Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 09:02 29. Aug 2011
když je řeč o svitcích, zajímalo mne zda li se dají sehnat prázdné svitky, na které by šla psát kouzla?
Jo tak to tě plně chápu, když jsem začínal, taky jsem na ty zkratky čuměl, co to jako jerosnicka wrote:me by se zase hodil nejaky slovnik ruznych zkratek a nekdy anglickych nazvu, ja bud hledam na netu coz a ted se nesmejte jsem nevedela co je AFK. a pak i jine veci, jako je treba craft - na to jsem se zeptala syna sice za cenu toho ze se mi rehtal jako kun jak jsem neschopna ale aspon to vim. nejsem z pocitacove generace tak s tim mam trosicku problem. jinak musim uznat ze hra se mi moc libi, po mem prvnim vstupu a paru kopancu co jsem udelala ale je tady spousta lidi co radi poradi a vysvetli kdyz neco nevim.bylo to pro me hodne tezke ze zacatku protoze jsem tam byla sama ale postupne se seznamuji jak s lidmi tak lokacemi.jen mi chybi neco jako mapa - ktera by se treba mohla koupit nekde v kramku nemusela by byt podrobna ale tak nejak strucne abych vedela kam se mam smerovat. do dneska treba nevim kde je sherdonsky hajek protoze jsem ho proste nenasla ani na mape v realiich.
Přesně tak.. ohniště neznamená hradbu a stráže, takže klidně u nich mohou číhat drowové a jiní. Zkus se v reálu natáhnout někde na lavičce v parku...rosnicka wrote:...