Page 8 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:08 13. Jan 2012
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=j50u0zUeCmU

I am teh dragonborn! Wearing the hat with badass horns!

vaše argumenty jsou irelevantní

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:09 13. Jan 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:
Prasokralik wrote:Hru bez bugů jsem já ještě nepotkal.
Já ano. Třeba tuhle :) :
Image
ve vláčku taky byly bugy, třeba náhodná prohra aniž bys narazil

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:28 13. Jan 2012
by -darkvision-
Czech_Luthor wrote:A? Tohle Ti udělá halda jinejch her taky :wink:
To že to ale udělá halda jiných her, neomlouvá, že to je vskutku "hezký" .. mě osobně by to vadilo, tak jako i v nwn mi vaděj některý věci a v jiných hrách to samý .. pak ty "nelogičtnosti" musím překousávat a to mě osobně na tý hře nepřidává, ale ubírá ..

Co se týče té kritiky tady, jak někdo zmínil. Kritika je od slova kritizovat. Takže pokad někdo hledá chyby, tak mu to nemůžou mít druzí za zlé. Odjakžive se člověk z kritiky učí, zdokonaluje. K životu to přeci patří.
Jakej by ten život asi byl, bez kritiky? Nudnej?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:03 13. Jan 2012
by Ajax the Great
Morrowind? Oblivion? A rychle dohraný? .....

No tak to je jasný, běžíte furt rovně po hlavní dějový linii, dohrajete to hned... Ono ty světy maj celkej dost k prozkoumání no ^^

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:34 13. Jan 2012
by G-ladiator
Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): http://www.youtube.com/user/malufenix#p ... z9TdDCWN7g

Jinak rozjíždím znova Mass Effecty v přípravě na třetí díl. Co vy? :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:38 13. Jan 2012
by Nalkanar
Gladiator - na ME není čas... mám rozehranou dvojku jen tak for fun poprvé za soldiera, ale pomršil jsem loajalitu u Jackie, takže mě to odradilo a nehraju :lol:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:42 13. Jan 2012
by G-ladiator
Já doufám že mi aspoň někdo při té finální "sebevražedné" misi umře :D Zrovna u Jack by mě to příliš netrápilo, nijak extra jí rád nemám.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 04:40 14. Jan 2012
by J.F.Payne
G-ladiator wrote:Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): [url]http://www.youtube.com/user/malufenix#p/a/u/2/4z9TdDCWN7g[/url
Zamiloval jsem se do jejího hlasu!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 05:39 14. Jan 2012
by Prasokralik
Se divím že jste ten cover objevili až teď.

1:38 tomu říkám housle...
Macho draci teď už skyrim nic nepřekoná

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 05:56 14. Jan 2012
by J.F.Payne
Zamiloval jsem se do houslí ty slečny s houslema. :shock:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:17 14. Jan 2012
by G-ladiator
Já ho objevil už dávno.
Macho-draci, lol :D

Když už jsme u těch coverů: A Game of Thrones Main Theme - Piano

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:06 14. Jan 2012
by Prasokralik
Originální koncept Skyrimu bohužel to Bethesda zamítla, že prý by to visty nerozchodily

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:50 14. Jan 2012
by Molly23
Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:00 14. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Molly23 wrote:Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...
A ja si treba nemyslim, ze klavir je tezsi nez housle......klavir je narocnejsi na hudebni cit, housle naopak na zvladnuti techniky, jak rikas zahrat cisty ton na housle je tezke a slecna to zvlada skvele a myslim, ze to je to podstatne :wink: i kdyz nehraje zadne pekla, zni to tak jak to znit ma.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:10 14. Jan 2012
by Desmond
Lindsey si to dává líp :P.

http://youtu.be/JGCsyshUU-A

Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.