tři příspěvky za den.