Page 8 of 9

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 08:50 25. Mar 2011
by Pajule
hm jasně, ste děsně honý bych vás chtěla vidět jít na sraz s horečkama a práškama hm :evil:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:30 25. Mar 2011
by -RoF-
Pajule wrote:hm jasně, ste děsně honý bych vás chtěla vidět jít na sraz s horečkama a práškama hm :evil:
Že je vůbec řešiš :P Normálně jen rýpou přece :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:52 25. Mar 2011
by Pajule
rýpou no, ale to, že to vyvolali oni jak tu furt malovali čerty na zeď no

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 09:53 25. Mar 2011
by Sorrow
A to jsem se chtěl i oholit když si měla přijít :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 10:17 25. Mar 2011
by tao kan
mate nekdo adresu te čajovny?

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 10:24 25. Mar 2011
by Radim
*zahrabe v koši* blééé

měla by to bejt tato Tane http://perlova-cajovna.webnode.cz/

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 12:57 25. Mar 2011
by Theogil I
Jojo to je ona, s definitivní platností potvrzují, že zítra vyrážíme směr Plzeň. Spaní máme zamluvené, tak pokud nás nepotká nic nehezkého po cestě, sejdeme se ve tři u Perlovky.
No má úcta T+A

Edit: Pajence přeji bezproblémové vyzdravení.

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:44 25. Mar 2011
by Rejty
Pajule wrote:rýpou no, ale to, že to vyvolali oni jak tu furt malovali čerty na zeď no
Známe svý lidi... :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 14:59 25. Mar 2011
by Radim
Příští sraz bych vyhlásil soutěž zda Pajky dorazí nebo ne.Vítěz dostane něco pěkného když trefí nejbližší čas pokud se objeví.Příslušný topic zabanovat Pajky,aby se nemohla s někým domluvit :mrgreen:

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 15:44 25. Mar 2011
by Krata
no kdyby Pajyk jela tak bych se možná taky ukázal.. ted už to nemá cenu :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 16:32 25. Mar 2011
by Rejty
Krata wrote:no kdyby Pajyk jela tak bych se možná taky ukázal.. ted už to nemá cenu :D
To je jako říkat, že přijdu na sraz, až potokem poteče pivo a na stromech porostrou jitrnice... :D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 18:14 25. Mar 2011
by Pajule
Sorrow wrote:A to jsem se chtěl i oholit když si měla přijít :mrgreen:

ohol se - nikdy nevíš co se stane..;)

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:01 26. Mar 2011
by Rejty
!!!Připomínám všem, že je hospoda zamluvena na 18:30. Buďte tam včas, nebudeme tam sedět v pěti u stolu pro 20 lidí!!!

http://www.simsalabim.cz/plzen/?lang=cs

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:14 26. Mar 2011
by Pajule
:D to ale vtipná to představa:D

Re: JARNÍ SRAZ THALIE - sobota 26. 3. 2011

Posted: 13:39 26. Mar 2011
by Rejty
Pajule wrote::D to ale vtipná to představa:D
Ticho tam, zapejkači!