Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl)

!
Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří
frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).
PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně
A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!
Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf.

"), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena

...